Horoskop Vodnář 2023

Málokteré znamení zvěrokruhu je tak přátelské jako vzdušný Vodnář. Přirozeně k sobě přitahuje spoustu lidí, protože jeho přítomnost dokáže být pro ostatní velice přínosná a zábavná. Problémem je to, že neumí úplně komunikovat svoje pocity, a tak než aby něco někomu vysvětloval, radši se stáhne do sebe. Vodnáři horoskop 2023 nadělí velkou zkoušku, kdy bude nucen vyjadřovat své pocity – jinak by totiž mohl ztratit spoustu dlouhodobých, kvalitních vztahů. Horoskop Vodnář 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Milovat

Tento rok se Venuše bude většinu ledna pohybovat v Kozorohu. Zpět do Vodnáře se vrátí po většinu listopadu a prosince. Během této doby se můžete cítit více citliví, ale zároveň také tajnůstkářský, protože si se svými pocity nebudete vědět rady. Pokud si přejete váš milostný život někam posunout, pokuste se najít cestu ke zvládnutí těchto pocitů. Ať už jste tento rok svobodní nebo zadaní, Jupiter ve Střelci (od 8. listopadu až do konce roku) vás povede k zaměření se na intelektuální části vztahů. Pokud jste svobodní, pak pravděpodobně zažehnete jiskru s někým, kdo sdílí vaše koníčky a zájmy. Jste-li už ve vztahu, pokuste se najít někoho společného, kdo vás podpoří ve vašem vztahu. Horoskop Vodnář 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Zdraví

Vaše zdraví tento rok vemi ovlivňuje planeta Jupiter. Ta vám navrhuje naučit se novým metodám, jak si vaše zdraví vylepšit. Až se budete učit o těchto nových cestách, nezapomeňte pomýšlet jak na vaše psychické tak i fyzické zdraví. Díky tomu bude vaše snaha desetkrát lepší. Tyto nové přístupy mohou zahrnovat cvičení, meditaci nebo terapii.  Horoskop Vodnář 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Kariéra

Podle předpovědi vám planeta Jupiter pomůže zlepšit mezilidské vztahy v práci. Pokuste se zaměřit na týmovou práci a celkově spolupráci s ostatními. Spíše uspějete pokud požádáte ostatní o pomoc než se vše snažit zvládnout sami. Vaši nadřízení i podřízení kolegové si budou vážit, pokud se s nimi tento rok propojíte.

Roční horoskop Vodnář 2023

Dejte si pozor na rozhodování se mezi dvěma muži. Jeden z nich vám bude slibovat hory doly, vztah s vámi však nebude brát vážně.

Rodina

Zdá se, že jste se trochu potřebovali odpoutat od rodného hnízda a krbu. A tento rok vám dá k tomu šanci. Hledáte pocit volnosti a nesnesete pocit kontroly od blízkých. To vám splní, a tak se uklidníte.

Práce

Začátkem roku se někdo z vašich kolegů, pravděpodobně muž, bude chovat hodně direktivně a dominantně. Bude určovat pravidla, která se vám nebudou líbit. Na jaře se můžete v práci pohádat a řešit i významnější konflikty. Pozor na intriky a lži, mohou vás zavést do slepé uličky. Na podzim si budete užívat velké množství práce, která vás bude bavit a obohacovat. Ke konci roku se můžete do ní můžete dokonce zamilovat. Budete šťastní, což vás uklidní. Dopřejte si odpočinek a snažte se soustředit na rodinu.

Vztahy

Horoskop tak vybízí Vodnáře, aby v roce 2023 oživil šedivý všednodenní život právě kapkou zázračného elixíru, kterému se říká víra – a nemusí to být víra náboženská. Stačí věřit, že Váš život má smysl a že Vaše práce je užitečná. Vaše duše pak rozkvete jako růže z jara. Všechno napovídá, že právě letos má Vodnář jedinečnou šanci dojít ke zvláštní a velmi trvalé duševní spokojenosti.

Peníze

Podle horoskopu bude Vaše láska doslova „lidová“. Samozřejmě to neznamená, že by se Vodnář měl pro lechtivé chvíle navléknout do nějakého kroje. Patrně by to nezvýšilo Váš sex appeal ani o píď. Co se týče lásky, jedná se především o přirozený vývoj. Duše i tělo si žádá každý rok něco trochu jiného – lidského, pozemského, prostého, srozumitelného … lidového. Možná se změní také citlivost Vašich erotogenních zón, možná se změní viditelným způsobem dokonce i Vaše tělo, tedy tělesné proporce. Vodnář by se tím však v roce 2023 neměl nechat vyvést z míry. Buďte si jistí, že se jedná o změnu k lepšímu, a to třeba i kdybyste měli přibrat tři kila navíc. Ten kdo Vás skutečně miluje, Vás chce právě takové, jací jste, Vodnáři, takříkajíc „Se vším všudy“.

Finance

Obdržíte nabídku pracovat na určitých projektech, jenže ne všechny budou perspektivní. Budete ale obdařeni intuicí, takže poznáte, kdy má práce budoucnost a kdy ne. S financemi mohou být propady i přílivy.

Astrologova rada

Milí Vodnáři, máme skvělé zprávy – rok 2023 bez nadsázky patří vám! Dvě mocné planety, Jupiter a Saturn, se setkávají právě ve vašem znamení a setrvají v něm téměř po celý rok! Ochranná ruka velkorysého Jupitera vám přinese ohromnou přízeň Štěstěny, zatímco seriózní Saturn vás zas tlačí k větší odpovědnosti a zralosti, které jsou ovšem klíčem ke skutečné svobodě a nezávislosti. A právě to vy jako svobodomyslné vodnářské duše potřebujete ze všeho nejvíce. Dvanáct měsíců roku 2023 vám tedy ukáže cestu k naplnění vašich snů a vizí a pomůže je ukotvit v realitě. Budete řešit otázky o tom, jak naplnit vaše nadpozemské ideály a zároveň zůstat nohama na zemi a vybudovat si stabilní zázemí, které vás nabíjí energií. Čekejte tedy zásadní posun v životě směrem kupředu!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Vodnář květen 2023

Novoluní je velmi silné na emoce. Dostanou důležitou zprávu, něco se o sobě dozví. V první …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *