Horoskop Vodnář duben 2023

Novoluní přináší nové možnosti v pracovních a partnerských vztazích. Vodnáři mají velmi plodné období. Kdo hledá životního partnera, nalezne jej. Kdo chce počít dítě, má příznivě nakloněny planety. Horoskop Vodnář duben 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V této době budou vodnáři velice pracovně vytížení. Vaše snaha a úspěchy budou mít tendenci dalece přesahovat váš obvyklý výkon, což by mohla být výborná příležitost požádat si o zvýšení platu, nebo o zaměstnanecké výhody, které vám dosud byly odepřeny.

V dubnu budete v ostatních záležitostech velice impulzivní, což by mohlo narušovat vaše vztahy s okolím. Horoskop Vodnář duben 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Pomalé jednání vás velmi frustruje, a proto je možné, že se s některými přáteli rozhodnete trávit méně času, nebo se jim budete dokonce vyhýbat. Duben ve vás bude probouzet určitou roztěkanost a vy tak budete mít pocit, že nejste schopni postávat na jednom místě. Horoskop Vodnář duben 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Láska, citový život a zamilovanost budou k Vodnářům přicházet ve vlnách asi jako mořský příboj. A to prosím během celého dubna, jak prozrazuje horoskop.

Měsíční horoskop Vodnář duben 2023

Vodnáři, máte také velmi slušnou šanci dosáhnout pokroku ve Vašem dlouhodobém projektu, případně v práci. Ať už chcete začít včelařit, nebo rozjíždíte nový eshop, tak právě Vám jsou hvězdy šťastně nakloněny.

Kariéra

V takovém stavu bohužel nic moc nebudete schopni dotáhnout do konce, a tak bude lepší, když své tempo zvolníte – vhodné budou například klidné procházky do přírody, cvičení a jakékoliv jiné aktivity, které uklidní vaši mysl. Vodnář si utřídí myšlenky a jakmile se bude cítit připraven, znovu se začlení do standardního běhu svého života.

Rodina

Konečně si začnete věřit, což se projeví hlavně navenek ve vašem vystupování ve společnosti a při jednání s ostatními jedinci. Zde je jednoznačně lepší zvolit asertivní přístup, avšak mohou se u vás objevit i problémy s kontrolováním temperametu.

Práce

Láska, citový život a zamilovanost budou k Vodnářům přicházet ve vlnách asi jako mořský příboj. A to prosím během celého dubna, jak prozrazuje horoskop. Láska, citový život a zamilovanost budou k Vodnářům přicházet ve vlnách asi jako mořský příboj.

Vztahy

Ve vypjatých situacích můžete mít tendence projevovat se výbušně nebo i žárlivě.Každopádně však právě teď pro vás bude dosahování cílů o něco jednodušší.V této době budou vodnáři velice pracovně vytížení.

Peníze

Jistý rodinný člen se dostane do nesnází. Potěší vás, že jste jediní, komu se svěří a budete se snažit ze všech sil mu pomoci. Podaří se vám to a s oním dotyčným k sobě naleznete ještě lepší vztah.

Astrologova rada

Z opačného pohlaví jste tak trochu na rozpacích a občas vás pěkně vytočí. Zřejmě totiž nedodrží svůj slib a zdá se, že všechny naplánované schůzky musí z jistého důvodu odvolat. Je tedy pravděpodobné, že se rozhodnete v návalu emocí neztrácet s touto osobou už žádný čas. Jupiter je do 8. května v nepříznivé kvadratuře s Venuší a máte sklony možná trochu přehánět. Následně si však nemůžete na nic stěžovat a v lásce nastanou konečně příjemné změny. Dáte jí tedy zase šancí a nyní se vám to vskutku oplatí. Váš vysněný protějšek je na cestě a zvláště kolem 14. května můžete vyhlížet příležitost. Určitě se tedy neschovávejte před světem a vyjděte si například se svým čtyřnohým mazlíčkem do parku. Někdo velmi sympatický vás v těchto dnech osloví a doslova vás okouzlí. Jeho optimistická povaha a smysl pro humor je přesně to, co si u svého protějška představujete!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Vodnář září 2022

Úplněk ve Vahách nastane 28/03/2022 . Úplněk vnese jasno do oblasti ciziny a zahraničí. Mohou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *