Horoskop Vodnář leden 2023

Novoluní přinese hodnoty, lásku a peníze do života Vodnářů. Zvýší si svou prestiž. Uvědomí si svou hodnotu. Mohou si říct o zvýšení platu, nebo zvednou cenu za své služby. Horoskop Vodnář leden 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Na začátku nového roku a obzvláště v lednu budou vodnáři v moci Saturnu. Ten vám přinese neskutečnou vytrvalost v novoročních předsevzetích a spolehlivost co se týče dodržování slibů. Horoskop Vodnář leden 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Rodina se na vám tedy bude moci stoprocentně důvěřovat. Díky těmto vlastnostem budete dělat v seberozvoji velké pokroky a budete na sebe pyšní.

Bohužel vliv této planety s sebou také nese určitou zatvrzelost a konzervativnost. Horoskop Vodnář leden 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Leden 2023 bude poměrně hubený a střízlivý. Vodnáři, jestli jste si nestihli užít v předcházejících měsících, tak nyní rozhodně nebude čas začít rozhazovat a skotačit.

Měsíční horoskop Vodnář leden 2023

Na druhou stranu, nemusíte se bát, že by bylo potřeba štupovat ponožky nebo se slzou v oku propouštět služebnictvo. Taková bída to zase nebude.

Kariéra

Pokud budete dělat nějaké zásadní rozhodnutí, nezapomínejte na to a nechte si poradit od někoho, jehož mysl je otevřenější než ta vaše. Celý leden se bude pro každého zrozence tohoto vzdušného znamení točit převážně kolem kariéry.

Rodina

Vodnář bude sice zažívat velice produktivní období, ale pro jeho psychický stav by to mohlo znamenat vysokou daň. Je potřeba si uvědomit, že pokud dáte kapku péče sami sobě, i práce vám půjde lépe od ruky.

Práce

Leden 2023 bude poměrně hubený a střízlivý. Vodnáři, jestli jste si nestihli užít v předcházejících měsících, tak nyní rozhodně nebude čas začít rozhazovat a skotačit. Leden 2023 bude poměrně hubený a střízlivý.

Vztahy

Na začátku nového roku a obzvláště v lednu budou vodnáři v moci Saturnu.

Peníze

Začátkem měsíce můžete zažít dohady a řešení s partnerem a bude se to týkat lásky a citů. Poté se něco urychlí a přijde nový začátek a také nečekaný sex s mužem, který vás velice přitahuje. Ke konci měsíce se ocitnete v beznadějné situaci, protože tento muž se začne rozmýšlet, jakou další aktivitu vůči vám podnikne, a vám to přijde jako jedna velká iluze. Na konci měsíce se posunete a zažijete hojnost a přízeň osudu.

Astrologova rada

Milí Vodnáři, počátkem tohoto období si užíváte hlavně v lásce a váš sexappeal je znát na míle daleko! Venuše je do 13. dubna v nádherném sextilu s Jupiterem a čeká na vás příjemné dobrodružství. Následně jste však bohužel na pochybách, zda o vás dotyčný vskutku stojí. Po pár schůzkách se však rozhodnete dát šanci někomu jinému. Naopak v práci vás neopouští optimismus a do 18. dubna máte velké štěstí v dosažení cíle. Jste pracovití a vaše nápady si konečně zaslouží velký potlesk. Poté si však hlídejte své chování, ať neurazíte například nadřízeného! Možná si vlivem vysokého sebevědomí nevidíte do úst a následně může přijít ledová sprcha. Od 19. dubna se také snažte více relaxovat a odpočívat. Máte tendence přeceňovat své síly a následně si cítíte velmi vyčerpaní. Prospěje vám pobyt na čerstvém vzduchu a také popíjení bylinkových čajů.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Vodnář září 2022

Úplněk ve Vahách nastane 28/03/2022 . Úplněk vnese jasno do oblasti ciziny a zahraničí. Mohou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *