Horoskop Vodnář srpen 2022

Někdo jim něco zajímavého nabídne. Období plodnosti a úspěchu. Vrací se jim někdo zpět do života. Komunikace na téma partnerství. Horoskop Vodnář srpen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Srpen pro vás bude divoký. Spíše ale než kvůli okolním událostem to budete vy, kdo na sebe bude klást příliš vysoké nároky. Horoskop Vodnář srpen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Kvůli Jupiteru se budete neustále přeceňovat a váš život bude jako na houpačce. Lehce se nadchnete pro nové výzvy, ale když je nesplníte, upadnete do deprese.

Vodnáři budou mít tento měsíc také silný smysl pro spravedlnost a politické nadání. Horoskop Vodnář srpen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Horoskop na srpen představuje Vodnáře jako velmi bystrého trhovce. Selský rozum a schopnost odhadnout požadavky ostatních podle horoskopu zajistí Vodnářům skvělé pracovní vyhlídky, ale i obratnost v mezilidských vztazích.

Měsíční horoskop Vodnář srpen 2022

Horoskop na srpen představuje Vodnáře jako velmi bystrého trhovce. Selský rozum a schopnost odhadnout požadavky ostatních podle horoskopu zajistí Vodnářům skvělé pracovní vyhlídky, ale i obratnost v mezilidských vztazích.

Kariéra

To byste mohli využít k řešení sporů mezi vašimi blízkými. Měli byste se ale nejprve zamyslet, jestli o takovou pomoc vůbec oni sami stojí.

Rodina

Této harmonie si bude Vodnář patřičně užívat, nicméně dávejte si pozor na to, abyste nezlenivěli až moc. Také se velice otevřete v kreativním měřítku – budete pociťovat potřebu něco tvořit, a ventilovat tak svoje niterní myšlenky.

Práce

Horoskop na srpen představuje Vodnáře jako velmi bystrého trhovce. Selský rozum a schopnost odhadnout požadavky ostatních podle horoskopu zajistí Vodnářům skvělé pracovní vyhlídky, ale i obratnost v mezilidských vztazích. Horoskop na srpen představuje Vodnáře jako velmi bystrého trhovce.

Vztahy

Jen do toho, bude se vám skvěle dařit – ať už se bude jednat o kreslení nebo třeba tvorbu hudby.Toto období vám propůjčí velkou dávku tvořivé síly ale i například vůdcovských schopností.Najednou vám nebude dělat problém vzít na sebe větší dávku zodpovědnosti, postavit se do vedení, a rozdat úkoly.Srpen pro vás bude divoký.

Peníze

Začátkem měsíce můžete zažít dohady a řešení s partnerem a bude se to týkat lásky a citů. Poté se něco urychlí a přijde nový začátek a také nečekaný sex s mužem, který vás velice přitahuje. Ke konci měsíce se ocitnete v beznadějné situaci, protože tento muž se začne rozmýšlet, jakou další aktivitu vůči vám podnikne, a vám to přijde jako jedna velká iluze. Na konci měsíce se posunete a zažijete hojnost a přízeň osudu.

Astrologova rada

Nejste zcela spokojeni se svou finanční stránkou a zdá se, že máte pořád málo. Mnozí můžete zatoužit po výhře a podléhat hazardu, který vám však nic dobrého nepřinese. Máte příliš velká očekávání a nedáte si pokoj, dokud něco nezískáte. Až do 8. května máte sklony k nepřiměřeným výdajům, ale dá se říct, že vás to následně omrzí! Zamyslíte se nad tím, zda nezačnete spíše šetřit na něco užitečného. Usoudíte, že nevíte, kdy finance můžete vážně potřebovat a rozhodnete se odkládat něco bokem. Peněz si tedy začnete více vážit a zvláště kolem 15. května vám hvězdy slibují jejich kýžený přísun. Jednáte tentokrát velmi uváženě a určitě nepodléháte svým rozverným náladám. Investujete s rozumem a stanovíte si maximální hranici výdajů. Nechcete se totiž zase plácat ve finančních obtížích a máte tzv. recht!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Vodnář červen 2022

Vyřizování na úřadech. Úplněk nastane 27/09/2022 . Úplněk uzavře určitou pracovní životní situaci. Vnese jasno …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *