Horoskop Střelec červen 2022

Čeká je hodně cestování, komunikace a sepisování nebo podepisování dokumentů. Úplněk nastane 27/09/2022 . Úplněk uzavře oblast spolupráce. Vnese jasno mezi spolupracovníky a společníky, zejména v souvislosti s financemi a majetkem. Horoskop Střelec červen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V červnu bude pro střelce ideální doba pro úklid domova. Využijte volné večery a přetřiďte věci, které doma nepoužíváte a darujte je třeba na charitu. Horoskop Střelec červen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Prázdnější prostor v bytě vám pomůže se soustředit a darováním nepotřebných věcí si můžete udobřit karmu. Mimo to bude vhodná doba i pro přetřídění si myšlenek.

Okolo poloviny měsíce budete mít sklony přeceňovat své fyzické schopnosti. Horoskop Střelec červen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Střelci, ruku na srdce, nemáte čas od času chuť někoho ošálit a ošidit? Jen malinko třebas. Asi jako když najdete na zemi tisícikorunu, a než začnete pátrat v okruhu jednoho kilometru, komu by mohla patřit, už ji máte raději v kapse.

Měsíční horoskop Střelec červen 2022

Jasně, že to není krádež, jen měl být někdo prostě pozornější, řekli byste. Takže, vězte, že něco podobného zažijete i v červnu 2022, říká horoskop.

Kariéra

Pokud se chystáte na nějakou túru, stanovte si raději méně náročné cíle. Nebudete tak riskovat žádné zranění, které by vám mohlo zkomplikovat nadcházející měsíce.

Rodina

Mějte na vědomí, že je důležité strávit také nějaký čas o samotě – jen tak si utřídíte myšlenky a další směr cesty životem bude jasnější. Pokud se neustále potřebujete obklopovat druhými, Střelec by mohl zapřemýšlet o pořízení nějakého domácího mazlíčka.

Práce

Střelci, ruku na srdce, nemáte čas od času chuť někoho ošálit a ošidit? Jen malinko třebas. Asi jako když najdete na zemi tisícikorunu, a než začnete pátrat v okruhu jednoho kilometru, komu by mohla patřit, už ji máte raději v kapse. Střelci, ruku na srdce, nemáte čas od času chuť někoho ošálit a ošidit? Jen malinko třebas.

Vztahy

Například taková kočka se sama zabaví i na dlouhé hodiny, takže na vás doma bez kňourání počká, zatímco budete v práci.Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle.Na lidi ve vašem okolí budete působit velmi mile, obětavě a empaticky.V červnu bude pro střelce ideální doba pro úklid domova.

Peníze

Co se týká zdraví, nikdy jste na tom nebyli lépe. Tento měsíc je naprosto bezproblémový a můžete se těšit na skvělý květen, který si užijete. Rádi sportujete, což je dobře, prospěje je to vašemu tělu.

Astrologova rada

Máte pocit, že vám schází jisté vědomosti a tím pádem máte v práci mezery. Jste z toho docela vynervovaní a na ničem vám nepřidává ani chování nadřízeného. Merkur je od 4. května v nepříznivé opozici s vaším znamením a šéf vám ve splnění povinností moc nedůvěřuje. Zdá se mu, že vám to docela trvá a je netrpělivý. Důležité úkoly tedy svěří do rukou někoho jiného a vám nechá prostor dodělat všechny své resty. Od 9. května si také dávejte pozor na možné snížení platu a odebrání odměn. Šéf vás nyní moc nepochválí, protože vám chybí motivace ke zlepšení. Je tedy pravděpodobné, že vás jeho jednání dost vytočí. Rozhodnete se vyříkat si s ním tyto nejasnosti, ale odcházíte bez vítězství. Zřejmě kopete všude kolem sebe a hůře vycházíte i s kolegy. Udržujte si v tomto období svůj optimismus, Střelci! Nepoddávejte se tomu, nic není napořád.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Střelec září 2022

Úplněk vnese jasno do všech vztahů. Může přijít zklamání od blízké osoby. Oblast, kterou Mars aktivuje, je …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *