Horoskop Štír únor 2023

Novoluní otevírá mnoho práce. Nové spolupracovníky a kolegy. Štíry čeká návštěva lékaře, preventivní prohlídky apod. Cesty a cestování v rámci práce, podepisování úředních dokumentů. Horoskop Štír únor 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Únor přinese štírům ovoce v oblasti kariéry. Váš nadřízený ocení vaši práci a vy si s ním i s kolegy budete jedna ruka. Horoskop Štír únor 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Uděláte určitě dobře, když se této shody v komunikaci pokusíte co nejvíce využít. Saturn nad vámi bude držet ochranou ruku.

I v partnerství vše půjde jako po másle. Horoskop Štír únor 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Štíři a Štířice, strhne se bitva o Vaše rty. Dost možná i proto, že z Vašich rtů plynou ta nejúžasnější slova.

Měsíční horoskop Štír únor 2023

A nebo dost možná taky proto, že by dotyčný (nebo dotyčná) osoba raději místo mluvení Vaší pusu využili zcela jinak. Něžně a zcela potichu.

Kariéra

Shodnete se s partnerem snad ve všem a budete se vzájemně podporovat. Proto by nemuselo být na škodu udělat si nějaký pěkný výlet do přírody a zároveň oslavit vaše úspěchy v práci.

Rodina

Co budete mít na srdci, nebudete mít problém vyjádřit stylem, který bude pro vaše okolí snadno srozumitelný. A když verbální komunikace nebude stačit, dopomůžete si mimikou a gestikulací.

Práce

Štíři a Štířice, strhne se bitva o Vaše rty. Dost možná i proto, že z Vašich rtů plynou ta nejúžasnější slova. Štíři a Štířice, strhne se bitva o Vaše rty.

Vztahy

V životě zrozenců tohoto vodního znamení by se mohla znovuobjevit stará známost.Štír by měl pamatovat na to, že stará láska nerezaví, a pokud na vás druhá strana působí stále dobře, horoskop naznačuje, že stojí za to jí dát druhou šanci.Toto období bude poněkud chladnější, co se týče lásky a mileneckých vztahů.Únor přinese štírům ovoce v oblasti kariéry.

Peníze

Milí Štíři, v zaměstnání se vám daří, to vidíte sami. Žádné potíže vás nečekají, naopak, váš nadřízený má pro vás jen slova chvály. Budete průběžně dostávat inspirativní nápady, které povedou k větší prosperitě firmy a to se také odrazí na vašem platě a na vašich odměnách. Možná budete pokukovat i po povýšení. Všechno je možné. Resty, které vás trápily, se také vyřeší. V lásce vás čeká štěstí. Láska a přátelství V lásce se zatím nechcete úplně vázat, možná jste zažili zklamání. Proto se rozhlížíte a zkoumáte okolí. Přestože po tom netoužíte, Amorův šíp vás zasáhne hodně hluboko. Bude to ale naštěstí vzájemné. Peníze a práce Ze všech nabídek pracovních i finančních umíte pro sebe vytěžit maximum. Určitě se nevyhýbejte dalším možnostem. Na programu dne je rovněž výhra nebo dědictví. Vyhněte se jedinému, neberte si půjčky.

Astrologova rada

Milí Štíři, pracovní oblast je vám konečně nakloněna a vy se opět blížíte k vrcholu. Po celý měsíc tvoří vaše znamení příjemný trigon s Marsem a jste plní odhodlání. Nechybí vám ani inspirace a zejména kolem 17. května si doděláváte všechny své resty. Šéf vás v tomto měsíci může velmi štědře obohatit a vám se vrátí zpět sebevědomí. Také ve vztazích vás čeká štěstí a najdete svou spřízněnou duši! Jupiter je od 14. května v blahodárném trigonu s vaším znamením. Jste okouzleni osobou, která ve vás probouzí pocity nadšení a radosti. V její přítomnosti zažíváte nejenom legraci, ale také vás něčemu naučí. V oblasti financí se vám nyní moc daří a může dojít k pozitivním událostem týkající se různých rozsudků. Co se však týče vaší energie, můžete se cítit do 19. května trochu unavení a máte zvýšenou potřebu odpočívat. Nejedná se však o nic vážného a ve finále všechno suprově zvládáte.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Štír červenec 2022

Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk vnese jasno do tématu financí, hodnot a úředních záležitostí. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *