Horoskop Štír srpen 2022

Čeká je na toto téma komunikace, cesty a cestování, dořešení minulosti. Podepisování úředních dokumentů. Úplněk nastane 24/10/2022 . Úplněk ukončí a vnese jasno do úředních záležitostí, týkajících se peněz. Horoskop Štír srpen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V srpnu štíry bude provázet touha a vytrvale si půjdou za svými cíli a ideály. Nepolevíte, dokud nedosáhnete svého a dokážete se s naprostou lehkostí přehoupnout přes jakoukoliv překážku, která by vám mohla stát v cestě.

Komplikace by mohly nastat v oblasti vztahů, kdy budete emoce prožívat intenzivněji. Horoskop Štír srpen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Pocity frustrace by pak mohly zapříčinit příliš kritický postoj, a naopak vaše náklonost by mohla být úplně slepá. Tak jako tak se mějte na pozoru a raději si nechte pomoci od někoho, jehož úsudku věříte. Horoskop Štír srpen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

U Štíra převládne cílevědomost, avšak doprovázená lehkostí. Srpen je měsícem svobody, kdy chcete klouzat jako větroň na obloze – ladně, lehce, nenáročně.

Měsíční horoskop Štír srpen 2022

Štír se rozhodně nechce tlačit někde ve frontě . ať už by to měla být fronta milenecká nebo třeba konkurence v práci.

Kariéra

Impulzivní jednání má své výhody, ale ty by neměly zastřít vaši schopnost vidět i stinné stránky. Než něco řeknete, dobře si to promyslete, protože slova sice dokážou pomáhat, ale bohužel také ubližovat.

Rodina

Pointa spočívá v tom, abyste se vypouštění tohoto jedu naučili kontrolovat. Srpen vás bude vybízet k sebereflexi a donutí vás si uvědomit, že každý čin má své nevratné následky.

Práce

U Štíra převládne cílevědomost, avšak doprovázená lehkostí. Srpen je měsícem svobody, kdy chcete klouzat jako větroň na obloze – ladně, lehce, nenáročně. U Štíra převládne cílevědomost, avšak doprovázená lehkostí.

Vztahy

Toto období vám propůjčí velkou dávku tvořivé síly ale i například vůdcovských schopností.Najednou vám nebude dělat problém vzít na sebe větší dávku zodpovědnosti, postavit se do vedení, a rozdat úkoly.V této pozici se navíc budete cítit dobře, a budete tak působit i na ostatní zúčastněné.V srpnu štíry bude provázet touha a vytrvale si půjdou za svými cíli a ideály.

Peníze

Hned na začátku měsíce se vám splní sen. Ten se týká posunu nebo povýšení v práci a vy se dostanete tak daleko, jak byste to nikdy neočekávali. Přijde i hodně práce. Pak se objeví zamilovaný muž, který uzavře minulost, překoná překážky a přinese něco nového. Zamilujete se tak, že se budete dotýkat hvězd. A koncem měsíce vám přijde všechno skvělé a plné naděje.

Astrologova rada

Jistě nemáte strach tak trochu riskovat, víte totiž, že kdo nehraje, nevyhraje! Štěstí vás v tomto období následuje a s největší pravděpodobností nic neproděláte. Právě naopak, ze všech příležitostí umíte vytěžit maximum! Příznivý trigon Marsu s vaším znamením vám také pomůže v různých typech obchodování a to zejména kolem 16. května. Jestliže řešíte i nějaké spory či soudní záležitostí, může konečně k nějakému rozsudku. Planety vás chrání a tak obavy nejsou na místě, všechno se obrátí ve váš prospěch! Od 14. května můžete mít také zvýšenou chuť k utrácení za předměty, které nejsou úplně nejlevnější. Můžete si to však dovolit, ale rozhodně myslíte i na ostatní jistě jim něco dopřejete. Můžete tedy investovat do darů, které potřebujete zakoupit. Ve správném výběru je vám přáno a dotyčné osobě se trefíte do vkusu. Navíc uděláte takovou radost, že tomu sami nemůžete uvěřit.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Štír květen 2023

Štírům někdo něco zajímavého nabídne. Létají vzduchem velmi silné emoce. Mohou něco tajit, zatajovat, nebo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *