Horoskop Váhy červen 2022

Nastavení nových pravidel v práci i v životě. Úplněk nastane 27/09/2022 . Úplněk vnese jasno to finanční situace. Majetek a peníze, které sdílí s další osobou, společníkem, partnerem jako jsou např. Horoskop Váhy červen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V červnu se vah zmocní nervozita. Budete mít plné ruce práce s organizováním času a nebude jednoduché se plně soustředit. Horoskop Váhy červen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Věci, které dlouho odkládáte vám na klidu také nepřidají a strach z toho, že nestihnete vše včas způsobí, že se budete zdát citově nevyrovnaní.

To by mohlo mít dopad i na jinak bezproblémové vztahy s rodinou a přáteli. Budou se vám snažit pomoci a pokud se nebudete kontrolovat, mohlo by to vést k tomu, že si napětí vybijete na nich. Horoskop Váhy červen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Copak se to asi skrývá pod sukní? Váhy, v červnu Vás čeká čas, kdy Vaše animální touhy a obecně schopnost vzrušení získá enormně na síle. Červnová plodnost dost možná ovlivní i celý další rok Vašeho života.

Měsíční horoskop Váhy červen 2022

Nemusí samozřejmě jít jen o biologické rozmnožování. Zhmotněná láska a vášeň dává často vzniknout i zajímavým výsledkům, řemeslné tvorbě či nehmatatelným mezilidským vztahům.

Kariéra

Červen se bude točit kolem peněz, a to nejen v rámci práce, ale také hospodaření s vašimi úsporami. Určitě nechcete skončit zadlužení, a tak si vždy pečlivě promyslete, jestli se opravdu neobejdete bez věci, kterou se chystáte koupit.

Rodina

Když začnete ztrácet půdu pod nohama, dopřejte si relax ve vaně nebo při šálku čaje z meduňky či kozlíku lékařského, který blahodárně působí na nervový systém. Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle.

Práce

Copak se to asi skrývá pod sukní? Váhy, v červnu Vás čeká čas, kdy Vaše animální touhy a obecně schopnost vzrušení získá enormně na síle. Červnová plodnost dost možná ovlivní i celý další rok Vašeho života. Copak se to asi skrývá pod sukní? Váhy, v červnu Vás čeká čas, kdy Vaše animální touhy a obecně schopnost vzrušení získá enormně na síle.

Vztahy

Na lidi ve vašem okolí budete působit velmi mile, obětavě a empaticky.Je zde však tenká hranice, kdy už vaše chování ostatním může připadat jako přecitlivělé a přehnané.Pokud teď budete mít pocit nejistoty, stanete se nejspíše velmi neklidnými.V červnu se vah zmocní nervozita.

Peníze

Co se zdraví týká, mohli byste pociťovat menší obtíže kožního charakteru. Určitě by to chtělo radu od odborníka. Také ledvinové potíže by vás mohly potkat. Mějte své ledviny v teple a hodně pijte.

Astrologova rada

Rychle se nad povinnostmi vyčerpáte, protože vám zaberou mnoho času. Na jiné úkoly nemáte tedy téměř žádný prostor a jste rádi alespoň za to, co zvládáte. Nadřízený si však tuto skutečnost neuvědomuje a stále vám vyčítá především to, co nestíháte. Je s ním tedy náročně vyjít a zdá se, že pro vás nemá žádné pochopení. Od 4. května však naberete mentální sílu a pokusíte se trochu zapracovat na nedostatcích. Merkur je v hezkém trigonu s vaším znamením a v práci si uděláte lepší systém. I přestože se vám zdá šéf stále nějaký nabroušený, dá vám nakonec najevo spokojenost a to zejména kolem 15. května. V těchto dnech si troufnete i na úkoly navíc nebo začnete s kolegy pracovat na něčem velmi důležitém. Jste bystří a tak není žádný pochyb o úspěchu. Dávejte si však pozor na občasné výbuchy hněvu, které mohou veškerou spolupráci zkomplikovat!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Váhy červenec 2022

Někomu může odejít někdo blízký. Řešení úředních záležitostí. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk vnese …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *