Horoskop Střelec květen 2023

Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk ukončí působení v určité skupině lidí, ve společnosti. Střelci mohou čekat vztahové zklamání. Přátelé a nepřátelé ukáží svou tvář. Horoskop Střelec květen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V květnu budou mít střelci pod vlivem Jupiteru přehnaná očekávání od života. Od partnera budete nejspíš očekávat maximální pozornost a péči, ale můžete být zklamaní. Horoskop Střelec květen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Váš partner vám důvěřuje a ví, že není třeba se o vás strachovat, protože s přehledem zvládnete všechno sami.

Květen je ideální čas na to, abyste se zamysleli nad svými zlozvyky a začali s nimi bojovat. Přestože se vám to ze začátku může zdát nedosažitelné, je to jistá cesta k vašemu lepšímu já a k posunu vpřed. Horoskop Střelec květen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Střelec, to je takový pilný květnový mraveneček. Horoskop praví, že květen 2023 se hodí pro získání nějakého titulu.

Měsíční horoskop Střelec květen 2023

Pokud patříte mezi milovníky počítačových či mobilních her, jistě Vás čeká vysněný titul online mistra či mistryně. Nebo, přinejmenším Váš partner či partnerka ocenění kulinářské schopnosti řádem zlaté vařečky, jak to bylo ve staré české pohádce.

Kariéra

Vlivem Slunce se vás v tomto období bude držet optimistická nálada. Na své okolí budete působit pozitivně, houževnatě a někdy až nenasytně.

Rodina

Květen pro zrozence tohoto ohnivého znamení bude jedním z nejproduktivnějších měsíců. Vaše okolí si toho brzy všimne a možná si z vás i vezme příklad.

Práce

Střelec, to je takový pilný květnový mraveneček. Horoskop praví, že květen 2023 se hodí pro získání nějakého titulu. Střelec, to je takový pilný květnový mraveneček.

Vztahy

To vám bude lichotit, nicméně snažte se vyhnout se arogantnímu chování.Dokáže totiž odradit i ty nejvěrnější společníky.V květnu budou mít střelci pod vlivem Jupiteru přehnaná očekávání od života.

Peníze

Někdo vás už na začátku měsíce naštve. Všechno, co se děje, vám přijde hodně nespravedlivé a budete mít vztek. Vše je však zbytečné, nic s tím neuděláte, jen si vytvoříte nepřátele tam, kde je nemáte. Raději vše řekněte někomu z přátel a společně si zanadávejte.

Astrologova rada

Fungujete na sto procent a snažíte se svou práci odvádět nejlépe, jak umíte. Věříte, že i přes jisté překážky nakonec všechno utáhnete a povinnosti zvládnete splnit. Merkur je do 18. dubna v úžasném trigonu s vaším znamením a vaše myšlenky jsou naprosto úžasné. Avšak nadřízený se s nimi nemusí úplně ztotožnit a možná vám je zpočátku pěkně zkritizuje. Až do 22. dubna je totiž velmi náročné zavděčit se mu, ale nakonec povolí a vaše nápady si nechá projít hlavou. Určitě se s ním však nepouštějte do konfliktu, tudy cesta vskutku nepovede a vy si uděláte zbytečné trable! Možná se vám něco znelíbí, ale s největší pravděpodobností vám hned objasní, s kým to vlastně vůbec mluvíte. Následně vám může také vyhrožovat nějakým nepříjemným trestem a to se vám jistě neoplatí, Střelci! Zvlášť, když máte celkem dobře našlápnuto k úspěchu, na který se těšíte.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Střelec červenec 2022

Úplněk ukončí a uzavře vztahové záležitosti. Některým Střelcům se rozpadne vztah pracovní, a někteří budu …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *