Horoskop Váhy prosinec 2022

Některým Váhám vnese úplněk jasno do tématu zdraví. Mars působí v oblasti přátel, společnosti a společenství, kde chtějí působit. Aktivita Vah bude zaměřena na přátele a lidi kolem nich. Je dobré chodit mezi lidi, do společnosti. Horoskop Váhy prosinec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Již ze začátku měsíce vás pohltí vánoční atmosféra. V podstatě nebudete myslet na nic jiného než na blížící se svátky strávené v rodinném kruhu. Horoskop Váhy prosinec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Možná se objeví mírné obavy z možných hádek. Ty ale hravě zaženete svým diplomatickým přístupem.

Ke konci prosince vás pak možná lehce přepadne melancholie a myšlenka, že jste o další rok starší. Horoskop Váhy prosinec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

V prosinci 2022 si Váhy budou připadat jako návštěvníci na baseballovém turnaji. Je to k nevíře, jak všichni kolem Vás řeší problémy.

Měsíční horoskop Váhy prosinec 2022

Házejí a odpalují je jako míčky, co nejdál to jen jde. Horoskop však prozrazuje, že Váha bude tentokrát fungovat racionálně, trochu jako šachista.

Kariéra

Nezoufejte. Vliv Měsíce bude silný a do nového roku vstoupíte s úsměvem, takže, hoďte obavy za hlavu a užijte si Silvestr, jak se patří.

Rodina

Váhy budou pyšné na to, co všechno v tomto roce byly schopny překonat. Sebevědomí je vskutku na místě, protože máte za sebou jeden z pravděpodobně nejnáročnějších roků vašeho života.

Práce

V prosinci 2022 si Váhy budou připadat jako návštěvníci na baseballovém turnaji. Je to k nevíře, jak všichni kolem Vás řeší problémy. V prosinci 2022 si Váhy budou připadat jako návštěvníci na baseballovém turnaji.

Vztahy

Dejte však pozor, ať vám nepřeroste přes hlavu, to by se mohlo projevit ve formě egocentrismu.Horoskop naznačuje, že bude lepší zpomalit, dbát na svoje zdraví a vztahy s blízkými a prožít vánoční svátky v kruhu lidí, se kterými je vám nejlépe.Již ze začátku měsíce vás pohltí vánoční atmosféra.

Peníze

V práci potkáte někoho z minulosti. To vás vrátí o několik desítek let zpátky. Uvědomíte si, že vše tenkrát bylo jinak, než jak jste to vnímali. Snažte se v práci dodělat všechny projekty, protože se může stát, že zažijete velký nával nové práce a nebudete na to mít čas.

Astrologova rada

Milé Váhy, jste už vcelku unavené z pracovních povinností, ale na odpočinek můžete zapomenout. Nadřízený vás neustále peskuje a vaše snahy spíše přehlíží. Od 4. května však vstupuje Merkur do znamení Blíženců a je v příznivém trigonu s vaším znamením. Vaše duševní schopnosti se zlepší a konečně se vám podaří posunout se dále. Milostné vztahy vás počátkem tohoto měsíce také trochu vyčerpávají a chcete dát jisté osobě košem. Zdá se vám, že vaše nová známost stále jen fňuká a je nespokojená. Naštěstí vás od 9. května potěší příjemná vazba Venuše s vaším znamením. Seznámíte se s novými lidmi skrze vaše dobré přátele a láska na sebe nenechá dlouho čekat. V tomto období se také zaměříte na své vědomosti a chcete se dozvědět více. Zvláště kolem 15. května můžete svou knihovnu doplnit o nové publikace. Pozornost věnujete především knihám o osobním rozvoji.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Váhy květen 2023

Začít žít zdravě a věnovat se psychické hygieně. Udělat rozhodnutí ke zdravému životnímu stylu. Úplněk …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *