Horoskop Střelec březen 2023

Novoluní otevírá téma spolupráce a spolupracovníků. Někteří Střelci budou řešit zdravotní stránku. Přichází nečekaný obrat a rozhodnutí. Úplněk ve Střelci nastane 26/03/2022. Horoskop Střelec březen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V březnu budou střelci mezi svými blízkými velice oblíbení. Díky působení Merkuru budete velice empatičtí a snadno pomůžete druhým najít cestu z těžké životní situace. Horoskop Střelec březen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

To, že se vám budou ale mnozí svěřovat ve vás může probudit chuť se svým okolím manipulovat pro svůj prospěch.

V tomto měsíci byste se měli zaměřit na svou budoucnost na své dlouhodobé cíle. Pokuste se jim vždy věnovat alespoň pár minut denně. Horoskop Střelec březen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Střelec bude v březnu učiněný miláček. Tu a tam do Vás někdo bodře šťouchne, nebo Vám zamává, a Vy jej přitom vůbec nebudete znát – to je vše jen tím, že půvab Střelců dokáže zmást a přilákat pozornost ostatních znamení zvěrokruhu.

Měsíční horoskop Střelec březen 2023

Ostatní si budou myslet, že Vás znají z Hollywoodu, nebo přinejmenším z Barrandova. Horoskop doporučuje užívat si této příznivé konstelace.

Kariéra

Pravidelnost a malé krůčky vás zanedlouho mohou dovést až na vrchol úspěchu. V tomto období se Střelec bude cítit emočně odolný a také získá pocit, že přesně ví, co od života chce.

Rodina

Březen je naprosto ideálním obdobím pro zdokonalování se v aktivitách, které na vás fungují jako balzám na duši. Ať už se jedná o umění, sport nebo třeba práci, schopnost hltat informace budete mít silně zostřenou.

Práce

Střelec bude v březnu učiněný miláček. Tu a tam do Vás někdo bodře šťouchne, nebo Vám zamává, a Vy jej přitom vůbec nebudete znát – to je vše jen tím, že půvab Střelců dokáže zmást a přilákat pozornost ostatních znamení zvěrokruhu. Střelec bude v březnu učiněný miláček.

Vztahy

Průběhem času se z vás stane doslova chodící encyklopedie.V tomto období můžete očekávat velkou energii, a to jak v kariéře, tak ve vztazích.Konečně si začnete věřit, což se projeví hlavně navenek ve vašem vystupování ve společnosti a při jednání s ostatními jedinci.V březnu budou střelci mezi svými blízkými velice oblíbení.

Peníze

Partner vám vyzná lásku a vy si uvědomíte, že vás miluje, ale často bude odjíždět na cesty, což vám bude vadit. Dokonce vytvoří i nějakou akci, na níž vás překvapí svou kreativností. Bude žárlit na nějakého vašeho kamaráda. Ke konci měsíce vás na cesty začne brát s sebou a budou to cesty plné lásky. Koncem měsíce přijde beznaděj, protože se objeví někdo nový.

Astrologova rada

K jisté osobě vzplanete v tomto období opravdu velmi rychle a nestačíte se divit, co s vámi dělá láska. Nešetříte dary pro dotyčnou osobu a toužíte po její pozornosti. Venuše je do 13. dubna v překrásném trigonu s vaším znamením a jste připraveni navázat milostný vztah. Jistě se seznámíte s osobou, která je stejně jako vy ohnivá a miluje pořádnou jízdu v životě. Máte také podobný vkus a zdá se, že není dne, kdy vás váš nový idol za něco nepochválí! Avšak zadaní si do 22. dubna se svým protějškem moc pohody neužívají. Váš partner má zřejmě mnoho planých řečí a slibů, ale stejně víte, že nic nedodrží. Navíc se bleskurychle uráží a vás to vždycky obratem pěkně vytočí. Je pravděpodobné, že vám to chce oplatit stejnou mincí, ale zřejmě vypustí z úst něco, co se vážně nehodí. Neberte si to však osobně a snažte se udržet si svůj neutišitelný optimismus. Uvidíte, že vám to velmi ulehčí situaci.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Střelec září 2022

Úplněk vnese jasno do všech vztahů. Může přijít zklamání od blízké osoby. Oblast, kterou Mars aktivuje, je …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *