Horoskop Střelec prosinec 2022

Úplněk ukončí situace na téma peněz a majetku. Vnese jasno do záležitostí spojených s penězi. Zejména ve spojení s prací nebo financování bydlení. Mars působí v tématech práva a úředních záležitostí.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. Horoskop Střelec prosinec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Přestože rádi pomůžete s přípravami, rodinná setkání pro vás jednoduše nebudou to pravé ořechové. Pod vlivem Marsu se velmi lehce necháte rozčílit uštěpačnými poznámkami příbuzných. Horoskop Střelec prosinec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Mimo to ucítíte velký nátlak, co se týče naplnění očekávání starších členů rodiny. Mnozí z nich by vás totiž chtěli vidět jinde, přestože vy cítíte, že to není cesta, jakou byste se měli vydat.

Pomoct střelcům ustát toto náročné období by mohl pobyt v lázních nebo na venkově, kde byste se mohli plně oprostit od okolního světa. Horoskop Střelec prosinec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Prosincový horoskop Střelce motivuje k přivítání nových životních výzev. Jehla je dobrá k šití, ale můžete s ní také propíchnout puchýř.

Měsíční horoskop Střelec prosinec 2022

Horoskop právě Střelce směřuje více k té druhé činnosti. Prosinec 2022 je ideální příležitostí, abyste otevřeně řekli, co Vás trápí.

Kariéra

Vlivem Merkuru pro vás bude prosinec morálním obdobím. Pokud bude Střelec svědkem nějaké nespravedlnosti, nebude váhat zakročit a uvést věci na pravou míru.

Rodina

V tom víru myšlenek určitě nezapomínejte na své blízké, kteří dozajista očekávají, že s nimi strávíte Vánoce. Ani jim tak nejde o dárky, jako spíše o vaši příjemnou a nenahraditelnou přítomnost.

Práce

Prosincový horoskop Střelce motivuje k přivítání nových životních výzev. Jehla je dobrá k šití, ale můžete s ní také propíchnout puchýř. Prosincový horoskop Střelce motivuje k přivítání nových životních výzev.

Vztahy

Dovolte si načerpat sílu do dalšího roku a uvidíte, že jej odstartujete ve vší parádě.Přestože rádi pomůžete s přípravami, rodinná setkání pro vás jednoduše nebudou to pravé ořechové.

Peníze

Někdo vás už na začátku měsíce naštve. Všechno, co se děje, vám přijde hodně nespravedlivé a budete mít vztek. Vše je však zbytečné, nic s tím neuděláte, jen si vytvoříte nepřátele tam, kde je nemáte. Raději vše řekněte někomu z přátel a společně si zanadávejte.

Astrologova rada

Milí Střelci, pracovní oblast vám není momentálně moc příznivě nakloněna a musíte vynaložit velké úsilí pro zvládání povinnosti. Od 4. května je Merkur v nepěkné vazbě s vaším znamením a máte vskutku velký frmol. Nadřízený není totiž spokojen s vaším tempem a patrně se rozmyslí vám odebrat nějaké ty prémie. Nesmutněte, uvidíte, že v budoucnu zase přijde zlepšení! Zadaní Střelci nejsou také nejlépe naladění a mrzí, že je protějšek nechce vyslechnout. Venuše je od 9. května v nepříjemné opozici s vaším znamením a partner vaše pocity velmi zlehčuje. Toto období však brzy přejde a zjistíte, že vás vaše drahá polovička nechce ranit. Ve finanční sféře si dávejte zvláště od 14. května velký pozor na chybně zvolené kroky. Máte tendence přehlížet detaily, které vám však prozradí mnohé o případném podvodu! Od 20. května se cítíte také více unavení a je vhodné odpočívat.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Střelec červenec 2022

Úplněk ukončí a uzavře vztahové záležitosti. Některým Střelcům se rozpadne vztah pracovní, a někteří budu …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *