Horoskop Váhy červenec 2022

Někomu může odejít někdo blízký. Řešení úředních záležitostí. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk vnese jasno na téma školy, vzdělávání. Horoskop Váhy červenec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Červenec pro váhy bude měsícem klidu. Vše půjde jako po másle a vy budete mít pocit, jako byste všemu rozuměli. Horoskop Váhy červenec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Působení Měsíce vaše emoce znásobí. Nicméně, veškeré situace budete schopni dokonale kontrolovat a v každé situaci najít absolutní robnováhu.

Díky tomuto vlivu budete mít možná i chuť tvořit nebo se věnovat jakékoliv tvůrčí činnosti. Horoskop Váhy červenec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Váhy, červenec 2022 je jakousi pojistkou proti nudě, zasmušilosti a ustrnutí. Vaše myšlenky a energie budou připomínat splašeného zajíce na poli.

Měsíční horoskop Váhy červenec 2022

Nezastaví se, ale na druhou stranu také bude mysl a tělo roztěkané, neřízené a nepolapitelné. Jak pro Vás, tak i pro druhé.

Kariéra

Nepodceňujte se a do něčeho se pusťte. Ať už půjde o zkrášlování domu nebo například malbu, půjde vám to od ruky a vaši nejbližší se nebudou stačit divit.

Rodina

V takových momentech nepanikařte, není s vámi nic špatně. Tato energie ve vás spustí emoční léčení, a aby mohly staré rány definitivně opustit váš systém, musíte je nejdříve procítit.

Práce

Váhy, červenec 2022 je jakousi pojistkou proti nudě, zasmušilosti a ustrnutí. Vaše myšlenky a energie budou připomínat splašeného zajíce na poli. Váhy, červenec 2022 je jakousi pojistkou proti nudě, zasmušilosti a ustrnutí.

Vztahy

Váhy se budou ve finále cítit čistě a svobodně.Pokud potřebujete, požádejte o pomoc blízkého přítele.Ta správná socializace dokáže s člověkem dělat hotové zázraky.Červenec pro váhy bude měsícem klidu.

Peníze

Musíte zaplatit nějaké pohledávky, co měly být už dávno zaplacené, a nepřijdou vám včas peníze. Půjčte si na ně.

Astrologova rada

Možná vás momentálně láká zakoupit si nějaký stírací los nebo si vsadit plný ticket. Štěstí vás však může v tomto období minout a je lepší nevyhazovat vysoké částky! Venuše je do 13. dubna v nepříznivé opozici s vaším znamením a můžete se nechat unést reklamním tahem. Ačkoliv už se možná vidíte v roli zbohatlíka, je lepší hodit tuto iluzi za hlavu. Nyní však můžete narazit na celkem dobré obchodní nabídky nebo příležitosti. Nemusí se však jednat o rychlou akci a zpočátku se zřejmě vyskytnou menší potíže. Do 22. dubna máte však velké šance uspět a získat to, po čem opravdu moc toužíte. Následně si dávejte pozor na zbytečné nákupy a také půjčování peněz. Může se stát, že ve finále utržíte více, než si můžete dovolit a hledáte východisko. Není však dobré obracet se na společnosti, které působí na první dojem až moc dobře. Mohou na vás totiž číhat podvodníci.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Váhy květen 2023

Začít žít zdravě a věnovat se psychické hygieně. Udělat rozhodnutí ke zdravému životnímu stylu. Úplněk …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *