Horoskop Vodnář prosinec 2022

Úplněk nastane 24/12/2022 . Úplněk přinese možné problémy s psychikou, mohou se uchylovat do samoty a také řešit téma zdraví. Čekají na vlastní úplněk, který nastane za měsíc. Vodnáři mají tento rok dva úplňky za sebou, kdy dořeší veškeré vztahové záležitosti. Horoskop Vodnář prosinec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Prosinec bude pro Vodnáře těžký. Patří mezi nespoutaná a impulzivní znamení, proto je opakující se tradice a „povinné“ rodinné sešlosti obtěžují a svoji odmítavost dají patřičně najevo. Horoskop Vodnář prosinec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Takové chování může vyvolávat pomluvy a zhoršovat vztahy i mezi ostatními příbuznými. Měli byste proto zvážit, jestli nebude lepší se z takových sešlostí vymluvit, nebo se nenápadně vypařit co nejdříve.

V první polovině měsíce budete kvůli působení Měsíce náchylnější na zranění a záněty v oblasti dolních končetin. Horoskop Vodnář prosinec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Vodnář hbitě rozežene obláčky, které se v mezičase vytvořily na nebi, kde dosud slastně odpočíváte. Ano, zdá se, že předchozí týdny Vás poněkud ukolébaly.

Měsíční horoskop Vodnář prosinec 2022

Horoskop říká, že nyní Vodnář bude nucen ukázat, co v něm skutečně je. A to na poli lásky, mezilidských vztahů, ale i v práci.

Kariéra

Dbejte, abyste se udržovali v teple a kupte si kvalitní obuv. Prosinec pro vás bude jedním z nejpříjemnějších měsíců celého roku.

Rodina

Důležité je, že Vodnář stráví Vánoce se svou rodinou – perfektně utuží vztahy a dopřeje si zaslouženého odpočinku. Tento rok pro něj byl zkouškou snad ve všech směrech a hlavně tedy, co se týče práce s jeho myslí.

Práce

Vodnář hbitě rozežene obláčky, které se v mezičase vytvořily na nebi, kde dosud slastně odpočíváte. Ano, zdá se, že předchozí týdny Vás poněkud ukolébaly. Vodnář hbitě rozežene obláčky, které se v mezičase vytvořily na nebi, kde dosud slastně odpočíváte.

Vztahy

Prosinec bude pro Vodnáře těžký.

Peníze

V práci vás někdo pomlouvá a vy si s tím nevíte už delší dobu rady. Máte takový pocit, ale nikdo vám nic nepřiznal. V květnu budete mít možnost vyslechnout omylem rozhovor, který vám odkryje všechny intriky, které kolem vás jsou, a překvapí vás to.

Astrologova rada

Milí Vodnáři, nejste zrovna nadšení z vašich nových známostí a nevěříte, že se něco změní. Patrně vám něco slibují a pak začnou couvat. To vás donutí zaměřit se na někoho jiného. Od 9. května se vám podaří navázat lepší kontakt a je to úplně o něčem jiném. Venuše je v blahodárném trigonu s vaším znamením a zaručeně si vás všimne někdo charismatický. V pracovní oblasti od 4. května expandujete a úspěchy se vám jen a jen nabalují. Merkur je v příznivém trigonu s vaším znamením a čeká vás také příjemná odměna od nadřízeného. Je totiž nesmírně spokojen s vašimi pokroky a tato zpráva vám dodá sebevědomí. Jupiter je do 13. května ve vašem znamení a dá se říct, že vám jde všechno opravdu snadno. I poté vás provází optimismus a daří se vám také ve finanční sféře. Rozhodnete se více šetřit, ale zároveň nemáte pádný důvod se nějak výrazně uskromňovat.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Vodnář červen 2022

Vyřizování na úřadech. Úplněk nastane 27/09/2022 . Úplněk uzavře určitou pracovní životní situaci. Vnese jasno …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *