Horoskop Váhy srpen 2022

Vrací se zpět k vyřešení komunikace a úředních dokumentů. Úplněk nastane 24/10/2022 . Úplněk ukončí oblast domova, bydlení a pevné půdy pod nohama. Váhy dořeší záležitosti rodinného charakteru s ženami jako je manželka, partnerka, matka, babička apod. Horoskop Váhy srpen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Váhy se budou v srpnu zdát na vážkách. Bude je ovlivňovat Venuše, a to především v oblasti partnerství a společenských vztahů. Horoskop Váhy srpen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Vaše city k partnerovi jsou velmi silné, nicméně, měli byste se malinko krotit, abyste vaši drahou polovičku tolikou láskou nezadusili.

V druhé polovině měsíce můžete pozorovat rozvoj v oblasti vašich komunikačních schopností. V práci se vám bude obzvláště dařit, a to hlavně díky řečnickým schopnostem. Horoskop Váhy srpen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Pro lidi narozené ve znamení Vah se srpen 2018 stane měsícem proměny. Horoskop Váhy nabádá, aby zbořili to, co se v jejich životě kymácí a je vratké.

Měsíční horoskop Váhy srpen 2022

Začněte stavět pěkně od znova. Podle horoskopu je srpen jakýmsi čistým platném, na které Váhy začnou malovat jako na nový obraz.

Kariéra

Pozor byste ale měli dávat na to, abyste nebyli příliš horliví a nepřekročili hranice. Srpen s sebou přinese mírný emocionální útlum, to však neznamená, že vás nemohou zasáhnout náhlé změny nálad.

Rodina

Situace se však bude postupně zklidňovat, a tak buďte trpěliví. Například v práci se vám bude dařit skvěle, váš přístup bude pohotový a vstřícný, a tak se vám bude snadno pracovat jak v týmu, tak jako jednotlivci.

Práce

Pro lidi narozené ve znamení Vah se srpen 2018 stane měsícem proměny. Horoskop Váhy nabádá, aby zbořili to, co se v jejich životě kymácí a je vratké. Pro lidi narozené ve znamení Vah se srpen 2018 stane měsícem proměny.

Vztahy

Toto období vám propůjčí velkou dávku tvořivé síly ale i například vůdcovských schopností.Najednou vám nebude dělat problém vzít na sebe větší dávku zodpovědnosti, postavit se do vedení, a rozdat úkoly.V této pozici se navíc budete cítit dobře, a budete tak působit i na ostatní zúčastněné.Váhy se budou v srpnu zdát na vážkách.

Peníze

Akce na začátku měsíce vám přináší nejdříve pocity beznaděje a velké překážky, ale později je váš partner překoná a čeká vás velká láska. Partner pro vás bude dominantní osobou plnou pochopení. V průběhu měsíce se můžete i potkat s někým z minulosti a ten odkryje tajemství o tom, jak po vás kdysi toužil.

Astrologova rada

Z nedostatku financí jste už docela nesví a pořád přichází nějaké povinné výdaje. Nedaří se vám však najít optimální řešení pro vaši situaci. Jste tedy v úzkých, a když vás něco napadne, obyčejně to nese velká rizika. Mars je po celý měsíc v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a musíte si dávat velký pozor i na případné dluhy. Nemusíte se však strachovat dopředu z úplné bídy, Váhy! Je pravděpodobné, že od 4. května máte dostatek nápadů, jak tyto nesnáze vyřešit. Zřejmě vám někdo nabídne pomoc, nebo se sami na někoho obrátíte. Pro začátek získáte pár užitečných informací a pochopíte, jak máte s vašimi problémy naložit. Báječné, od 9. května se k vám také chystá jistý přísun peněz, které potřebujete. Mohou vás ale provázet i sklony k neuváženým výdajům a to si nyní nemůžete dovolit.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Váhy červenec 2022

Někomu může odejít někdo blízký. Řešení úředních záležitostí. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk vnese …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *