Horoskop Váhy říjen 2022

alimenty, hypotéka nebo půjčka. Mohou očekávat neočekávanou zprávu, která je překvapí. Další karmické zkouška na téma financí, hodnot, a nebo sexuality. Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Horoskop Váhy říjen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V říjnu se budou váhy ubírat klidnou cestou. Nastane vhodná doba k seberealizaci a nejlépe uděláte, když si vyčleníte čas sami na sebe a stáhnete se do ústraní. Horoskop Váhy říjen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Vaše myšlenky potřebují utřídit a na to musíte být sami. Velmi dobře by vám udělal pobyt v přírodě, která na vás v tomto období bude mít velmi dobrý vliv.

Dbejte také o své zdraví, především o ledviny a močový měchýř. Horoskop Váhy říjen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Říjen 2022 bude pro Váhy podobný bonboniéře s rozličnými náplněmi. Od nugátu až třeba po rumové pralinky nebo opojné višně.

Měsíční horoskop Váhy říjen 2022

Jinak řečeno, horoskop říká, Váhy těšte se na sladký romantický říjen. Bude to také adrenalinová jízda v kopcích (nálada nahoru a dolů).

Kariéra

Řádně se oblečte a vyhýbejte se studeným lavičkám. Vaše tělo by to mohlo velmi nepěkně odnést.

Rodina

Díky vlivu Venuše budou mít Váhy také zostřené smysly, včetně toho “šestého”. Ten vám například pomůže vidět pravé záměry lidí – ne ty, které prezentují.

Práce

Říjen 2022 bude pro Váhy podobný bonboniéře s rozličnými náplněmi. Od nugátu až třeba po rumové pralinky nebo opojné višně. Říjen 2022 bude pro Váhy podobný bonboniéře s rozličnými náplněmi.

Vztahy

Podvodné jednání tak vycítíte na míle daleko a rychle se mu vyhnete.Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.Vaše rozhodování je pomalejší, protože potřebujete vše pečlivě zvážit.V říjnu se budou váhy ubírat klidnou cestou.

Peníze

Ve vztahu můžete zažít manipulaci a pocit, že to, co se děje, je pouhá iluze. Vše však bude skutečné a vy se budete muset rozmyslet, co v životě dál. Přijde totiž někdo, kdo vám nabídne něco nového, ale nebude to vůbec jednoduché. Naopak bude tam plno boje a útěků.

Astrologova rada

Provází vás tvořivý duch a je zřejmé, že snažíte vylepšovat i své domácí prostředí. Pravděpodobně se tedy zaměřujete na aktuální trendy a chcete dát svému domovu nový nádech. To se vám vskutku velmi daří a od blízkého okolí získáváte chválu. Jupiter je do 13. května v příznivém trigonu s vaším znamením a stále máte šanci něco dopilovat. Super, jistě máte spoustu inspirace a v tomto případě moc dobře víte, co máte dělat. Možná nyní také zatoužíte po čtení odborných článků a ve vaší knihovně se vyskytne hned několik nových titulů. Od 4. května začnete získávat všeobecný přehled a možná se také zapíšete do online kurzů. Všechny zdroje informací vás nadchnou a nestačíte se divit tomu, co ještě neznáte. S radostí se podělíte o své zkušenosti i s blízkými členy rodiny. Uvidíte, že jim objasníte věci, kterým ještě nerozumí a jsou pro ně úplnou novinkou.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Váhy květen 2023

Začít žít zdravě a věnovat se psychické hygieně. Udělat rozhodnutí ke zdravému životnímu stylu. Úplněk …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *