Horoskop Váhy 2023

Rok 2023 bude pro Váhy spíše vyrovnanějším obdobím, nicméně to neznamená, že byste měli věci brát lehkovážně. Pokud budete na své okolí působit až příliš flegmaticky, své blízké byste mohli odradit. Můžete však počítat s tím, že pro Váhy horoskop 2023 připravil spoustu malých i velkých úspěchů – po předchozích letech opravdu zasloužená odměna. Horoskop Váhy 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Milovat

V lednu se Venuše bude nacházet v Kozorohu, což vás může učinit více intenzivním ve vztahu k vašemu partnerovi, ale obecně se můžete cítit méně vášnivými. To by mohlo vylepšit nebo ublížit vašemu vztahu na základě hvězdného znamení vašeho partnera. Váš horoskop navrhuje následovat vašeho partnera, abyste poznali, jak správně jednat. Horoskop Váhy 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Zdraví

Během roku 2023 se Mars několikrát přesune přes Vodnáře, což vás povede k větší ctižádostivosti v cílech zaměřených na zdraví. Je pravděpodobné, že se pokusíte vylepšit své zdraví, ne však se záměrem cítit se dobře, avšak spíše abyste dobře vypadali. Pokuste se na sebe příliš netlačit. Vyhněte se šleným módním dietám. Pokud se vám podaří dosáhnout vašich fitness cílů zdravou cestou, potom můžete být rádi! V opačném případě si na zdraví příliš nepolepšíte, především pak v období Merkuru v retrográdu.  Horoskop Váhy 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Kariéra

Jupiter řídí tento rok vaši kariéru, což může učinit vaše rozhodování v této oblasti poněkud nevypočitatelné. Převážně od března do července, kdy se Jupiter bude nacházet v retrográdu Štíra, budete pracovně velmi vytížení. Pokuste se v tomto čase zůstat co nejvíce profesionální. Může vám to otevřít nové možnosti týkající se cestování a poznávání nových lidí.

Roční horoskop Váhy 2023

Dejte si pozor na překonávání překážek týkajících se lásky, které s sebou přinášejí další problémy. Jen tak dosáhnete lásky, klidu s harmonie.

Rodina

Vaše rodina se postupem let hodně semkla a v dobrém bude ze své pospolitosti těžit, pomůžete si navzájem. Také proběhne mnoho milých setkání. Ohlídejte si proto svůj ostrý jazyk, ať zbytečně nikoho nezraníte.

Práce

Hned na začátku roku můžete být hodně akční a mít v práci mnoho schůzek, setkání, nebo porad. Budete hodně plodní v práci, což vám přinese naději na lepší místo nebo postavení. Dejte si ale pozor, vše může být jen iluze. Přesto se uklidníte a budete prožívat už na jaře velice klidné období. V létě si však uvědomíte, že jste na vše sami a že potřebujete pomoc. Na podzim přijde vášeň pro práci, kterou budete dělat s radostí. Dejte si však na podzim pozor na přepracovanost, protože vás můžou zastihnout deprese a pocity beznaděje. Koncem roku už budete odpočívat.

Vztahy

Láska bude pro Váhy jako jóga. Podle horoskopu totiž citový život tohoto znamení bude připomínat kopcovitý, nebo dokonce hornatý terén. Tento duševní „tělocvik“ – výstupy a sestupy – mohou dát Vaší vnitřní harmonii pěkně zabrat. Láska bude proto od Vah vyžadovat soustředění a cvičení v sebekontrole, sebekázni a maximální poznávání sebe sama. Láska a citový život Váhy mohou v roce 2023 přinést skvělé zážitky, ale jen pokud jste patřičně vybavení pro náročnou „mentální turistiku“.

Peníze

V práci by se Váhy měly vyvarovat především stresu. Zní to možná jako klišé, ale co naplat. Pokud lze nějakým způsobem vyložit poselství horoskopu, pak rozhodně stres bude patřit mezi největší „potížisty“, kteří se Váhám v roce 2023 postaví do cesty. A upřímně, mnohem lepší, než aktivně bojovat se stresem (já to za sebe vypotím večer v posilovně, o víkendu se dospím, tentokrát už mě ten člověk fakt nerozhodí .) inu, je prostě jednodušší se stresu úplně vyhnout, jít mu prostě z cesty (raději budu o pár korun chudší, ale v klidu).

Finance

Práce vás baví a v podstatě si můžete vybírat, co chcete dělat, a co ne. Ve vašem okolí jsou lidé, kteří udělají to, co vy nestíháte či nechcete, a pomohou vám s radostí. Odměna je přiměřená, užíváte si života.

Astrologova rada

Milé Váhy, v roce 2023 budete ve svém živlu a vesmír vás předurčuje k úspěchům! Jupiter a Saturn vám budou po celý rok svítit příznivým světlem ze spřízněného vzdušného znamení Vodnáře, a díky tomu můžete být sami sebou, projevit své kvality naplno a realizovat se! S odvahou a odpovědností se pustíte do nových příležitostí a směle si můžete vzít i větší sousta, protože teď zkrátka máte na to! V životě se vám objeví zajímavé příležitosti přesně podle vašeho gusta, které budou krásně rezonovat s vaším vnitřním nastavením. Můžete roztáhnout křídla a letět na vlnách jupiterského úspěchu! Zároveň bude Saturn podporovat vážný a odpovědný přístup ke všemu důležitému, a díky němu nezůstane jen u planého snění, ale vaše aktivity dostanou jasné a praktické kontury. Nejlépe se vám bude pracovat na důležitých projektech od začátku roku do poloviny května a pak opět od poloviny října až do konce roku. V měsících mezi tím si raději dopřejte letní pohov a spíš se soustřeďte sami na sebe a vaše vnitřní potřeby, než na aktivity ve vnějším světě. Vždyť i vy si zasloužíte odpočinek a trochu klidu!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Váhy květen 2023

Začít žít zdravě a věnovat se psychické hygieně. Udělat rozhodnutí ke zdravému životnímu stylu. Úplněk …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *