Horoskop Vodnář září 2022

Úplněk ve Vahách nastane 28/03/2022 . Úplněk vnese jasno do oblasti ciziny a zahraničí. Mohou ukončit vztah, který nevyhovuje. Někteří Vodnáři uzavřou oblast vzdělávání a rozšiřování vědomostí. Horoskop Vodnář září 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V září budou vodnáři silně vnímat vliv Venuše. Vaší nejzákladnější potřebou je svoboda a možná proto jste ve svém nynějším vztahu nešťastní. Horoskop Vodnář září 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Po sexuální stránce se často velice brzy začínáte nudit, což by ve vztahu také mohlo představovat závažný problém. Měli byste následovat svoji přirozenost a nudného partnera opustit.

Budete mít také silnější sklony k nespolehlivosti, což by obvykle mohlo velmi negativně ovlivnit vaše vztahy s okolím, ale v tomto měsíci všechny okouzlíte svým šarmem a na všechno zlé tak jednoduše zapomenou. Horoskop Vodnář září 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Podle horoskopu se u Vodnáře rozvinou k dokonalosti všechny smysly. A to nejen zrak, čich, hmat, sluch, chuť .

Měsíční horoskop Vodnář září 2022

Ale také smysl šestý, vnitřní, který Vodnáře spojuje s ostatními neviditelnou pavučinou intuice, předtuchy a soucitu.

Kariéra

Září bude měsícem sebereflexe – Vodnář bude vyhodnocovat svůj dosavadní život a analyzovat jak své chyby, tak své úspěchy. Určitě se neplácejte v minulosti na přehnaně dlouhou dobu, ale když se objektivně podíváte na vaše bývalé chování, nebude to na škodu.

Rodina

Nikdo však není dokonalý, tak se nebičujte až příliš. Také nezapomínejte na své zdraví, protože kvůli tomu všemu stresu byste mohli onemocnět.

Práce

Podle horoskopu se u Vodnáře rozvinou k dokonalosti všechny smysly. A to nejen zrak, čich, hmat, sluch, chuť . Podle horoskopu se u Vodnáře rozvinou k dokonalosti všechny smysly.

Vztahy

V tomto období zřejmě nebudete schopni ubránit se nervozitě.Budete teď o něco pomalejší, nejistější a přesně takto budete působit i na ostatní jedince.Teď si při práci budete velmi zakládat na pořádku a systematičnosti, zřejmě proto, že se příliš bojíte problému a překážek, a tak se jim budete snažit vyhnout ještě dříve, než se objeví.V září budou vodnáři silně vnímat vliv Venuše.

Peníze

V květnu budete, milí Vodnáři, vším tak nějak proplouvat, nebude třeba řešit žádné zásadní starosti. V lásce to zatím sice nebude nějak skvělé, po každém seznámení zjistíte, že jste se zas zklamali, ale už v polovině května na vás čeká partner vašich snů. V zaměstnání si povedete opravdu dobře a můžete uvažovat o svém osamostatnění. Máte obchodního ducha, využijte příležitosti, která se naskytne. Láska a přátelství Rozčiluje vás lhaní a nespolehlivost, proto dáte současnému partnerovi kopačky. Má totiž obě vlastnosti. Příště budete při výběru opatrnější a nebudete jen tak něco tolerovat. Všichni nejsou takoví. Peníze a práce Žijete si docela dobře, jenom toužíte po stále tučnějším kontě. Rádi byste to řešili hazardem, ale bohužel to by vám štěstí nepřineslo. Naopak, pár finančních částek by vás to zcela jistě zbavilo.

Astrologova rada

Věnujete hodně času svým zájmům a děláte výrazné pokroky. Zajímá vás mnoho oblastí a o všem si děláte všeobecný přehled. Možná projevíte zájem o jazyky nebo o sport. Jupiter je do 22. dubna v báječném trigonu s Marsem a nechybí vám obrovské nadšení. Super, s největší pravděpodobností se seznámíte také s novými lidmi, se kterými můžete sdílet zkušenosti. V rodinném prostředí vás však od 14. dubna může zamrzet jednání jistého člena. Možná vám něco už dlouho slibuje, momentálně se mu do toho však moc nechce a neustále to odkládá. Dotyčný vás však tak trochu tahá za nos a myslí si, že vás to přestane brzy bavit, takže zkouší, co vydržíte. Nedoprošujte se ho, Vodnáři. Možná vás přejde nakonec chuť s touto osobou komunikovat, ale nedělejte si z toho těžkou hlavu. Můžete totiž vyvolat jisté spory a následně zjistíte, že vám to za tak zbytečnou hádku nestojí.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Vodnář červen 2022

Vyřizování na úřadech. Úplněk nastane 27/09/2022 . Úplněk uzavře určitou pracovní životní situaci. Vnese jasno …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *