Horoskop Štír listopad 2022

V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání. Horoskop Štír listopad 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

V listopadu vás humor neopustí. Budete bavit lidi kolem sebe spoustou vtipných historek a zážitků. Horoskop Štír listopad 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Merkur se postará o to, aby vás řečnické schopnosti neopustily a nevázla komunikace. Na druhou stranu byste mohli v jistých situacích příliš dávat najevo, co si o druhých opravdu myslíte a působit až cynicky.

Každopádně toto období bude jako stvořené ke studiu a získávání informací. Horoskop Štír listopad 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Štír by se měl připravit na kluzký listopad. Podle horoskopu se osvědčí především Vaše mužné vlastnosti; a to, i když jste třeba žena.

Měsíční horoskop Štír listopad 2022

Dokázat se ušpinit a zdolat blátivý terén, to chce odvahu a silný žaludek. Bláto však Štíra překvapí spíše metaforicky, v lidské podobě.

Kariéra

Vaše mysl a soustředění budou neúnavné. Zajímat vás bude snad všechno a zabrousíte i do neotřelých témat jako je sex nebo třeba ezoterika a vesmír.

Rodina

Workoholismus však není řešením, proto byste měli naopak zařadit nižší převodový stupeň. Koloběh událostí se bez vás na nějakou dobu obejde, hlavní je vaše zdraví.

Práce

Štír by se měl připravit na kluzký listopad. Podle horoskopu se osvědčí především Vaše mužné vlastnosti; a to, i když jste třeba žena. Štír by se měl připravit na kluzký listopad.

Vztahy

Doporučujeme začít s nějakým jemnějším cvičením, jako například jógou nebo pilates.To vám pomůže urovnat si myšlenky, díky čemuž bude mít listopad mnohem uvolněnější průběh.Pokud se v tomto období ocitnete uprostřed nějakého sporu, bude pro vás velmi těžké přiklonit se pouze k jedné ze stran.V listopadu vás humor neopustí.

Peníze

Váš protějšek nemá zrovna dobré období a snaží se vyvolávat konflikty. Nebude dobře, pokud na to přistoupíte. Raději jděte do přírody, sportujte nebo sázejte kytky. Nechoďte nepříjemnostem naproti.

Astrologova rada

Milí Štíři, v lásce jste tak trochu odtažití a nevěříte, že na vás někdo ještě čeká. Chybí vám pozitivní myšlení a nadhled v této oblasti! Od 23. dubna vám však planety slibují konečně nějakou známost. Mars je v krásném trigonu s vaším znamením a na obzoru je někdo velmi pozorný. Uvidíte, že se vrátí zase radost a těšíte se z možných románků. Také v pracovní oblasti se potýkáte s problémy a nadřízený vás hned vrací do reality. Od 19. dubna jste také vlivem opozice Merkura s vaším znamením více nervózní. Nevíte si moc rady s nařízením od šéfa, ale nakonec se s tím perfektně poperete. Nadřízený je z vás konečně zase nadšený a také si s ním začínáte více rozumět. Ve financích se mějte na pozoru a držte se zkrátka. Od 14. dubna zatoužíte po investici do hazardních her, což se vám ale neoplatí. Můžete přijít o peníze, které jinak potřebujete k něčemu užitečnějšímu.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Štír květen 2023

Štírům někdo něco zajímavého nabídne. Létají vzduchem velmi silné emoce. Mohou něco tajit, zatajovat, nebo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *