Horoskop Vodnář listopad 2022

Kdo je přítel a kde nepřítel. Kamarádi, přátele, společenství přinesou osudovou zkoušku. Zjistí, kam patří, do jaké společnosti. Mohou čekat uzavření tématu v souvislosti s cizinou nebo úřady. Horoskop Vodnář listopad 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V listopadu se u vodnářů opět začne silněji projevovat vliv Saturnu. Přestože vám to není zvykem, budete se snažit co nejvíce se distancovat od svého okolí. Horoskop Vodnář listopad 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Absolutně vás nebudou zajímat problémy ostatních, protože se budete soustřeďovat hlavně na myšlenky o sobě sama. Melancholie konce roku přinese myšlenky o (ne)dosahování cílů.

Špatnou náladu a pocity nedoceněnosti se budete snažit vyrovnat hromaděním majetku. Horoskop Vodnář listopad 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Vodnář by měl v listopadu 2022 pomýšlet na nové rozdělení koláče bohatství. Horoskop ukazuje, že přichází ideální čas k reorganizaci Vašich hodnot, cílů, předsevzetí i života.

Měsíční horoskop Vodnář listopad 2022

Zkuste něco nového darovat lidem kolem Vás. Získáte za to překvapení, nový impulz a zpětnou vazbu.

Kariéra

Ať už e bude jednat o drobnosti, nebo o nemovitosti, nebudete znát hranice a zakoupíte v podstatě všechno, co vám přijde pod nos. Pozor na přehnaně impulzivní jednání, ke kterému vás listopad směle vybídne! Vodnář bude pociťovat silnou touhu nad míru utrácet – pokud ji nedokáže kontrolovat, mohl by se dostat do nemalého problému.

Rodina

Pravděpodobně nebudete mít nejmenší tušení o svém rozpočtu, úplně se vymkne kontrole. Doporučujeme nakupovat opravdu jen to nejnutnější zboží jako potraviny a drogerii.

Práce

Vodnář by měl v listopadu 2022 pomýšlet na nové rozdělení koláče bohatství. Horoskop ukazuje, že přichází ideální čas k reorganizaci Vašich hodnot, cílů, předsevzetí i života. Vodnář by měl v listopadu 2022 pomýšlet na nové rozdělení koláče bohatství.

Vztahy

Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.Vaše rozhodování je pomalejší, protože potřebujete vše pečlivě zvážit.Pokud máte interpretovat svůj vlastní názor, vaše vyjadřování je spíše těžkopádné.V listopadu se u vodnářů opět začne silněji projevovat vliv Saturnu.

Peníze

Jistý rodinný člen se dostane do nesnází. Potěší vás, že jste jediní, komu se svěří a budete se snažit ze všech sil mu pomoci. Podaří se vám to a s oním dotyčným k sobě naleznete ještě lepší vztah.

Astrologova rada

Milí Vodnáři, počátkem tohoto období si užíváte hlavně v lásce a váš sexappeal je znát na míle daleko! Venuše je do 13. dubna v nádherném sextilu s Jupiterem a čeká na vás příjemné dobrodružství. Následně jste však bohužel na pochybách, zda o vás dotyčný vskutku stojí. Po pár schůzkách se však rozhodnete dát šanci někomu jinému. Naopak v práci vás neopouští optimismus a do 18. dubna máte velké štěstí v dosažení cíle. Jste pracovití a vaše nápady si konečně zaslouží velký potlesk. Poté si však hlídejte své chování, ať neurazíte například nadřízeného! Možná si vlivem vysokého sebevědomí nevidíte do úst a následně může přijít ledová sprcha. Od 19. dubna se také snažte více relaxovat a odpočívat. Máte tendence přeceňovat své síly a následně si cítíte velmi vyčerpaní. Prospěje vám pobyt na čerstvém vzduchu a také popíjení bylinkových čajů.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Vodnář květen 2023

Novoluní je velmi silné na emoce. Dostanou důležitou zprávu, něco se o sobě dozví. V první …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *