Horoskop Váhy únor 2023

Novoluní otevírá cestu k novým vztahům. Váhám přichází někdo důležitý do života. Jak pracovně, tak v partnerské rovině. Čeká je mnoho komunikace, psaní a telefonování, podepisování dokumentů. Horoskop Váhy únor 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V práci to pro Váhy nebude vůbec snadné. Váš nadřízený je už nějakou dobu podrážděný a v příštích dnech tomu nebude jinak. Horoskop Váhy únor 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

I když chuť říct mu váš názor bude stále větší, raději zatněte zuby a počkejte na vhodnější příležitost. Pokud byste se rozhodli pro konfrontaci, mohla by mít fatální následky.

V polovině února nás pak čeká úplněk, se kterým je spojena očista těla. Horoskop Váhy únor 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Únorový horoskop označuje tendence související s přístřeším; bydlením. Velmi důležitá bude schopnost domluvit se.

Měsíční horoskop Váhy únor 2023

Pokud Vás, Váhy, například čeká schůze majitelů SVJ, měli by se na ní váhy řádně připravit. Stejně jako surfař, který musí dovedně odhadnout mořské vlny, Váha bude muset zvládat nápor psychických i fyzických výkyvů nejbližších.

Kariéra

Pokud se na to cítíte, dopřejte si menší půst. Dodržujte pitný režim a pozitivní výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Rodina

Pravděpodobně se setkáte s problémem, který nebudete schopni vyřešit vlastními silami. A přesně proto vyhledáte pomoc dobrého přítele, který vám poskytne úplně jiný, nestranný pohled na situaci.

Práce

Únorový horoskop označuje tendence související s přístřeším; bydlením. Velmi důležitá bude schopnost domluvit se. Únorový horoskop označuje tendence související s přístřeším; bydlením.

Vztahy

Váhy jsou silně sociálně založeným znamením, takže komunikace svých pocitů jim nebude dělat sebemenší problém.Navíc zde bude hrát roli i vliv Venuše, takže vzájemná dohoda půjde doopravdy jako po másle.Toto období bude poněkud chladnější, co se týče lásky a mileneckých vztahů.V práci to pro Váhy nebude vůbec snadné.

Peníze

V zaměstnání to není žádná hitparáda. Ničí vás vzájemné vztahy s vedoucím, který je věčně nespokojený, i když děláte, co můžete. Časem si najdete jinou metodu práce a vše se náhle zlepší. Jenže vy teď potřebujete povzbudit a podržet od svého protějšku. Bohužel se toho od něj nedočkáte, protože si neustále na něco stěžuje a nemyslí na nikoho jiného než na sebe. Tato známost za vaši snahu nestojí. Láska a přátelství Sice vaše známost brzy skončí, respektive ji ukončíte, ale to není konec světa. Přece nebudete s někým, kdo je nevyrovnaný a koho vláčíte za sebou nahoru. Počkejte si na toho pravého nebo tu pravou. Peníze a práce Peněz nemáte nazbyt a do toho přijdou nečekané výdaje. S nimi si už neporadíte a pravděpodobně to budete muset řešit půjčkou. Netrapte se, brzy se vaše situace změní a dokonce vám někdo nabídne pomoc.

Astrologova rada

Milé Váhy, jste už vcelku unavené z pracovních povinností, ale na odpočinek můžete zapomenout. Nadřízený vás neustále peskuje a vaše snahy spíše přehlíží. Od 4. května však vstupuje Merkur do znamení Blíženců a je v příznivém trigonu s vaším znamením. Vaše duševní schopnosti se zlepší a konečně se vám podaří posunout se dále. Milostné vztahy vás počátkem tohoto měsíce také trochu vyčerpávají a chcete dát jisté osobě košem. Zdá se vám, že vaše nová známost stále jen fňuká a je nespokojená. Naštěstí vás od 9. května potěší příjemná vazba Venuše s vaším znamením. Seznámíte se s novými lidmi skrze vaše dobré přátele a láska na sebe nenechá dlouho čekat. V tomto období se také zaměříte na své vědomosti a chcete se dozvědět více. Zvláště kolem 15. května můžete svou knihovnu doplnit o nové publikace. Pozornost věnujete především knihám o osobním rozvoji.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Váhy červenec 2022

Někomu může odejít někdo blízký. Řešení úředních záležitostí. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk vnese …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *