Horoskop Střelec listopad 2022

Mohou očekávat střet s minulostí. Ozve se jim osoba, kterou znají. Střelcům se budou vracet k dořešení úřední záležitosti, listiny apod. Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje.  V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Horoskop Střelec listopad 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V listopadu byste se měli pokusit omezit co nejvíce používání elektroniky, protože by mohla mít špatný vliv na vaši psychiku. Přestože se vám to může zdát nepravděpodobné, sociální sítě mohou zásadně narušit vaše soustředění a produktivitu. Horoskop Střelec listopad 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Pokud před sebou máte nějaký důležitý projekt, pokuste se relaxovat spíše pobytem v přírodě.

Je přirozeností střelců být šetřivý a spíše investují do svých nejbližších než do vlastního pohodlí. Tento měsíc byste si ale měli dopřát a trochu se rozmazlit. Horoskop Střelec listopad 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Listopadový horoskop Střelce přesvědčí, že život se pohybuje v zásadě v kruhu. To, co jste letos, či možná i dříve zažívali, se Vám vrátí tento měsíc zpět.

Měsíční horoskop Střelec listopad 2022

Nedoručené psaní, nezodpovězené otázky, nevyřešený vztah, nezaplacený účet, ale i ozvěna pozitivní energie, kterou jste dávno poslali do světa.

Kariéra

Pomůže vám to k psychické pohodě a zvýšení sebevědomí. V tomto období se budete cítit připravení vyzařovat do svého okolí pozitivní a láskyplnou energii.

Rodina

Střelec je nyní psychologem a terapeutem všech jeho blízkých. Listopad tak bude velice příjemným obdobím, během kterého upevníte důvěru s přáteli i rodinou.

Práce

Listopadový horoskop Střelce přesvědčí, že život se pohybuje v zásadě v kruhu. To, co jste letos, či možná i dříve zažívali, se Vám vrátí tento měsíc zpět. Listopadový horoskop Střelce přesvědčí, že život se pohybuje v zásadě v kruhu.

Vztahy

Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.Vaše rozhodování je pomalejší, protože potřebujete vše pečlivě zvážit.Pokud máte interpretovat svůj vlastní názor, vaše vyjadřování je spíše těžkopádné.V listopadu byste se měli pokusit omezit co nejvíce používání elektroniky, protože by mohla mít špatný vliv na vaši psychiku.

Peníze

Musíte neustále něco vymýšlet, jste kreativní a rádi plánujete různé hry, výlety či dovolené. Nechcete být sami, proto k tomu přizvete svoji rodinu i přátele. Čím víc lidí, tím jste spokojenější.

Astrologova rada

Milí Střelci, vztahové záležitosti u nezadaných jsou velmi příznivě ovlivněny! V tomto období nemáte šanci schovat se před láskou nebo se snad setkat s odmítnutím. Venuše je v příjemném trigonu s vaším znamením a do 13. dubna jste středem zájmu vašeho idola, který se vám moc líbí. Zadaní však mohou do 22. dubna s protějškem zažívat nepříjemné roztržky. Patrně je velmi vztahovačný a může vás občas nehezky urazit. Vy se však snažíte mít nadhled a za nějakou dobu ho berete s rezervou. V pracovní oblasti se snažíte vydržet a nepouštíte se svých stanovených cílů. I přestože je nadřízený občas nepříjemný a nechce vás poslouchat, nakonec zjistí, že jsou vaše nápady vynikající. Merkur je do 18. dubna v příznivém trigonu s vaším znamením a víte, že máte na to posunout se dál ve své kariéře. Ve finanční sféře si dávejte do 22. dubna pozor na neuvážené a vysoké výdaje.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Střelec květen 2023

Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk ukončí působení v určité skupině lidí, ve společnosti. Střelci …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *