Horoskop Štír září 2022

Velmi plodné období na práci a tvorbu, rodinné oslavy a návštěvy. Úplněk ve Vahách nastane 28/03/2022 . Úplněk vytahuje na povrch nevyřešené záležitosti. Psychika a zdraví se mohou hlásit o slovo. Horoskop Štír září 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V září to nebudete mít vůbec lehké a můžete si připadat rozpolcení. Na jednu stranu můžete být chladní, na druhou až přehnaně romantičtí. Horoskop Štír září 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Nicméně, přes veškerý vliv Venuše, jejíž kombinace se Štírem není zrovna příjemná, si dokážete zachovat vážnou tvář a svoje pocity příliš neprojevovat.

Ovlivnění budete především v otázce partnerství. Svobodní Štíři pocítí tendence vyhledávat složité a komplikované vztahy a zalíbí se jim myšlenka zakázaného ovoce. Horoskop Štír září 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Horoskop na září 2022 Štíra vybízí k obratnosti a lstivým manévrům. Budete-li chtít řešit problémy jako rytíř v brnění přímo: mečem, osobně, bez skrupulí, dost možná narazíte a neuspějete.

Měsíční horoskop Štír září 2022

Devátý měsíc roku 2022 je vhodný k diplomacii, vytáčkám a vychytralosti. Zákulisními prostředky získáte více v soukromí i v lásce více.

Kariéra

Zadaní se naopak budou snažit najít kompromis mezi touhou zůstat ve vztahu s partnerem a být sami. Září bude pro zrozence tohoto vodního znamení znamenat emoční vypjetí – jen těžko se ubráníte nervozitě.

Rodina

Naprosto ideální cestou je například sport, psaní deníku, meditace, dechová cvičení, zdravá strava a sebevzdělávání. Štír tak ve svých očích nabere na hodnotě a jeho život bude probíhat s větším klidem na duši.

Práce

Horoskop na září 2022 Štíra vybízí k obratnosti a lstivým manévrům. Budete-li chtít řešit problémy jako rytíř v brnění přímo: mečem, osobně, bez skrupulí, dost možná narazíte a neuspějete. Horoskop na září 2022 Štíra vybízí k obratnosti a lstivým manévrům.

Vztahy

V tomto období zřejmě nebudete schopni ubránit se nervozitě.Budete teď o něco pomalejší, nejistější a přesně takto budete působit i na ostatní jedince.Teď si při práci budete velmi zakládat na pořádku a systematičnosti, zřejmě proto, že se příliš bojíte problému a překážek, a tak se jim budete snažit vyhnout ještě dříve, než se objeví.V září to nebudete mít vůbec lehké a můžete si připadat rozpolcení.

Peníze

Milí Štíři, v zaměstnání se vám daří, to vidíte sami. Žádné potíže vás nečekají, naopak, váš nadřízený má pro vás jen slova chvály. Budete průběžně dostávat inspirativní nápady, které povedou k větší prosperitě firmy a to se také odrazí na vašem platě a na vašich odměnách. Možná budete pokukovat i po povýšení. Všechno je možné. Resty, které vás trápily, se také vyřeší. V lásce vás čeká štěstí. Láska a přátelství V lásce se zatím nechcete úplně vázat, možná jste zažili zklamání. Proto se rozhlížíte a zkoumáte okolí. Přestože po tom netoužíte, Amorův šíp vás zasáhne hodně hluboko. Bude to ale naštěstí vzájemné. Peníze a práce Ze všech nabídek pracovních i finančních umíte pro sebe vytěžit maximum. Určitě se nevyhýbejte dalším možnostem. Na programu dne je rovněž výhra nebo dědictví. Vyhněte se jedinému, neberte si půjčky.

Astrologova rada

Jistá osoba ve vaší rodině vás dlouhodobě dráždí a momentálně si toho začínáte intenzivně všímat. Necháte se rozhodit jakoukoliv maličkostí a vůbec vám nedochází, že tím druhou stranu vyživujete. Zvláště kolem 7. dubna hvězdy varují před velmi výživnou hádkou. Jedovaté poznámky se vás sice mohou dotknout, nedávejte na sobě však znát vztek. Dotyčnou osobu to brzy přejde a možná usoudí, že se chová opravdu dětinsky. Od 19. dubna si také dávejte pozor na chybná a unáhlená rozhodnutí. Merkur je v nehezké opozici s vaším znamením a můžete se například vrhnout do náročného studia. Brzy však zjistíte, že to není na vás a jste z tohoto oboru vyčerpaní, navíc vás vůbec nebaví. Jste tedy zklamaní a zkoušíte další alternativy. Hvězdy vám však doporučují vyčkat na lepší období a do ničeho se nenutit. Chybami se člověk učí a tak alespoň víte, čemu se máte vyhnout.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Štír květen 2023

Štírům někdo něco zajímavého nabídne. Létají vzduchem velmi silné emoce. Mohou něco tajit, zatajovat, nebo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *