Horoskop Vodnář červen 2022

Vyřizování na úřadech. Úplněk nastane 27/09/2022 . Úplněk uzavře určitou pracovní životní situaci. Vnese jasno do tématu práce a kariéry. Horoskop Vodnář červen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Červen bude pro vodnáře obdobím večírků a zábavy. Vaše spontánnost vám nedovolí nic dopředu naplánovat a o to si více tyto akce užijete. Horoskop Vodnář červen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Budete mezi ostatními jako nezřízená střela. V takovém případě zažijete spoustu dobrodružství. Horoskop Vodnář červen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Opravdový drak a papírový drak – tak asi takový rozdíl bude pro Vodnáře znamenat fantastická myšlenka, naplněná skutečnost nebo jen náhražka. Pokud jste vždycky toužili pořídit si pravé Nike Air Jordan, patrně Vás neuspokojí tenisky s čtyřmi proužky (víc pruhů, víc Adidas) z vietnamské tržnice.

Měsíční horoskop Vodnář červen 2022

Jestli toužíte mít telefon Apple, a nebo jenom pocit z té úžasné značky, můžete si koupit třeba jednu akcii a žít s pocitem vlastnictví tohoto roztomilého jablíčka, byť Vám třeba mezitím v kapse drnčí levnější čínský android. Zkrátka horoskop radí vodnářům, aby neopouštěli své sny, ale hledali právě tu nejlepší astabilní formu jejich naplnění.

Kariéra

Pokud se vás ale někdo bude snažit brzdit, povede to téměř nevyhnutelně ke konfliktu.Díky tomuto rozpoložení budete po celý měsíc velice bezstarostní a nenecháte se rozhodit žádnými obavami z budoucnosti, nebo uvažováním nad minulostí. Dávejte si ale pozor, aby se na vás odkládané povinnosti později nesesypaly všechny najednou.

Rodina

Pokud jste v dlouhodobém vztahu, budete intenzivně přemýšlet nad dalším krokem. Směle do toho, protože červen a jeho energie jsou na takové návrhy naprosto ideální, protějšek jim s největší pravděpodobností bude otevřen.

Práce

Opravdový drak a papírový drak – tak asi takový rozdíl bude pro Vodnáře znamenat fantastická myšlenka, naplněná skutečnost nebo jen náhražka. Pokud jste vždycky toužili pořídit si pravé Nike Air Jordan, patrně Vás neuspokojí tenisky s čtyřmi proužky (víc pruhů, víc Adidas) z vietnamské tržnice. Opravdový drak a papírový drak – tak asi takový rozdíl bude pro Vodnáře znamenat fantastická myšlenka, naplněná skutečnost nebo jen náhražka.

Vztahy

Pokud jste nezadaní, zkuste vyrazit třeba někam do klubu, kde můžete někoho poznat, nebo klidně i na seznamku.Vodnář bude oplývat šarmem, jehož si druzí jen ztěžka nepovšimnou.Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle.Červen bude pro vodnáře obdobím večírků a zábavy.

Peníze

Může vás dohnat chřipka nebo angína. Možná jste se přepínali a vaše tělo nemá sílu s nemocemi bojovat. Proto raději dbejte na dostatek spánku a odpočinku, nerozčilujte se a choďte ven na procházky.

Astrologova rada

Konečně se vám začne v tomto měsíci dařit a přiblížíte se více k úspěchu! Pracujete vytrvale a začínáte věřit, že vám to přinese sladké ovoce. Merkur je od 4. května v příznivém trigonu s vaším znamením a dostanete spoustu dobrých nápadů. Více si věříte a v přítomnosti nadřízeného umíte naplno ukázat své schopnosti. Vaše pokroky a myšlenky se mu vskutku moc líbí, takže může dojít také k finančnímu ohodnocení. Od 9. května se tedy připravte na příjemnou odměnu a také možnost nabídky volna. Určitě máte také perfektní vztahy s kolegy a zdá se, že na pracovišti vládne přátelská atmosféra. Nechybí zde ani legrace a jste v každém případě ochotni se vším pomoci. Dokonce i nezaměstnaní Vodnáři mohou nyní najít svou vysněnou práci. Při výběrovém řízení máte jednoduše štěstí, protože ze sebe vydáte maximum. Nelze popřít váš talent a jistě uděláte báječný dojem.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Vodnář květen 2023

Novoluní je velmi silné na emoce. Dostanou důležitou zprávu, něco se o sobě dozví. V první …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *