Horoskop Váhy duben 2023

Novoluní otevírá novou cestu k úředním jednání. Někteří naleznou řešení na téma ciziny a zahraničí. Váhy, které studují, mají podporu Vesmíru při studiu, vzdělávání a rozšiřování vědomostí. Pracovně se jim bude dařit. Horoskop Váhy duben 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V dubnu bude Váhy provázet šťastná karta. Doma i v práci všechno pošlape jako hodinky a atmosféra bude jako dělaná na menší dovolenou. Horoskop Váhy duben 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Navrhněte rodině výlet na pár dní. Obzvlášť velkou radost byste udělali svým rodičům. Horoskop Váhy duben 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Váhy, je nezbytné krotit Váš hněv. Podle horoskopu máte skvělý směr a měsíc duben Vám dovolí zazářit jako skutečné hvězdě na jasné a bezmračné obloze.

Měsíční horoskop Váhy duben 2023

Obzvláště se Vám vydaří okouzlovat okolí, nepatrně šálit a vůbec provádět triky všeho druhu. To může být skvělé v lásce, respektive na prvním rande, kde musíte skutečně předvést přinejmenším to nejlepší, co ve Vás je.

Kariéra

Poslední dobou jste je trochu opomínali.Po náročném začátku roku si zasloužíte odpočinek a při tom vám mohou přijít na mysl dokonce nápady na nové projekty. Je před vámi ideální období pro postup dopředu, proto se nebojte své plány odprezentovat v práci.

Rodina

Duben vás bude vyzývat k tomu, abyste se zaměřili na fyzično. Budete oplývat obrovskou mentální i fyzickou silou a je potřeba ji někde ventilovat.

Práce

Váhy, je nezbytné krotit Váš hněv. Podle horoskopu máte skvělý směr a měsíc duben Vám dovolí zazářit jako skutečné hvězdě na jasné a bezmračné obloze. Váhy, je nezbytné krotit Váš hněv.

Vztahy

V tomto období je pro Váhy ideální začít s nějakým silovým tréninkem, ať půjde o posilování se závažím, intervalový trénink nebo třeba kalisteniku.Budete totiž tak rozjetí, že vám nejspíš bude dělat problém se uklidnit, což může vést i k nespavosti.Unavte své fyzické tělo a mysl bude následovat.V dubnu bude Váhy provázet šťastná karta.

Peníze

Toužíte dát svému domovu novou podobu. Sice nemáte mnoho financí, ale úpravy nemusí být až tak nákladné, pokud nebudete chtít nový nábytek. Prostudujte si časopisy o bydlení a možná získáte inspiraci.

Astrologova rada

Možná si nyní uvědomujete, že vaše nové známosti neodpovídají vašemu reálnému protějšku. I když k životu nutně potřebujete partnera, zdá se, že se nyní radši obejdete. Často se totiž setkáváte s osobami, které jsou moc přecitlivělé. Je tedy pravděpodobné, že se na vás opačné pohlaví z ničeho nic nazlobí a vy neznáte pravý důvod. Toto jednání vás příliš neoslní a zřejmě tyto styky razantně ukončíte. Avšak od 9. května se blýská na lepší časy a milostné vztahy vám přinesou konečně nějaké potěšení. Venuše je v příjemném trigonu s vaším znamením a přivábíte k sobě někoho, s kým si užíváte společnost. Zejména kolem 14. května je vhodné vyrazit například někam s přáteli, kteří vás mohou seznámit. Bravo, jste připraveni poznávat nové lidi a je zde šance, že se kolem vás motá hned několik nápadníků. Rande je tedy v tomto měsíci zaručené a nevíte, na které jít dřív.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Váhy červenec 2022

Někomu může odejít někdo blízký. Řešení úředních záležitostí. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk vnese …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *