Horoskop Vodnář říjen 2022

Vodnáři mohou ukončit činnost, která jim nevyhovuje po finanční stránce. Mohou očekávat neočekávanou zprávu, která je překvapí. Vodnáři nemají stání, touží se posunout v životě, změnit pole působení, což se jim do roka a do dne povede. Nyní si ale musí počkat, být trpěliví. Horoskop Vodnář říjen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Říjen bude pro vodnáře v pracovním životě poněkud kontraproduktivní. Vaše vztahy s kolegy budou na jedničku, protože jste velice komunikativní a sršíte vtipem. Horoskop Vodnář říjen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Celý kolektiv vás bude znát. Toho si ale také všimnou vaši nadřízení a je možné, že to budou považovat spíše za nedostatek píle a poflakování. Horoskop Vodnář říjen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Pizza je poměrně křupavý a rychlý pokrm, stejně jako i následující měsíc bude pro Vodnáře voňavé sousto, které však rychle nasytí a zmizí před očima. Vodnáři, přiznejte si, že jste nenasytní a rádi žijete ze dne den.

Měsíční horoskop Vodnář říjen 2022

Alespoň v říjnu 2022, že ano?

Kariéra

Měli byste si proto vždy dobře uvědomit, kdo vás pozoruje.V druhé polovině měsíce budete náchylní na migrény, bolesti zubů a celkově horní poloviny těla. Svému tělu naslouchejte a snažte se všemožně těmto zdravotním problémům předejít.

Rodina

Možná, že máte v hlavě ambiciózní projekt a přemýšlíte, jak jej rozjet. Horoskop naznačuje, že se jedná o opravdu ideální příležitost postavit se na vlastní nohy.

Práce

Pizza je poměrně křupavý a rychlý pokrm, stejně jako i následující měsíc bude pro Vodnáře voňavé sousto, které však rychle nasytí a zmizí před očima. Vodnáři, přiznejte si, že jste nenasytní a rádi žijete ze dne den. Pizza je poměrně křupavý a rychlý pokrm, stejně jako i následující měsíc bude pro Vodnáře voňavé sousto, které však rychle nasytí a zmizí před očima.

Vztahy

Jestliže nemáte potřebný kapitál, zkuste vyhledat pomoc nějakého investora.Jen si dejte pozor, abyste se neupsali k něčemu, co by se vám ve finále nevyplatilo.Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.Říjen bude pro vodnáře v pracovním životě poněkud kontraproduktivní.

Peníze

Pokud máte nějaký vedlejší vztah, dejte si od něj na čas odstup. Tento měsíc se může stát, že se partner něco může dozvědět a vy budete tak v ráži, že mu to i přiznáte a pak toho budete litovat. Máte v poslední době tendenci něco změnit, ale nejste si tím jisti.

Astrologova rada

Jste velkou oporou pro jistého člena vaší domácnosti, který se nachází v krizi. Snažíte se ho podpořit a předáváte mu vaše zkušenosti. Merkur je od 4. května v blahodárném trigonu se Saturnem a pomůžete mu najít vhodné řešení. Máte radost, že vám důvěřuje a nebojí se vám s ničím svěřit. Určitě je vhodné této osobě navrhnout, zda se nechce trochu rozptýlit a vyrazit s vámi například na nákupy oblečení. Uvidíte, že taková nabídka přijde vhod a zaručeně jí neodmítne. Vhodné dny jsou především kolem 13. května. V těchto dnech jste dobrými rádci v oblasti módy a vkusu! Uděláte mnoho výhodných investic a odcházíte velmi spokojení. Také si můžete nakoupit nové doplňky do domu, které zkrášlí vaše prostředí. Navíc můžete získat i nějaké dárečky v obchodech nebo dostanete ještě nějakou slevu navíc. Super, nemáte co ztratit, naopak tím mnoho získáte.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Vodnář květen 2023

Novoluní je velmi silné na emoce. Dostanou důležitou zprávu, něco se o sobě dozví. V první …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.