Horoskop Střelec srpen 2022

Vrací se jim někdo z minulosti. Jupiter začne couvat 20/10/2022 a bude ve zpětném chodu až do 18/10/2022, kdy se Střelcům opět vrátí štěstí. Jupiter ve zpětném chodu boří vše, co nemá pokračovat dál. Úplněk nastane 24/10/2022 . Horoskop Střelec srpen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Srpen bude pro střelce ve znamení nespoutanosti a cestování. Budete si užívat jak krátké jednodenní výlety, tak pobyty v zahraničí. Horoskop Střelec srpen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Tentokrát byste se ale měli pokusit vyjít z komfortní zóny hotelu a pláže a vydat se na průzkum na nějaké neznámé místo. Bez pochyby nebudete litovat.

Tento měsíc bude dobrá příležitost k tomu, abyste se zamysleli nad svým životním stylem. Horoskop Střelec srpen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Pro Střelce má horoskop jasné sdělení. Obnova a regenerace jsou hlavní cíle Vaší snahy.

Měsíční horoskop Střelec srpen 2022

Rychlost, s jakou naberete energii, bude připomínat let vesmírné rakety předhánějící paprsky světla. Střelec se stane houbou, která nasává pozitivní sílu druhých, tváříc se při tom však nevině jako lesní víla.

Kariéra

Určitě je toho mnoho, v čem máte prostor se zlepšit. Pokuste se do jídelníčku zařazovat více zeleniny a ovoce a omezovat konzumaci sladkostí.

Rodina

Celý rok jste pracovali opravdu tvrdě, takže si zasloužíte někam vyrazit a trošku povolit uzdu. Když s sebou Střelec vezme svého partnera, bude mít geniální příležitost otevřeně si promluvit o svém vztahu a jeho budoucnosti.

Práce

Pro Střelce má horoskop jasné sdělení. Obnova a regenerace jsou hlavní cíle Vaší snahy. Pro Střelce má horoskop jasné sdělení.

Vztahy

Tak snadno zjistí, zda jsou představy druhé strany podobné, nebo jestli to v dlouhodobém měřítku pravděpodobně nebude fungovat.Toto období vám propůjčí velkou dávku tvořivé síly ale i například vůdcovských schopností.Najednou vám nebude dělat problém vzít na sebe větší dávku zodpovědnosti, postavit se do vedení, a rozdat úkoly.Srpen bude pro střelce ve znamení nespoutanosti a cestování.

Peníze

Pozor si dejte už na začátku měsíce na konflikty spojené s minulostí nebo které vám někdo z minulosti přijde připomenout. Budete se odrazovat, což je správně, protože na některé věci není správný čas. Osud vám pomůže se ve všem vyznat a najít správnou cestu.

Astrologova rada

Počátkem tohoto období se vám nedaří úplně nejhůře a na zisk financí máte docela štěstí. Ochranu nad vámi má Jupiter, který tvoří až do 13. května příjemný sextil s vaším znamením. I když se tedy můžete nacházet v nepříznivé situaci, pokaždé se vám naskytne příležitost tuto nesnázi vyřešit. Poté však dbejte zvýšené pozornosti a k utrácení se moc neunáhlujte. Potěšení si moc neužijete a máte spíše starosti s vleklou reklamací. Výdaje nepodstupujte zejména kolem 15. května, protože můžete utratit více, než původně plánujete. Také v těchto dnech nedělejte žádná závažná rozhodnutí a obloukem se vyhýbejte půjčování peněz! Pravděpodobně si moc nepřilepšíte a banka vám nadělí větší úroky. Je možné, že se vám tyto kroky pokouší někdo rozmluvit, ale vám se nechce nikoho poslouchat. V této fázi je však vskutku nejlepší vyčkat si na příznivější chvíli a nic neuspěchat.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Střelec květen 2023

Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk ukončí působení v určité skupině lidí, ve společnosti. Střelci …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *