Horoskop Štír leden 2023

Novoluní otevírá partnerskou oblast. Nezadaní mohou potkat nebo se otevřít partnerovi. Kdo touží po potomstvu, je toto ideální doba na plození. Pozor na mimo partnerské vztahy. Horoskop Štír leden 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Štíři budou ze začátku nového roku ve velice dobrém a pozitivním rozpoložení. Budete ještě klidnější než obvykle a jen tak něco vás nevyvede z míry. Horoskop Štír leden 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Buďte hlavně sami sebou, nepřebírejte vzorce chování druhých a nenechte se strhnout vlnou předsevzetí a životních změn.

Co se týče zdraví, první půlka ledna nebude příliš nakloněna močovému ústrojí a pohlavním orgánům. Jak pánové, tak dámy by měli být opatrní a nepřehlížet signály svého těla v případě, že jim bude dávat najevo, že něco není v pořádku. Horoskop Štír leden 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Pro Štíry bude leden 2023 doslova královský. Pozor však na přílišnou pýchu, protože Vaše sebevědomí může triumfovat a nafukovat se jako balón.

Měsíční horoskop Štír leden 2023

Skromnost, ten malý ptáček, který prosebně ťuká na vrata Vaší mysli – dejte pozor, abyste na něj nezapomněli a měl také něco k snědku!

Kariéra

Hned zpočátku roku se bude Štír cítit jako kdyby nezapadal do žádného kolektivu. Nepochopení od druhých a jistá míra odstrčení bude jeho každodenním chlebem.

Rodina

Leden raději vnímejte jako možnost pracovat na sobě a rozpoznat své skutečné hodnoty. Pokud si v sobě tyto věci ujasníte, do své reality přitáhnete i podobně smýšlející jedince, kteří vám do života dají mnohem více, než ti, které jste v tomto období mohli ztratit.

Práce

Pro Štíry bude leden 2023 doslova královský. Pozor však na přílišnou pýchu, protože Vaše sebevědomí může triumfovat a nafukovat se jako balón. Pro Štíry bude leden 2023 doslova královský.

Vztahy

Štíři budou ze začátku nového roku ve velice dobrém a pozitivním rozpoložení.

Peníze

Hned na začátku měsíce se vám splní sen. Ten se týká posunu nebo povýšení v práci a vy se dostanete tak daleko, jak byste to nikdy neočekávali. Přijde i hodně práce. Pak se objeví zamilovaný muž, který uzavře minulost, překoná překážky a přinese něco nového. Zamilujete se tak, že se budete dotýkat hvězd. A koncem měsíce vám přijde všechno skvělé a plné naděje.

Astrologova rada

Milí Štíři, v lásce jste tak trochu odtažití a nevěříte, že na vás někdo ještě čeká. Chybí vám pozitivní myšlení a nadhled v této oblasti! Od 23. dubna vám však planety slibují konečně nějakou známost. Mars je v krásném trigonu s vaším znamením a na obzoru je někdo velmi pozorný. Uvidíte, že se vrátí zase radost a těšíte se z možných románků. Také v pracovní oblasti se potýkáte s problémy a nadřízený vás hned vrací do reality. Od 19. dubna jste také vlivem opozice Merkura s vaším znamením více nervózní. Nevíte si moc rady s nařízením od šéfa, ale nakonec se s tím perfektně poperete. Nadřízený je z vás konečně zase nadšený a také si s ním začínáte více rozumět. Ve financích se mějte na pozoru a držte se zkrátka. Od 14. dubna zatoužíte po investici do hazardních her, což se vám ale neoplatí. Můžete přijít o peníze, které jinak potřebujete k něčemu užitečnějšímu.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Štír květen 2023

Štírům někdo něco zajímavého nabídne. Létají vzduchem velmi silné emoce. Mohou něco tajit, zatajovat, nebo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *