Horoskop Vodnář únor 2023

Novoluní otevírá téma cest a cestování, koupě nového auta či jiného dopravního prostředku. Nový telefon, notebook apod. Vodnáře čeká komunikace, psaní, telefonování a podepisování dokumentů, zejména těch pracovních. Kurzy, školení a vzdělávání. Horoskop Vodnář únor 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V únoru budou vodnáři mít, díky vlivu Venuše, lásky na rozdávání, a to by v určitých situacích mohl být problém. Věnujte se hlavně svému protějšku a na flirt s ostatními raději zapomeňte. Horoskop Vodnář únor 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Pokud by totiž došlo ke konfrontaci, mohli byste kvůli svojí povaze riskovat, že o tento vztah přijdete.

V této době nebudete také příliš hospodární a neustále si budete chtít dělat radost novými a novými věcmi. Snažte se držet při zemi, protože přílišné utrácení by vás mohlo dovést do vážných finančních potíží. Horoskop Vodnář únor 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Basketbal, nebo šachy? Vodnáři, v únoru budete muset vybrat. Ano překvapivě, jedná se samozřejmě o metaforu, ale je na Vás, zda si ve druhém měsíci roku 2023 zvolíte cestu dynamickou, plnou potu a častých změn; nebo se vydáte na pouť strnulosti šachového velmistra a budete taktizovat; využijete především Vaší inteligenci.

Měsíční horoskop Vodnář únor 2023

Avšak, Vodnáři, bez sportovního ducha se však neobejde ani jeden přístup.

Kariéra

V tomto období na své okolí budete působit velice mile a přátelsky, nicméně i tyto vlastnosti mohou být přehnané – extrémní starostlivost je totiž spíše na obtíž. Pokud se bude Vodnář druhých stále vyptávat na jejich problémy a bude se snažit uplatňovat jeho amatérské psychologické analýzy, jeho blízké to spíše odradí.

Rodina

Únor tak bude představovat jisté balancování mezi pomocí druhým a vám samotným. Toto období bude poněkud chladnější, co se týče lásky a mileneckých vztahů.

Práce

Basketbal, nebo šachy? Vodnáři, v únoru budete muset vybrat. Ano překvapivě, jedná se samozřejmě o metaforu, ale je na Vás, zda si ve druhém měsíci roku 2023 zvolíte cestu dynamickou, plnou potu a častých změn; nebo se vydáte na pouť strnulosti šachového velmistra a budete taktizovat; využijete především Vaší inteligenci. Basketbal, nebo šachy? Vodnáři, v únoru budete muset vybrat.

Vztahy

Velké city však budete chovat k přátelům.V jejich společnosti vám pak bude nejlépe a budete si jich také náležitě vážit.Své povaze budete moci dát volný průběh.V únoru budou vodnáři mít, díky vlivu Venuše, lásky na rozdávání, a to by v určitých situacích mohl být problém.

Peníze

V květnu budete, milí Vodnáři, vším tak nějak proplouvat, nebude třeba řešit žádné zásadní starosti. V lásce to zatím sice nebude nějak skvělé, po každém seznámení zjistíte, že jste se zas zklamali, ale už v polovině května na vás čeká partner vašich snů. V zaměstnání si povedete opravdu dobře a můžete uvažovat o svém osamostatnění. Máte obchodního ducha, využijte příležitosti, která se naskytne. Láska a přátelství Rozčiluje vás lhaní a nespolehlivost, proto dáte současnému partnerovi kopačky. Má totiž obě vlastnosti. Příště budete při výběru opatrnější a nebudete jen tak něco tolerovat. Všichni nejsou takoví. Peníze a práce Žijete si docela dobře, jenom toužíte po stále tučnějším kontě. Rádi byste to řešili hazardem, ale bohužel to by vám štěstí nepřineslo. Naopak, pár finančních částek by vás to zcela jistě zbavilo.

Astrologova rada

Milí Vodnáři, nejste zrovna nadšení z vašich nových známostí a nevěříte, že se něco změní. Patrně vám něco slibují a pak začnou couvat. To vás donutí zaměřit se na někoho jiného. Od 9. května se vám podaří navázat lepší kontakt a je to úplně o něčem jiném. Venuše je v blahodárném trigonu s vaším znamením a zaručeně si vás všimne někdo charismatický. V pracovní oblasti od 4. května expandujete a úspěchy se vám jen a jen nabalují. Merkur je v příznivém trigonu s vaším znamením a čeká vás také příjemná odměna od nadřízeného. Je totiž nesmírně spokojen s vašimi pokroky a tato zpráva vám dodá sebevědomí. Jupiter je do 13. května ve vašem znamení a dá se říct, že vám jde všechno opravdu snadno. I poté vás provází optimismus a daří se vám také ve finanční sféře. Rozhodnete se více šetřit, ale zároveň nemáte pádný důvod se nějak výrazně uskromňovat.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Vodnář září 2022

Úplněk ve Vahách nastane 28/03/2022 . Úplněk vnese jasno do oblasti ciziny a zahraničí. Mohou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *