Horoskop Váhy leden 2023

Novoluní otevírá oblast spolupracovníků a kolegů. Váhy mohou začít spolupracovat s novými lidmi. Další téma je mnoho práce, kterou slíbili udělat. Po zdravotní stránce doporučuji preventivní prohlídku u lékaře. Horoskop Váhy leden 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Leden Váhám přinese spoustu změn. Začnete více vnímat své pocity, které na vás budou mít větší vliv a nebude možné je dál ignorovat. Horoskop Váhy leden 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Stane se tak především díky vlivu měsíce. V partnerství mohou vyplavat na povrch staré křivdy, na což byste si měli dát pozor, pokusit se pocity kontrolovat a být co nejvíce empatičtí. Horoskop Váhy leden 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Váhy, pozor na alkohol. Lednový potenciál ukazuje, že byste mohli vypustit džina z lahve – ke slovu se snadno dostane Vaše druhé já (podle Junga stín).

Měsíční horoskop Váhy leden 2023

Koneckonců, problém nemusí být jen s alkoholem. Stačí se pořádně rozčílit a jedna ze dvou misek vah, které jsou ve Vašem znamení, se rázem převrhne a rozsype Vaši zlost do okolí.

Kariéra

V opačném případě počítejte s tichou domácností.Pokud se budete cítit oslabení, nebude na škodu více odpočívat a relaxovat. Nepodceňujte dostatek spánku, pijte bylinkové čaje a dopřejte si vitamíny.

Rodina

Budete zpochybňovat každý svůj krok, a pokud dostanete pocit, že jste něco udělali špatně, zasáhnou vás silné výčitky svědomí. Leden zintenzivní vaše emoce a donutí vás přemýšlet nad svými dosavadními volbami a životem obecně.

Práce

Váhy, pozor na alkohol. Lednový potenciál ukazuje, že byste mohli vypustit džina z lahve – ke slovu se snadno dostane Vaše druhé já (podle Junga stín). Váhy, pozor na alkohol.

Vztahy

Pravděpodobně budete mít chuť spoustu věcí změnit.Nic vám nebrání, takže jestli cítíte, že byste měli například změnit povolání, směle do toho.Vesmír vám nachystal mnohem zajímavější příležitosti.Leden Váhám přinese spoustu změn.

Peníze

Akce na začátku měsíce vám přináší nejdříve pocity beznaděje a velké překážky, ale později je váš partner překoná a čeká vás velká láska. Partner pro vás bude dominantní osobou plnou pochopení. V průběhu měsíce se můžete i potkat s někým z minulosti a ten odkryje tajemství o tom, jak po vás kdysi toužil.

Astrologova rada

Milé Váhy, v pracovní sféře si moc nevěříte, ale výsledky nejsou ve finále až tak hrozné! Nadřízený vás vždy upozorní na případnou chybu a vy jste ochotni všechno napravit. Od 23. dubna se však mohou vztahy na pracovišti tak trochu zhoršit. Mars je v nehezké kvadratuře s vaším znamením a nadřízený se k vám nechová moc fér. Čeká vás mnoho povinností a možná také konflikty. Co se týče lásky, v tomto měsíci je možné seznámení s osobou, který vás překvapí svým jednáním. Nutno dodat, že zmíněné překvapení se vám nezamlouvá a vede spíše k ukončení známosti. Ve financích si dávejte do 13. dubna pozor na zbytečný a neuvážený hazard. Venuše je v nepříjemné opozici s vaším znamením a patrně se necháte něčím zlákat. V rodinných vztazích mohou vládnout rozepře, nicméně kolem 25. dubna uděláte krok k usmíření.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Váhy červenec 2022

Někomu může odejít někdo blízký. Řešení úředních záležitostí. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk vnese …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *