Horoskop Štír prosinec 2022

Někteří Štíři uzavřou oblast vzdělávání. Někdo může řešit dopravní prostředek, pokuty, autoškolu apod. Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře. Horoskop Štír prosinec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Poslední kalendářní měsíc vás nenechá odpočinout. Mars na vás bude mít nemalý vliv. Horoskop Štír prosinec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Na jednu stranu vám nebude chybět motivace a na druhou však kvůli přehnané potřebě dosáhnout svého za každou cenu můžete být netolerantní a vypočítaví.

V partnerství byste si také měli dát pozor na své chování. Svobodní štíři sice mohou vystupovat sebejistě a opačné pohlaví jim nedá ani na chvilku pokoj, ale zadaní mohou v prosinci projevovat majetnické sklony a požadovat po partnerovi přehnanou oddanost. Horoskop Štír prosinec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Štíři, pozor na Vaši páteř. Flexibilita a pružnost není nekonečná nejen u těla Štíra, ale především ve Vaší duši.

Měsíční horoskop Štír prosinec 2022

Horoskop na prosinec 2022 jednoduše ukazuje, že: kdo se pohybuje v dešti, musí počítat s tím, že zmokne. S lidmi kolem je to stejné.

Kariéra

Prosinec proběhne v duchu humanitárního jednání. Budete mít tendence podat pomocnou ruku tam, kde je třeba.

Rodina

Nicméně vaši podporu potřebují i vaši přátelé a rodina. Štír by se měl naladit na jejich vlnu a vyjádřit podporu a pochopení.

Práce

Štíři, pozor na Vaši páteř. Flexibilita a pružnost není nekonečná nejen u těla Štíra, ale především ve Vaší duši. Štíři, pozor na Vaši páteř.

Vztahy

Když to udělá, zažije jedny z nejkrásnějších Vánoc vůbec.Poslední kalendářní měsíc vás nenechá odpočinout.

Peníze

Hned zkraje měsíce vás čeká důležité setkání, kde vám někdo nabídne něco nového, co se ukáže jako práce snů, na kterou jste čekali už dlouhou dobu. A vy se v kariéře posunete tam, kde jste už dávno chtěli být. Pak budete mít tolik práce, že nebudete mít možnost nic řešit a přijdou konflikty. Dostanete totiž další pracovní nabídku. Koncem měsíce na vše budete sami, ale pomůže vám nějaký muž.

Astrologova rada

Milí Štíři, pracovní oblast je vám konečně nakloněna a vy se opět blížíte k vrcholu. Po celý měsíc tvoří vaše znamení příjemný trigon s Marsem a jste plní odhodlání. Nechybí vám ani inspirace a zejména kolem 17. května si doděláváte všechny své resty. Šéf vás v tomto měsíci může velmi štědře obohatit a vám se vrátí zpět sebevědomí. Také ve vztazích vás čeká štěstí a najdete svou spřízněnou duši! Jupiter je od 14. května v blahodárném trigonu s vaším znamením. Jste okouzleni osobou, která ve vás probouzí pocity nadšení a radosti. V její přítomnosti zažíváte nejenom legraci, ale také vás něčemu naučí. V oblasti financí se vám nyní moc daří a může dojít k pozitivním událostem týkající se různých rozsudků. Co se však týče vaší energie, můžete se cítit do 19. května trochu unavení a máte zvýšenou potřebu odpočívat. Nejedná se však o nic vážného a ve finále všechno suprově zvládáte.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Štír květen 2023

Štírům někdo něco zajímavého nabídne. Létají vzduchem velmi silné emoce. Mohou něco tajit, zatajovat, nebo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *