Horoskop Střelec červenec 2022

Úplněk ukončí a uzavře vztahové záležitosti. Některým Střelcům se rozpadne vztah pracovní, a někteří budu řešit životního partnera. Také mohou podepisovat úřední dokumenty. Doporučuji vše vyřešit do 30/05/2022. Horoskop Střelec červenec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Kvůli vlivu Saturnu mohou být v červenci střelci zatvrzelí a budou se nejspíše za každou cenu snažit udržet tradiční představy o světě. Ty se budete snažit aplikovat na své potomky, a to by mohlo znamenat problémy. Horoskop Střelec červenec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Mohou mít pocit, že se jim vměšujete do života a tím pádem by na vás mohli snadno zanevřít.

V pracovním i osobním životě budete velice systematičtí. Díky tomu můžete zjistit, že úspěch není tak daleko, jak se mohlo na první pohled zdát a vaše úsilí se znásobí. Horoskop Střelec červenec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Lidé narození ve znamení Střelce by měli být obezřetní. Pravděpodobně se Vás někdo bude snažit kopírovat, napodobovat, a nebo si dost možná rovnou od Vás něco bez zeptání vypůjčí.Čistě teoreticky by se mohlo jednat o partnera nebo partnerku, takže pokud jste nyní extrémně žárliví, už možná víte i proč.

Měsíční horoskop Střelec červenec 2022

Lidé narození ve znamení Střelce by měli být obezřetní. Pravděpodobně se Vás někdo bude snažit kopírovat, napodobovat, a nebo si dost možná rovnou od Vás něco bez zeptání vypůjčí.Čistě teoreticky by se mohlo jednat o partnera nebo partnerku, takže pokud jste nyní extrémně žárliví, už možná víte i proč.

Kariéra

Uvažujete o změně zaměstnání? Horoskop naznačuje, že právě červenec je ideální dobou na to, abyste se začali dívat po nějaké lepší pozici. Pokud vás vaše současná práce nenaplňuje, nemá pro vás smysl v ní zůstávat, ať už si vyděláte jakékoli peníze.

Rodina

Nadměrně stresující prostředí si na lidském těle vybírá obrovskou daň a než si najdete něco nového, zkuste s dosavadní prací alespoň zvolnit. Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle.

Práce

Lidé narození ve znamení Střelce by měli být obezřetní. Pravděpodobně se Vás někdo bude snažit kopírovat, napodobovat, a nebo si dost možná rovnou od Vás něco bez zeptání vypůjčí.Čistě teoreticky by se mohlo jednat o partnera nebo partnerku, takže pokud jste nyní extrémně žárliví, už možná víte i proč. Lidé narození ve znamení Střelce by měli být obezřetní.

Vztahy

Na lidi ve vašem okolí budete působit velmi mile, obětavě a empaticky.Je zde však tenká hranice, kdy už vaše chování ostatním může připadat jako přecitlivělé a přehnané.Pokud teď budete mít pocit nejistoty, stanete se nejspíše velmi neklidnými.Kvůli vlivu Saturnu mohou být v červenci střelci zatvrzelí a budou se nejspíše za každou cenu snažit udržet tradiční představy o světě.

Peníze

Někdo z přátel si od vás přijde půjčit peníze a vy budete přemýšlet, kde mu je sehnat. Pozor, návratnost je minimální.

Astrologova rada

Investicím se momentálně nějak nesnažíte bránit a děláte si v jednom kuse nějakou radost. Kupujete si hlavně věci, které oplývají krásou a dělají velkou parádu. Peněz si až do 13. dubna můžete více užívat a neděláte si až tak velké starosti s případným nedostatkem. Máte pocit, že na tom nejste tak zle a nemusíte počítat každou korunu. Avšak následně zjistíte, že to tak úplně není a musíte řešit jisté komplikace. Mars je do 22. dubna v nepříznivé opozici s vaším znamením a překvapí vás nezaplacené účty. Zřejmě však nemáte dostatek finančních prostředků a musíte něco velmi rychle vymyslet. Naštěstí se hned pustíte do hledání řešení a najdete brzy vhodné východisko. Pomocnou ruku vám může podat někdo s příbuzných, kteří vás určitě v takové kaši nenechají. Super, Střelci, ve hvězdách máte ochrannou berličku!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Střelec květen 2023

Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk ukončí působení v určité skupině lidí, ve společnosti. Střelci …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *