Horoskop Vodnář březen 2023

Novoluní otevírá nové možnosti na téma bydlení, domova a stability. Vodnáři se mohou přestěhovat, změnit práci. Přichází nečekaný zlom a obrat na téma hodnot a majetku. Zásadní rozhodnutí. Horoskop Vodnář březen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Březen přinese vodnářům díky působení Merkuru velkou zvídavost. Přestože fyzické energie nebudete mít nazbyt, váš mozek bude jako houba, která do sebe nasaje vše, co jí naservírujete. Horoskop Vodnář březen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Zamyslete se nad tím, v čem byste se rádi vzdělali, ale do nynějška jste na to úplně neměli čas nebo energii.

Mimo váš intelekt ovlivní ale i rodinné vztahy, a to obzvlášť se sourozenci. Neváhejte udělat si den volna, strávit den jenom spolu a zavzpomínat na staré časy. Horoskop Vodnář březen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Horoskop tlumočí sdělení, že ve třetím měsíci roku 2023 Vodnáře přepadne ukrutná chuť – chuť „vykašlat se“ na všechnu tu skvělou organizaci, kterou máte v práci, nebo dost možná i doma. Šéf nebo drahá polovička? Ti všichni mají jasno a rádi by, abyste jejich genialitu bez nejmenšího přijali.

Měsíční horoskop Vodnář březen 2023

Vodnáři, pokud máte v březnu opravdu na něco zálusk, tak je to odpočinek, lenošení, ale třeba i aktivní relaxace s meditací. V nejhorším si dejte levandulovou koupel a 24 hodin nezvedejte telefon.

Kariéra

Každému z vás to bez pochyby prospěje. S nástupem tohoto měsíce vzejdou na povrch vaše komunikační a diplomatické schopnosti, jež přijdou vhod jak v pracovním, tak osobním životě.

Rodina

Březen navíc bude přát i práci, kde budete doslova zářit – žádný úkol pro vás nebude příliš náročný a vašich ambicí si všimne i váš zaměstnavatel – určitě vytrvejte, protože na horizontu se rýsuje povýšení. V tomto období můžete očekávat velkou energii, a to jak v kariéře, tak ve vztazích.

Práce

Horoskop tlumočí sdělení, že ve třetím měsíci roku 2023 Vodnáře přepadne ukrutná chuť – chuť „vykašlat se“ na všechnu tu skvělou organizaci, kterou máte v práci, nebo dost možná i doma. Šéf nebo drahá polovička? Ti všichni mají jasno a rádi by, abyste jejich genialitu bez nejmenšího přijali. Horoskop tlumočí sdělení, že ve třetím měsíci roku 2023 Vodnáře přepadne ukrutná chuť – chuť „vykašlat se“ na všechnu tu skvělou organizaci, kterou máte v práci, nebo dost možná i doma.

Vztahy

Konečně si začnete věřit, což se projeví hlavně navenek ve vašem vystupování ve společnosti a při jednání s ostatními jedinci.Zde je jednoznačně lepší zvolit asertivní přístup, avšak mohou se u vás objevit i problémy s kontrolováním temperametu.Ve vypjatých situacích můžete mít tendence projevovat se výbušně nebo i žárlivě.Březen přinese vodnářům díky působení Merkuru velkou zvídavost.

Peníze

Pokud máte nějaký vedlejší vztah, dejte si od něj na čas odstup. Tento měsíc se může stát, že se partner něco může dozvědět a vy budete tak v ráži, že mu to i přiznáte a pak toho budete litovat. Máte v poslední době tendenci něco změnit, ale nejste si tím jisti.

Astrologova rada

K opačnému pohlaví jste velmi přátelští a vaše příjemné vyzařování je naprosto ohromující. Není tedy nic zvláštního, když máte kolem sebe pořád nějakého nápadníka! Nemusíte mít žádné obavy o nouzi, protože ta vám rozhodně nehrozí. Venuše je do 13. dubna v úžasném sextilu s Jupiterem a můžete se do té doby opravdu hodně zamilovat. Avšak v další polovině tohoto měsíce máte dojem, že je to s vaším objevem jako na houpačce. Chvíli vás zahrnuje dary a pak se zdá, že o vás snad nemá žádný zájem. Zejména kolem 25. dubna se cítíte celkem smutní a možná uvažujete nad tím, že se s touto osobou nechcete již dál stýkat. Přiznáváte, že to není moc dobrá volba pro vás, ale určitě vás to neodradí v dalším hledání! Víte, že tímto se svět nezboří a kráčíte vstříc novým příležitostem. Jistě se však vyvarujte povrchním románkům, od kterých si můžete slibovat více než druhá strana.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Vodnář červen 2022

Vyřizování na úřadech. Úplněk nastane 27/09/2022 . Úplněk uzavře určitou pracovní životní situaci. Vnese jasno …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *