Horoskop Vodnář říjen 2022

Vodnáři mohou ukončit činnost, která jim nevyhovuje po finanční stránce. Mohou očekávat neočekávanou zprávu, která je překvapí. Vodnáři nemají stání, touží se posunout v životě, změnit pole působení, což se jim do roka a do dne povede. Nyní si ale musí počkat, být trpěliví. Horoskop Vodnář říjen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Říjen bude pro vodnáře v pracovním životě poněkud kontraproduktivní. Vaše vztahy s kolegy budou na jedničku, protože jste velice komunikativní a sršíte vtipem. Horoskop Vodnář říjen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Celý kolektiv vás bude znát. Toho si ale také všimnou vaši nadřízení a je možné, že to budou považovat spíše za nedostatek píle a poflakování. Horoskop Vodnář říjen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Pizza je poměrně křupavý a rychlý pokrm, stejně jako i následující měsíc bude pro Vodnáře voňavé sousto, které však rychle nasytí a zmizí před očima. Vodnáři, přiznejte si, že jste nenasytní a rádi žijete ze dne den.

Měsíční horoskop Vodnář říjen 2022

Alespoň v říjnu 2022, že ano?

Kariéra

Měli byste si proto vždy dobře uvědomit, kdo vás pozoruje.V druhé polovině měsíce budete náchylní na migrény, bolesti zubů a celkově horní poloviny těla. Svému tělu naslouchejte a snažte se všemožně těmto zdravotním problémům předejít.

Rodina

Možná, že máte v hlavě ambiciózní projekt a přemýšlíte, jak jej rozjet. Horoskop naznačuje, že se jedná o opravdu ideální příležitost postavit se na vlastní nohy.

Práce

Pizza je poměrně křupavý a rychlý pokrm, stejně jako i následující měsíc bude pro Vodnáře voňavé sousto, které však rychle nasytí a zmizí před očima. Vodnáři, přiznejte si, že jste nenasytní a rádi žijete ze dne den. Pizza je poměrně křupavý a rychlý pokrm, stejně jako i následující měsíc bude pro Vodnáře voňavé sousto, které však rychle nasytí a zmizí před očima.

Vztahy

Jestliže nemáte potřebný kapitál, zkuste vyhledat pomoc nějakého investora.Jen si dejte pozor, abyste se neupsali k něčemu, co by se vám ve finále nevyplatilo.Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.Říjen bude pro vodnáře v pracovním životě poněkud kontraproduktivní.

Peníze

Pokud máte nějaký vedlejší vztah, dejte si od něj na čas odstup. Tento měsíc se může stát, že se partner něco může dozvědět a vy budete tak v ráži, že mu to i přiznáte a pak toho budete litovat. Máte v poslední době tendenci něco změnit, ale nejste si tím jisti.

Astrologova rada

Jste velkou oporou pro jistého člena vaší domácnosti, který se nachází v krizi. Snažíte se ho podpořit a předáváte mu vaše zkušenosti. Merkur je od 4. května v blahodárném trigonu se Saturnem a pomůžete mu najít vhodné řešení. Máte radost, že vám důvěřuje a nebojí se vám s ničím svěřit. Určitě je vhodné této osobě navrhnout, zda se nechce trochu rozptýlit a vyrazit s vámi například na nákupy oblečení. Uvidíte, že taková nabídka přijde vhod a zaručeně jí neodmítne. Vhodné dny jsou především kolem 13. května. V těchto dnech jste dobrými rádci v oblasti módy a vkusu! Uděláte mnoho výhodných investic a odcházíte velmi spokojení. Také si můžete nakoupit nové doplňky do domu, které zkrášlí vaše prostředí. Navíc můžete získat i nějaké dárečky v obchodech nebo dostanete ještě nějakou slevu navíc. Super, nemáte co ztratit, naopak tím mnoho získáte.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Vodnář červen 2022

Vyřizování na úřadech. Úplněk nastane 27/09/2022 . Úplněk uzavře určitou pracovní životní situaci. Vnese jasno …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *