Horoskop Vodnář květen 2023

Novoluní je velmi silné na emoce. Dostanou důležitou zprávu, něco se o sobě dozví. V první polovině měsíce se nezastaví. Čeká je cestování, zvýšená komunikace a telefonování. Horoskop Vodnář květen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V tomto období možná budete mít trochu nepořádek ve svých vztazích. Svoji drahou polovičku sice zbožňujete, ale často budete mít tendence se vracet k vašemu minulému vztahu a budete přemýšlet o tom, kde se stala chyba. Horoskop Vodnář květen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Vztah s vaším ex totiž vůbec není podle vašich představ.

V květnu počítejte s tím, že budete velice silně vnímat fáze Měsíce. Ovlivní vaši náladu, pracovní nasazení, ale i zdraví. Horoskop Vodnář květen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Vodnáři, s trochou nadsázky můžeme říci, že se Vám v květnu podaří přemoci nějakého démona. Samozřejmě, nevěříme na duchy.

Měsíční horoskop Vodnář květen 2023

Ve Vaší domácnosti pravděpodobně žádný poltergeist neřádí. Co tedy máme na mysli? Že se Vám podaří přemoci nebo překročit vlastních stín – vlastního temného démona.

Kariéra

Náchylní budete zejména na nemoci kloubů. Citlivá bude ale i vaše kůže.

Rodina

Vlivem Slunce vám bude květen propůjčovat vůdčí schopnosti. Vodnář je humanitárně založené znamení, takže se nemusíte obávat, že byste na okolí působili poručnicky.

Práce

Vodnáři, s trochou nadsázky můžeme říci, že se Vám v květnu podaří přemoci nějakého démona. Samozřejmě, nevěříme na duchy. Vodnáři, s trochou nadsázky můžeme říci, že se Vám v květnu podaří přemoci nějakého démona.

Vztahy

Vaši spolupracovníci i rodina ucítí, že na vašich nápadech něco opravdu je a vy jim je budete prezentovat s takovou přesvědčivostí, že se vám jen těžko nepovede dostat je na svou stranu.Využijte tohoto sebevědomého období pro zdokonalování vašich vztahů – koneckonců sociální kontakt je to, co z nás dělá lidi.V tomto období možná budete mít trochu nepořádek ve svých vztazích.

Peníze

V práci vás někdo pomlouvá a vy si s tím nevíte už delší dobu rady. Máte takový pocit, ale nikdo vám nic nepřiznal. V květnu budete mít možnost vyslechnout omylem rozhovor, který vám odkryje všechny intriky, které kolem vás jsou, a překvapí vás to.

Astrologova rada

Váš optimismus je na pracovišti opravdu žádoucí a dokážete s každým dobře vyjednávat. Navíc máte vysoké cíle a nemáte pochyb o jejich splnění. Má obdiv nejenom od svých kolegů, ale dokonce i od nadřízeného, se kterým jste nyní jedna ruka. Neváháte podat pomocnou ruku i svým spolupracovníkům, když to potřebují. Merkur je do 18. dubna v nádherném sextilu s vaším znamením a vše se vám plní do detailů. Následně vás však může ovládnout až moc velké sebevědomí a občas nevíte, co si můžete opravdu dovolit. Dávejte si pozor, ať se nevědomky nepovýšíte i nad svého nadřízeného! Zvláště kolem 25. dubna si můžete udělat nějaký problém a šéf si o vás udělá jiný obrázek, než má doposud. Zřejmě se po takovém incidentu stáhnete trochu do sebe a jste docela naštvaní. Uznejte však Vodnáři, že vaše unáhlené jednání není vhodné a zkuste se usměrnit.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Vodnář červen 2022

Vyřizování na úřadech. Úplněk nastane 27/09/2022 . Úplněk uzavře určitou pracovní životní situaci. Vnese jasno …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *