Horoskop Štír říjen 2022

Štíři uzavřou vztahové záležitosti, zejména na téma peněz a hodnot. Úřední záležitosti. Úplněk vnese jasno do majetku Štírů. Mohou očekávat neočekávanou zprávu, která je překvapí. Horoskop Štír říjen 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Na kariérním poli přímo zazáříte. Budete mít pocit, že dokážete všechno, co se vám zamane. Horoskop Štír říjen 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Slunce vám dodá potřebnou sílu a bude vám otevírat všechny dveře, které před vámi byly v minulosti zamčené na dva západy.

Stejně tak vám bude tato planeta dodávat energii co se zdraví týče. Nejspíš se budete cítit plni života a silnější než obvykle. Horoskop Štír říjen 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Štíři, kdo chvíli stál, již stojí opodál. Čeká Vás pocit člověka, který na pobřeží hledí do dálav oceánu a čeká, co se objeví v dálce.

Měsíční horoskop Štír říjen 2022

Štír by měl říjen 2022 využít k zamyšlení, kam se chce vydat dál. Váš život je jedno obrovské moře a Vy nesmíte ztrácet čas nerozhodným nekonečným čekáním.

Kariéra

Problémy by se mohly objevit u štírů, kteří mají problémy s prostatou. Mohla by na sebe v říjnu upozornit.

Rodina

Ať už v práci nebo v osobních vztazích, okolí z vás ucítí autoritativní energii. Štír by však měl mít na mysli, že není vševěd a názor druhých může být v mnohých situacích přínosný.

Práce

Štíři, kdo chvíli stál, již stojí opodál. Čeká Vás pocit člověka, který na pobřeží hledí do dálav oceánu a čeká, co se objeví v dálce. Štíři, kdo chvíli stál, již stojí opodál.

Vztahy

Říjen tak bude probíhat v duchu dominantního smýšlení a jasné vize.Máte pocit, že přesně víte, co od vašeho života očekáváte a zatím si také pevně jděte.Směle do toho, ale ať při té cestě nezapomenete na potřeby vašich blízkých.Na kariérním poli přímo zazáříte.

Peníze

Začátkem měsíce vám osud přeje a přízeň osudu se týká vašeho partnera. Dominantního muže, který vám nese plno lásky. Vy se však budete rozhodovat, co s tou láskou uděláte. Chcete se ve vztahu posunout, aby se vám splnil sen. Pak přijde akce. Možná stěhování nebo práce na vaší společné lásce a na konci měsíce už bude vše stabilní.

Astrologova rada

Určitý člen vaší rodiny má velké výkyvy nálad a zdá se, že si na vás občas něco kompenzuje. Vám se však nelíbí jeho arogance a sklony všechno zveličovat. Jupiter je do 13. května v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a necháte se snadno vyprovokovat k hádce. Poté si však velmi rychle uvědomíte, že to nemá vůbec žádný smysl. Začnete protistranu ignorovat a dáte jí najevo, že s ní nestojíte o komunikaci. Místo toho se tedy začnete věnovat svým povinnostem, nebo koníčkům. Jarní počasí vás láká ven a mnozí se rozhodnete jít zasadit nějakou tu rostlinku. Zvláště kolem 16. května také oslovíte svého známého a vyjdete si s ním k vodě. Můžete se spolu domluvit například na pádlování na člunu nebo na jiné vodní aktivitě. Mnozí uvidíte, že vás tento typ sportu nadchne a zaručeně se k němu ještě rádi vrátíte! Váš kamarád jistě není od věci a vy přijdete zase na jiné myšlenky.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Štír květen 2023

Štírům někdo něco zajímavého nabídne. Létají vzduchem velmi silné emoce. Mohou něco tajit, zatajovat, nebo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *