Horoskop Střelec leden 2023

Novoluní otevírá silné emoce na téma domova, žen v rodině, stability a pevného zázemí. Střelcům novoluní ukáže pravé hodnoty. Kdo hledá nové bydlení, má možnost se přestěhovat, zrekonstruovat nebo vylepšit. Pozor na zdraví, mohou dostat informaci, kterou budou tajit, nebo se něco dozví, co neměli vědět. Horoskop Střelec leden 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Leden bude pro zrozence tohoto znamení nabitý sexuální energií kvůli působení Venuše. Váš chtíč nebude znát hranic, a to se může stát pro vašeho partnera nepříjemné. Horoskop Střelec leden 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Pokud jste nezadaní, dobře zvažte, s kým budete trávit čas.

Střelci budou nesoustředění jak v práci, tak při studiu. Může to s sebou nést zásadní následky zejména co se týče vztahů s nadřízenými, kteří mohou nabýt názoru, že vám na vaší práci nezáleží a možná i začnou hledat někoho, kdo by se na vaši pozici hodil lépe. Horoskop Střelec leden 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Podle horoskopu by se Střelci měli připravit na období mírné nejistoty. S koncem minulého roku zmizel jasný a čitelný manuál, podle kterého jste mohli plánovat svůj život v práci nebo i ve vztazích.

Měsíční horoskop Střelec leden 2023

Nyní byste měli udělat „audit“ svých tužeb a soustředit se hlavně na ty nenáročné a opravdu důležité.

Kariéra

Hned ze začátku roku se bude Střelec chovat velice impulzivně, a tak bude často rychleji jednat než myslet. To by se vám však mohlo vymstít, protože byste mohli říct něco, co druhým ublíží, aniž byste si to v ten moment uvědomovali.

Rodina

Doporučujeme najít určitou rovnováhu například skrze meditaci, a leden tak bude mít mnohem plynulejší průběh.

Práce

Podle horoskopu by se Střelci měli připravit na období mírné nejistoty. S koncem minulého roku zmizel jasný a čitelný manuál, podle kterého jste mohli plánovat svůj život v práci nebo i ve vztazích. Podle horoskopu by se Střelci měli připravit na období mírné nejistoty.

Vztahy

Leden bude pro zrozence tohoto znamení nabitý sexuální energií kvůli působení Venuše.

Peníze

Pozor si dejte už na začátku měsíce na konflikty spojené s minulostí nebo které vám někdo z minulosti přijde připomenout. Budete se odrazovat, což je správně, protože na některé věci není správný čas. Osud vám pomůže se ve všem vyznat a najít správnou cestu.

Astrologova rada

Milí Střelci, vztahové záležitosti u nezadaných jsou velmi příznivě ovlivněny! V tomto období nemáte šanci schovat se před láskou nebo se snad setkat s odmítnutím. Venuše je v příjemném trigonu s vaším znamením a do 13. dubna jste středem zájmu vašeho idola, který se vám moc líbí. Zadaní však mohou do 22. dubna s protějškem zažívat nepříjemné roztržky. Patrně je velmi vztahovačný a může vás občas nehezky urazit. Vy se však snažíte mít nadhled a za nějakou dobu ho berete s rezervou. V pracovní oblasti se snažíte vydržet a nepouštíte se svých stanovených cílů. I přestože je nadřízený občas nepříjemný a nechce vás poslouchat, nakonec zjistí, že jsou vaše nápady vynikající. Merkur je do 18. dubna v příznivém trigonu s vaším znamením a víte, že máte na to posunout se dál ve své kariéře. Ve finanční sféře si dávejte do 22. dubna pozor na neuvážené a vysoké výdaje.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Střelec květen 2023

Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk ukončí působení v určité skupině lidí, ve společnosti. Střelci …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *