Horoskop Střelec únor 2023

Novoluní otevírá cestu k novému pracovnímu partnerství, kdo hledá životního partnera, může jej naleznout. Kdo touží po potomstvu, zadaří se. V této době jsou Střeli velmi plodní, někdo jim může něco zajímavého nabídnout. Mohou vytvořit projekt. Horoskop Střelec únor 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V únoru by si měli střelci dávat pozor na závist. Ať už kolegové, nebo sousedi si budou pozorně všímat všechny nové předměty. Horoskop Střelec únor 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Může to dokonce zapříčinit, že se celkově zhorší vaše pověst, aniž byste na tom vy sami měli nějaký podíl.

Díky této situaci ale také poznáte, kdo je vaším skutečným přítelem a kdo se s vámi přátelí pouze z vypočítavosti. Přestože zprvu budete nejspíš ranění takovým zjištěním, dá vám to prostor věnovat se lidem, kterým na vás skutečně záleží. Horoskop Střelec únor 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Střelci, horoskop praví, že Vaše činy budou ostré a průrazné jako bič. Nelze než doufat, že zápal, který Vás bude pohánět kupředu, bude pozitivní a konstruktivní.

Měsíční horoskop Střelec únor 2023

Rozběsněný Střelec by totiž v únoru 2023 mohl napáchat i nedozírné škody. Památeční sada nádobí po babičce; to je přitom to nejmenší, co by mohlo dojít újmy.

Kariéra

Únor bude představovat jistou krizi, co se týče partnerských vztahů. Možná, že se na povrch dostanou informace o vaší polovičce, o kterých jste absolutně neměli tušení.

Rodina

Střelec bude prožívat období pravdy. Všechno, před čím se kdy skrýval, ho dožene do kouta, což může mít naprosto destruktivní efekt.

Práce

Střelci, horoskop praví, že Vaše činy budou ostré a průrazné jako bič. Nelze než doufat, že zápal, který Vás bude pohánět kupředu, bude pozitivní a konstruktivní. Střelci, horoskop praví, že Vaše činy budou ostré a průrazné jako bič.

Vztahy

Důležitá je změna perspektivy – nyní máte unikátní příležitost začít žít ve své realitě a nejen ve svých představách.Toto období bude poněkud chladnější, co se týče lásky a mileneckých vztahů.Velké city však budete chovat k přátelům.V únoru by si měli střelci dávat pozor na závist.

Peníze

Milí Střelci, máme pro vás radu. Vezměte si dovolenou a odpočívejte. Opravdu to potřebujete. Pracovní výkony jsou nad vaše síly, nejste schopni ani vyslechnout pokyny. Až si odpočinete, bude se vám pracovat lépe a všechno se vrátí do starých kolejí. Zadaným se nebude dobře dařit v domácím prostředí. Rádi by si postěžovali na práci, ale druhá polovička pro ně nebude mít pochopení. Nebo je to jinak? Láska a přátelství S protějškem, se kterým žijete, může tento měsíc docházet k četným nedorozuměním. Téměř na ničem se neshodnete. Ale ono takové období někdy bývá všude, hlavně z toho hned nedělejte ukvapené závěry. Peníze a práce Zjišťujete, že jste usnuli na vavřínech a chybí vám vědomosti, které v práci potřebujete. Není nic jednoduššího než sehnat příslušné knihy, hledat informace na internetu nebo se vrátit zpět do školy.

Astrologova rada

Milí Střelci, pracovní oblast vám není momentálně moc příznivě nakloněna a musíte vynaložit velké úsilí pro zvládání povinnosti. Od 4. května je Merkur v nepěkné vazbě s vaším znamením a máte vskutku velký frmol. Nadřízený není totiž spokojen s vaším tempem a patrně se rozmyslí vám odebrat nějaké ty prémie. Nesmutněte, uvidíte, že v budoucnu zase přijde zlepšení! Zadaní Střelci nejsou také nejlépe naladění a mrzí, že je protějšek nechce vyslechnout. Venuše je od 9. května v nepříjemné opozici s vaším znamením a partner vaše pocity velmi zlehčuje. Toto období však brzy přejde a zjistíte, že vás vaše drahá polovička nechce ranit. Ve finanční sféře si dávejte zvláště od 14. května velký pozor na chybně zvolené kroky. Máte tendence přehlížet detaily, které vám však prozradí mnohé o případném podvodu! Od 20. května se cítíte také více unavení a je vhodné odpočívat.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Střelec květen 2023

Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk ukončí působení v určité skupině lidí, ve společnosti. Střelci …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *