Horoskop Střelec 2023

Ohnivé znamení Střelce je velice optimistické a nadšené pro věc a tyto vlastnosti šíří i do svého okolí. Rok 2023 pro ně bude probíhat ve znamení inspirování svých blízkých, stejně tak jako práce na sobě. Můžete očekávat harmonické vztahy v rodině, partnerských vztazích i ve vašem kruhu přátel. Toto období by však mohlo znamenat obrovský nápor na vaše zdraví. Horoskop Střelec 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Milovat

V minulých letech jste možná cítili, že jdou vaše milostné vztahy ve vyjetých kolejích. Naštěstí pro tento rok váš horoskop předpovídá změnu! Budete se cítit více povzbuzení a impulzivní, což může oživit váš současný vztah. Pouze se ujistěte, že nepodlehnete pokušení a vše by mělo být v pořádku. Horoskop Střelec 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Zdraví

Ujistěte se, že dáváte dostatek pozornosti svému zdraví během Merkuru v retrográdu. Poslední dobou jste možná padali do špatných návyků nebo jste se vrátili k těm, o kterých jste si mysleli, že už jste z nich vyrostli. Využijte rok 2023 k budování nových zdravých návyků. Ať už se jedná o návrat ke cvičení, zkoncování s kouřením nebo větší opatrnost v pití alkoholu. Horoskop Střelec 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Kariéra

Tento rok pro vás bude nezbytné pracovat s ostatními. Pokuste se zůstat sebejistí. Čím lépe dokázete pracovat s ostaními, tím více toho získáte. V opačném případě byste se mohli dostat do konfliktů s kolegy, což by negativně ovlivnilo celkový průběh vaší práce.

Roční horoskop Střelec 2023

Pokud si budete stále držet odstup od lásky, nikdy se k vám nepřiblíží a nebudete ji prožívat. Takže zariskujte, můžete tím jen získat.

Rodina

Své rodinné příslušníky máte rádi, ale žijete naplno svůj vlastní život. Ale možná v tomto roce párkrát uslyšíte skryté volání o pomoc, anebo prosbu, abyste byli někde poblíž. Snažte se to vyslyšet.

Práce

Na začátku roku budete hodně unavení a vysílení. Dostaví se občasné pocity beznaděje a marnosti. Přestaňte se kritizovat a neustále podceňovat, protože pak na vás ostatní reagují stejně. Práce vás sice nebude moc bavit, ale určitě se v ní najde i něco pozitivního. Na jaře se můžete stěhovat nebo mohou nastat nějaké změny v rámci vaší práce. V létě a na podzim budete pracovat tolik, že se možná ani nedostanete domů. V tomto období proto nezapomeňte na to, že je potřeba také odpočívat. Koncem roku vás práce zase začne naplňovat a vy pocítíte určitou jistotu a stabilitu.

Vztahy

Láska, to není hřích, ale upřímně – život většiny Střelců by asi nebylo možno dát za vzor Vatikánu, aby svatá kniha náhodou nevzplanula. Horoskop se nechce jakkoli dotknout nábožensky založených čtenářů, ale žhavost, jakou je zřetelně vidět u Střelce v roce 2023, ta nenechává na pochybách. Krása a přitažlivost bude pro většinu Střelců nejvyšší hodnotu. Co naplat, že rozum to třeba vidí jinak . Vy si prostě nedáte říct.

Peníze

Práce? Mnozí Střelci ji budou považovat za vlastní hrob! Moderní linie, čistý pracovní stůl, kilometr dlouhá zeď bez obrázků nebo náznaku Vaší individuality . To vše se Vám bude příčit. Horoskop napovídá, že rok 2023 je tu od toho, abyste ukázali světu, že Vaše srdce je na pravém místě. Že máte vkus a dokážete se vcítit do druhých. Že lidem rozumíte a dokážete předvídat jejich touhy. Dokážete v práci zkrátka uspět, protože ji máte rádi a neuděláte ji jen pro peníze.

Finance

Vzdálíte se od svého oboru, možná už po několikáté. Změna je opravdu váš živel, a tak to bude k užitku. U vás platí, kolik věcí umíš, tolikrát jsi člověkem. Vše, co umíte, se vám podaří spojit v jedné profesi.

Astrologova rada

Milí Střelci, vypadá to, že nejspíš vstupujete do roku 2023 se slibně rozjetými projekty, nebo alespoň jasně definovanými nápady. Koncem roku 2023 jste si své směřování hezky ujasnili, a teď je čas šlápnout na plyn a pustit se do toho! Vaše Střelecká povaha je od přírody odvážná, zvídavá a přímočará, takže žádné chození kolem horké kaše, ale rovnou se vrhnout k činům – ať už se jedná o kteroukoliv oblast života! Mimořádné úspěchy vám však hvězdy nadělí v pracovní a kariérní sféře. Máte podporu planet Jupitera a Saturnu, které vám přinesou potřebné nadšení, motivaci, ale taky vytrvalost a odpovědnost. Na jedné straně se nebojíte snít a pokládat si laťku vysoko, ale na druhé straně umíte zároveň stát nohama pevně na zemi a podívat se střízlivě na to, co je reálně dosažitelné a co nikoliv. A to je ideální kombinace!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Střelec květen 2023

Úplněk ve Vahách nastane 28/08/2022 . Úplněk ukončí působení v určité skupině lidí, ve společnosti. Střelci …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *