Horoskop Střelec duben 2023

Novoluní otevírá cestu ke vztahům a dohodám. Střelcům přichází do života nový partner či pracovní partner. Čeká je cestování, komunikace a podepisování nových smluv a úředních dokumentů. Vrací se jim k dořeší vše na téma vztahů a nastavení nových pravidel. Horoskop Střelec duben 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Duben bude výborná doba k návratu k rodinným hodnotám. Pokuste se trávit co nejvíce času se svými dětmi, na druhou stranu ale určitě nezapomínejte ani na partnera. Horoskop Střelec duben 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Také můžete zkusit pozvat rodiče, nebo sourozence na výlet ve dvou vzhledem k tomu, že už to je nějakou dobu, co jste na sebe měli vzájemně čas.

Střelci budou mít sklony k melancholii, která nebude mít žádnou konkrétní příčinu, takže v podstatě ani řešení. Můžete se pokusit tyto pocity utlumit, ale nejspíše se vám je nepodaří úplně potlačit. Horoskop Střelec duben 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Říká se že štěstí sedne i na . Střelce? Nepatrná částka jako sázka do loterie aby se v dubnu 2023 mohla vyplatit.

Měsíční horoskop Střelec duben 2023

Duben bude pro Střelce také “mokrým měsícem”, jak připomíná horoskop. Pro někoho to znamená, že se mu spustí rýma z nosu.

Kariéra

Jak přijde duben, pocítíte silné nutkání utužovat vztahy se svou rodinou a přáteli. Proč nevyrazit na společný výlet do přírody? Nebo na koncert vaší oblíbené skupiny? Střelec se v těchto sociálních kruzích bude cítit velmi uvolněně a uvědomí si důležitost udržování kvalitních vztahů.

Rodina

Vaše výkonnost bude připomínat stroj a spolupracovníci se nebudou stačit divit. Díky vám tak může přijít na svět spousta zajímavých nápadů.

Práce

Říká se že štěstí sedne i na . Střelce? Nepatrná částka jako sázka do loterie aby se v dubnu 2023 mohla vyplatit. Říká se že štěstí sedne i na .

Vztahy

V tomto období můžete očekávat velkou energii, a to jak v kariéře, tak ve vztazích.Konečně si začnete věřit, což se projeví hlavně navenek ve vašem vystupování ve společnosti a při jednání s ostatními jedinci.Zde je jednoznačně lepší zvolit asertivní přístup, avšak mohou se u vás objevit i problémy s kontrolováním temperametu.Duben bude výborná doba k návratu k rodinným hodnotám.

Peníze

Musíte neustále něco vymýšlet, jste kreativní a rádi plánujete různé hry, výlety či dovolené. Nechcete být sami, proto k tomu přizvete svoji rodinu i přátele. Čím víc lidí, tím jste spokojenější.

Astrologova rada

S protějškem se v tomto měsíci neshodujete na investicích a na vkusu. Problémy přichází také v konverzaci a dochází ke zbytečnému nedorozumění. Patrně má na všechno moc argumentů a vás to vskutku hodně dráždí. Venuše je od 9. května v negativní opozici s vaším znamením a protistrana také moc nerozumí vaším pocitům. Nejste však typy osob, které neumí udělat žádný kompromis. Pokusíte se tedy se svým miláčkem dohodnout na určitých pravidlech. Nezadaní si do 13. května užívají vskutku velké svobody a s radostí se druží s novými lidmi. Pravděpodobně však s nikým ještě nezamýšlíte dlouhodobý vztah a jste ve fázi poznávání. Čas trávíte nyní totiž se svými přáteli a vyhledáváte dobrodružné aktivity. Poté si však dávejte pozor na větší roztržitost. Nějaký nápadník vám může vyznat city, ale vy jednáte neuváženě a dotyčného můžete nějakou poznámkou ranit.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Střelec květen 2023

Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk ukončí působení v určité skupině lidí, ve společnosti. Střelci …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *