Horoskop Váhy listopad 2022

Někteří uzavřou úřední záležitost. Auto, dopravní prostředek, pokuty apod. Pozor na to, co podepisují a říkají. Ještě bude všechno jinak. Horoskop Váhy listopad 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V listopadu Váhy ovlivní Merkur, takže se budou cítit naprosto vyrovnaní a klidní. Veškeré spory zvládnete hravě urovnat a všichni zúčastnění vám budou nesmírně vděční. Horoskop Váhy listopad 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Díky tomu si u nich také zvýšíte autoritu a budou vás mít za onoho rádce, který jim vždy dokáže poradit.

Mimo to pocítíte touhu po uznání. Ale pozor, všeho moc škodí. Horoskop Váhy listopad 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Horoskop Váhy upozorňuje, že Váš mozek není jen výplní lebeční dutiny, která slouží jinak především ke krášlení, úsměvu a rozmlouvání, ale že v listopadu 2022 bude řídící orgán Vah také nástrojem úspěchu, slasti, vítězství, ale třeba i prostředek svádění.

Měsíční horoskop Váhy listopad 2022

Horoskop Váhy upozorňuje, že Váš mozek není jen výplní lebeční dutiny, která slouží jinak především ke krášlení, úsměvu a rozmlouvání, ale že v listopadu 2022 bude řídící orgán Vah také nástrojem úspěchu, slasti, vítězství, ale třeba i prostředek svádění.

Kariéra

Šéf si vašich kvalit cení, chce to jen čas. Výsledek vás jistě velmi příjemně překvapí, a nakonec sami usoudíte, že stálo za to být trpěliví.

Rodina

Za poslední měsíce jste si toho uvědomili opravdu hodně, a tato poselství budete mít nutkání šířit dále. Váhy by si však měly dávat pozor na to, aby všemi těmito informacemi druhé spíše nezatěžovaly.

Práce

Horoskop Váhy upozorňuje, že Váš mozek není jen výplní lebeční dutiny, která slouží jinak především ke krášlení, úsměvu a rozmlouvání, ale že v listopadu 2022 bude řídící orgán Vah také nástrojem úspěchu, slasti, vítězství, ale třeba i prostředek svádění. Horoskop Váhy upozorňuje, že Váš mozek není jen výplní lebeční dutiny, která slouží jinak především ke krášlení, úsměvu a rozmlouvání, ale že v listopadu 2022 bude řídící orgán Vah také nástrojem úspěchu, slasti, vítězství, ale třeba i prostředek svádění.

Vztahy

Ne všichni jsou naladěni na podobnou vlnu a spousta lidí cokoliv nad rámec viditelné reality zavrhuje.Mějte pro ně pochopení a nic nevnucujte, jinak můžete ztratit i dlouholetá přátelství.Listopad se tak bude hodně točit kolem volby jak nakládat s informacemi.V listopadu Váhy ovlivní Merkur, takže se budou cítit naprosto vyrovnaní a klidní.

Peníze

Toužíte dát svému domovu novou podobu. Sice nemáte mnoho financí, ale úpravy nemusí být až tak nákladné, pokud nebudete chtít nový nábytek. Prostudujte si časopisy o bydlení a možná získáte inspiraci.

Astrologova rada

Milé Váhy, v pracovní sféře si moc nevěříte, ale výsledky nejsou ve finále až tak hrozné! Nadřízený vás vždy upozorní na případnou chybu a vy jste ochotni všechno napravit. Od 23. dubna se však mohou vztahy na pracovišti tak trochu zhoršit. Mars je v nehezké kvadratuře s vaším znamením a nadřízený se k vám nechová moc fér. Čeká vás mnoho povinností a možná také konflikty. Co se týče lásky, v tomto měsíci je možné seznámení s osobou, který vás překvapí svým jednáním. Nutno dodat, že zmíněné překvapení se vám nezamlouvá a vede spíše k ukončení známosti. Ve financích si dávejte do 13. dubna pozor na zbytečný a neuvážený hazard. Venuše je v nepříjemné opozici s vaším znamením a patrně se necháte něčím zlákat. V rodinných vztazích mohou vládnout rozepře, nicméně kolem 25. dubna uděláte krok k usmíření.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Váhy květen 2023

Začít žít zdravě a věnovat se psychické hygieně. Udělat rozhodnutí ke zdravému životnímu stylu. Úplněk …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *