Horoskop Váhy březen 2023

Novoluní otevírá cestu k financím, které sdílí s další osobou, bankou či institucí. Veškeré společné majetky, hypotéky či půjčky.  Přichází nečekané rozhodnutí na téma hodnot a majetku. Další téma je sex a sexualita. Některým Váhám se otevírá touha po nevěře, touha po dítěti. Horoskop Váhy březen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V březnu bude vliv Marsu na váhy naprosto zásadní. Měli byste si dát pozor na výkyvy nálad a pocity úzkosti, jelikož ty vám na pracovišti vůbec nepomohou. Horoskop Váhy březen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Naopak, mohlo by vám to rozházet dosavadní dobré vztahy s kolegy. Velice jednoduše se necháte vyvést z míry, a popudí vás i sebemenší narážka.

Doma si pak můžete v klidu sednout a svěřit se partnerovi. Horoskop Váhy březen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Váhy, láska a vůbec veškeré citový život, to bude skutečná studna a „napajedlo“ životní energie, které potřebujete. Váhy, buďte však připravené i na to, že se rozhodně nezavděčíte každému.

Měsíční horoskop Váhy březen 2023

Zcela jistě se najde přinejmenším jedna osoba, která Vám řekne, že jste ohavná čarodějnice a měla byste na koštěti odletět na Petrovy kameny. Berte to s humorem jako rozcvičku Vaší psychické odolnosti.

Kariéra

Nezadaní by se však měli pokusit svou negativitu ventilovat jinak. Nebojte se využít své fyzické síly v běhu, plavání, nebo jiném kardio cvičení.

Rodina

Pokud jste ve vztahu, můžete počítat s tím, že bude díky vaší láskyplnosti vzkvétat, a jestliže jste svobodní, na obzoru se pravděpodobně objeví nová známost. Pokud se tak stane, nemějte strach z projevení svých citů.

Práce

Váhy, láska a vůbec veškeré citový život, to bude skutečná studna a „napajedlo“ životní energie, které potřebujete. Váhy, buďte však připravené i na to, že se rozhodně nezavděčíte každému. Váhy, láska a vůbec veškeré citový život, to bude skutečná studna a „napajedlo“ životní energie, které potřebujete.

Vztahy

Druhá strana totiž bude ráda za upřímnost a vaše city s největší pravděpodobností opětuje.Nezapomínejte také na svou rodinu, která očekává vaši podporu a přítomnost, ať už budou na obzoru těžké situace či nikoliv.V tomto období můžete očekávat velkou energii, a to jak v kariéře, tak ve vztazích.V březnu bude vliv Marsu na váhy naprosto zásadní.

Peníze

Ve vztahu můžete zažít manipulaci a pocit, že to, co se děje, je pouhá iluze. Vše však bude skutečné a vy se budete muset rozmyslet, co v životě dál. Přijde totiž někdo, kdo vám nabídne něco nového, ale nebude to vůbec jednoduché. Naopak bude tam plno boje a útěků.

Astrologova rada

Pokud jste nezadaní, evidentně si užíváte velké volnosti a využíváte jí, pokud možno co nejvíce. Máte období, kdy se vám do vážného vztahu možná ani moc nechce a toužíte se seznamovat. Na nic nespěcháte a opačné pohlaví je z vás doslova na větvi. Mars je do 22. dubna v přejícím trigonu s vaším znamením, tudíž jste neustále v jednom kole. Poté však mohou přijít konflikty, protože jistá osoba si od vás něco slibuje. Možná se tedy vůči vám chová arogantně a snaží se vás dotlačit tam, kam si přeje. Vy se však nedáte a s největší pravděpodobností se s touto osobou přestanete stýkat. Také zadané Váhy mají v tomto měsíci celkem náročné podmínky ve vztazích. Až do 18. dubna bojujete s partnerovou upřímností, která se však leckdy nehodí. Zřejmě se vás může v jistých situacích dotknout. Nesmutněte, v následujících dnech si uvědomí své chyby a omluví se vám.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Váhy červenec 2022

Někomu může odejít někdo blízký. Řešení úředních záležitostí. Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk vnese …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *