Horoskop Váhy květen 2023

Začít žít zdravě a věnovat se psychické hygieně. Udělat rozhodnutí ke zdravému životnímu stylu. Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk ve vlastním znamení ukončuje a uzavírá veškeré vztahové záležitosti. Horoskop Váhy květen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Ve všech aspektech života se vám v květnu bude dařit díky Venuši. Zadaní se budou těšit pozornosti partnerů, kteří budou mít potřebu je neustále opečovávat a dělat jim radost. Horoskop Váhy květen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Nezadaní se budou těšit neobvyklému zájmu opačného pohlaví, což jim zdravě zvedne sebevědomí.

V druhé polovině měsíce na sebe dávejte pozor a dbejte na své zdraví. Nebude na škodu omezit konzumaci alkoholu, jelikož následující úplněk ve Vahách nebude příznivý játrům. Horoskop Váhy květen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Váhy, nebudete tomu věřit, ale horoskop říká, že byste si měli pořídit licenci na Vaší genialitu. Mysl Vah bude doslova těhotná nápady.

Měsíční horoskop Váhy květen 2023

Pokud je v celém roce jeden vhodný měsíc, kdy máte šanci objevit příští žárovku, nebo něco podobně přelomového, tak je to rozhodně květen! Váhy, vstávat a usínat budete s triumfujícím sebevědomím. Už teď se můžete těšit!

Kariéra

Sklenička vína u večeře nic nepokazí, ale větší oslavy si raději nechte na příští měsíc. Květen s sebou přinese zajímavé nápady, které najdou uplatnění hlavně v pracovní oblasti života.

Rodina

Hvězdy naznačují, že pokud se pustíte do realizace tohoto unikátního a neotřelého nápadu, sklidíte sladké ovoce. I kdyby to mělo znamenat odchod z vašeho zaměstnání.

Práce

Váhy, nebudete tomu věřit, ale horoskop říká, že byste si měli pořídit licenci na Vaší genialitu. Mysl Vah bude doslova těhotná nápady. Váhy, nebudete tomu věřit, ale horoskop říká, že byste si měli pořídit licenci na Vaší genialitu.

Vztahy

A v případě, že Váhy nechtějí hned skočit do neznáma, mohou se mu začít věnovat alespoň bokem k jejich stávající kariéře.Ve všech aspektech života se vám v květnu bude dařit díky Venuši.

Peníze

V práci potkáte někoho z minulosti. To vás vrátí o několik desítek let zpátky. Uvědomíte si, že vše tenkrát bylo jinak, než jak jste to vnímali. Snažte se v práci dodělat všechny projekty, protože se může stát, že zažijete velký nával nové práce a nebudete na to mít čas.

Astrologova rada

Jste trochu na vážkách, zda je vaše práce udělaná vskutku dobře. I když ji máte opravdu rychle hotovou, zdá se vám, že tomu něco chybí. Může se tedy stát, že vás na to upozorní nadřízený, ale vy jste schopni všechny problémy napravit. Do 18. dubna máte tedy více práce, ale máte dostatek energie pro její splnění. Chcete mít totiž dobrý plat a snažíte se vyjít vstříc svému šéfovi, který rád vidí, že vám to není lhostejné. Avšak od 23. dubna nejste už tak dobře naladěni a máte pocit, že nadřízený využívá vaší dobroty. Mars je v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a najednou máte před sebou více úkolů než vaši kolegové. Pravděpodobně si to nenecháte líbit a na šéfa udeříte. Zřejmě u něj však nepochodíte a ještě vám začne vyhrožovat odebráním volna nebo vás připraví o odměny. Raději se kousněte do jazyka a vydržte!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Váhy červenec 2022

Někomu může odejít někdo blízký. Řešení úředních záležitostí. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk vnese …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *