Horoskop Vodnář červenec 2022

Někteří budou řešit zdraví, zejména svou tělesnou schránku. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk vnese jasno do působení Vodnářů. Uvědomí si, kde a s kým chtějí žít. Horoskop Vodnář červenec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V červenci budou vodnáři v nejlepší fyzické kondici za celý rok, i když se to jim samým může zdát nepravděpodobné. Mars vám propůjčí svou energii a nebude nic, co byste nezvládli, takže se určitě nepodceňujte.

Vlivem této planety budete ale bohužel i impulzivnější a nezkrotnější než obvykle, a to povede k mnohým konfrontacím s okolím, které s vámi nebude schopné udržet krok. Horoskop Vodnář červenec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Takovým lidem se začnete zásadně vyhýbat, i přesto, že jste v minulosti možná byli přátelé na život a na smrt. V tomto období bude mít Vodnář intenzivnější emoce, a to tak, že by mohly dokonce zastínit jeho analytické smýšlení. Horoskop Vodnář červenec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Získávat, shromažďovat a narůstat – to jsou klíčová slova Vodnáře pro sedmý měsíc roku 2022. Červenec je skvělým časem pro majetkový růst a finanční zisky.

Měsíční horoskop Vodnář červenec 2022

Pouze Vodnáři, které trápí artróza kloubů, případně mají v kostech málo vápníku, si musí dát pozor. Až budete tahat těžké pytle zlaťáků, mohlo by to Vaše tělo bolestivě odskákat.

Kariéra

Ve svých prožitcích se bude cítit poněkud ztracen, což by mohlo vést až k depresím. Nejlepší bude, když si dáte oraz a vyrazíte na nějakou příjemnou dovolenou, například se svou rodinou.

Rodina

Červenec bude obdobím, které vám otevře oči – rodinné vztahy nyní naberou na obrovské důležitosti. Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle.

Práce

Získávat, shromažďovat a narůstat – to jsou klíčová slova Vodnáře pro sedmý měsíc roku 2022. Červenec je skvělým časem pro majetkový růst a finanční zisky. Získávat, shromažďovat a narůstat – to jsou klíčová slova Vodnáře pro sedmý měsíc roku 2022.

Vztahy

Na lidi ve vašem okolí budete působit velmi mile, obětavě a empaticky.Je zde však tenká hranice, kdy už vaše chování ostatním může připadat jako přecitlivělé a přehnané.Pokud teď budete mít pocit nejistoty, stanete se nejspíše velmi neklidnými.V červenci budou vodnáři v nejlepší fyzické kondici za celý rok, i když se to jim samým může zdát nepravděpodobné.

Peníze

Pozor na ztráty peněženky nebo menšího obnosu peněz, který by vás mohl mrzet. Ani nikam neinvestujte.

Astrologova rada

Na finance si nestěžujete, protože máte dostatek a navíc si i jistou část odkládáte na spořicí účet. Ačkoliv si peněz dokážete užívat, chcete si i něco našetřit a myslíte na budoucnost. To je správný postoj, Vodnáři. Nikdy nevíte, kdy může přijít bída a chcete mít alespoň nějakou jistotu. Máte pravdu, od 14. dubna se vám totiž může vskutku dařit hůř a peníze nutně potřebujete. Venuše je v nepříznivé kvadratuře se Saturnem a můžete se také setkat s omezeným příjmem peněz. Je však možné, že i přesto zatoužíte po větších investicích a chcete si něčeho dopřát. Určitě vyžeňte tuto myšlenku z hlavy a pokuste se toto období přečkat. Mohou totiž přijít důležité investice, které vám vymetou bankovní konto. Od 19. dubna si také dávejte na pozor na chybná rozhodnutí v oblasti financí a obchodování. Ne všechno vám hned docvakne, takže své kroky opravdu neuspěchejte.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Vodnář září 2022

Úplněk ve Vahách nastane 28/03/2022 . Úplněk vnese jasno do oblasti ciziny a zahraničí. Mohou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *