Horoskop Střelec říjen 2022

Další téma je zdraví. Jelikož Černá Luna zde působí dlouhodobě, je třeba si dát do pořádku vše, co se týká zdraví a zdravého životního stylu. Mohou očekávat neočekávanou zprávu, která je překvapí. Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Horoskop Střelec říjen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Střelce často v tomto měsíci zahltí touha po harmonii. Budete naprosto vyrovnaní a pocit klidu budete schopní přenést i na své okolí, a proto budete v kolektivu nejspíše velmi oblíbení. Horoskop Střelec říjen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Pokud se ale stane, že ve vztahu budete tuto spokojenost postrádat, je možné, že podniknete i zásadní kroky k jejímu nastolení.

Venuše vám v říjnu propůjčí neobvyklý cit pro krásu. Nejenom, že budete jenom vzkvétat, ale budete mít také výborný vkus. Horoskop Střelec říjen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Pro Střelce se říjen stane dveřmi k lepším zítřkům. Vaše nitro, jak připomíná horoskop, ovládne však touha po odplatě.

Měsíční horoskop Střelec říjen 2022

Možná je v tom láska, možná bude příčinou pracovní rozepře. Střelci, seberete v sobě duchapřítomnost a snažte se povznést nad své pocity.

Kariéra

Ideální doba je proto pro změnu vizáže, nebo také dekorování domu nebo zahrady. Říjen pro vás bude znamenat vážnější období.

Rodina

Izolace od okolí bude vaším každodenním chlebem a vám to vůbec nebude vadit. Střelec by jen měl informovat své blízké, že je vše v pořádku, aby o něj neměli starost.

Práce

Pro Střelce se říjen stane dveřmi k lepším zítřkům. Vaše nitro, jak připomíná horoskop, ovládne však touha po odplatě. Pro Střelce se říjen stane dveřmi k lepším zítřkům.

Vztahy

Otevírají se vám dveře do niterního světa – máte možnost přiblížit se vědomostem o vaší misi na tomto světě.Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.Vaše rozhodování je pomalejší, protože potřebujete vše pečlivě zvážit.Střelce často v tomto měsíci zahltí touha po harmonii.

Peníze

Partner vám vyzná lásku a vy si uvědomíte, že vás miluje, ale často bude odjíždět na cesty, což vám bude vadit. Dokonce vytvoří i nějakou akci, na níž vás překvapí svou kreativností. Bude žárlit na nějakého vašeho kamaráda. Ke konci měsíce vás na cesty začne brát s sebou a budou to cesty plné lásky. Koncem měsíce přijde beznaděj, protože se objeví někdo nový.

Astrologova rada

Nyní jste kreativní a stále vymýšlíte nějaké nové činnosti, které vás naplňují. Svůj volný čas věnujete také přátelům a možná se s vámi také podílí na těchto aktivitách. Zvláště kolem 5. května vás může někdo velmi inspirovat a vnukne vám fantastický nápad. Zaručeně ho chcete realizovat a nic vás od toho neodradí. Avšak od 14. května vás může někdo z blízkých tak trochu znemožňovat a zpochybňovat vás. Jupiter je v nehezké kvadratuře s vaším znamením a zdá se, že se s vámi dotyčný moc nemazlí. Vy však jeho nevhodné poznámky ignorujete a dáte mu najevo, že vás jeho názory vskutku nezajímají. Nakonec tedy pochopí, že si opravdu stojíte za svým. Tato osoba má totiž momentálně sklony všechno zveličovat. Nedělejte si z toho těžkou hlavu a udělejte něco pro dobrou náladu! Uvařte si své oblíbené jídlo nebo pozvěte své přátele na domácí moučník.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Střelec září 2022

Úplněk vnese jasno do všech vztahů. Může přijít zklamání od blízké osoby. Oblast, kterou Mars aktivuje, je …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *