Horoskop Štír květen 2023

Štírům někdo něco zajímavého nabídne. Létají vzduchem velmi silné emoce. Mohou něco tajit, zatajovat, nebo někdo jim může nasadit „růžové brýle“. Je potřeba žít v realitě. Horoskop Štír květen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Tento měsíc vám bude v partnerství opravdu přát. Nastane příhodná doba vyrazit se svou polovičkou na nějaký prodloužený víkend nebo si dopřát večer ve wellness a pořádně se uvolnit. Horoskop Štír květen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Svobodní Štíři pak mohou vyrazit do společnosti, protože v květnu budou neodolatelní po všech stránkách, o což se postará Venuše.

Velmi dobře se vám bude dařit také v práci. Nápady se jen pohrnou a vy uchopíte příležitost za pačesy a půjdete vpřed. Horoskop Štír květen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Kalokagathia, co to je? Štíři, víte? Pokud ne, tak po pátém měsíci roku 2023 určitě budete! Jedná se o ideální spojení ducha a těla, kterého se snažili docílit už i ve starých Aténách (jedná se o řecké přesvědčení, že krásné a dobré, krása a ctnost patří k sobě a mají mnoho společného … důležitý prvek novodobé olympijské myšlenky). Štíra právě horoskop ponouká, aby květen věnoval hledání harmonie mezi tělem a myslí.

Měsíční horoskop Štír květen 2023

Máte jedinečnou šanci dosáhnout rovnováhy a ekvilibria . Půjde Vám jak učení, tak i tělesné cvičení.

Kariéra

Úspěchy vás neminou. Dávejte jen pozor, abyste se nebyli příliš bezohlední a sebestřední.

Rodina

Pokud se tak stane, než abyste se vymlouvali, radši vašeho partnera obeznamte s pozicemi planet a jejich dopadem na vaše chování! Vliv Merkuru je nezpochybnitelný a vy se alespoň budete mít na co vymluvit. I tak by ale Štír měl dát svému partnerovi najevo, že mu na něm záleží.

Práce

Kalokagathia, co to je? Štíři, víte? Pokud ne, tak po pátém měsíci roku 2023 určitě budete! Jedná se o ideální spojení ducha a těla, kterého se snažili docílit už i ve starých Aténách (jedná se o řecké přesvědčení, že krásné a dobré, krása a ctnost patří k sobě a mají mnoho společného … důležitý prvek novodobé olympijské myšlenky). Štíra právě horoskop ponouká, aby květen věnoval hledání harmonie mezi tělem a myslí. Kalokagathia, co to je? Štíři, víte? Pokud ne, tak po pátém měsíci roku 2023 určitě budete! Jedná se o ideální spojení ducha a těla, kterého se snažili docílit už i ve starých Aténách (jedná se o řecké přesvědčení, že krásné a dobré, krása a ctnost patří k sobě a mají mnoho společného … důležitý prvek novodobé olympijské myšlenky).

Vztahy

Probírání vážných věcí můžete prostě nechat na jindy.Tento měsíc vám bude v partnerství opravdu přát.

Peníze

Hned zkraje měsíce vás čeká důležité setkání, kde vám někdo nabídne něco nového, co se ukáže jako práce snů, na kterou jste čekali už dlouhou dobu. A vy se v kariéře posunete tam, kde jste už dávno chtěli být. Pak budete mít tolik práce, že nebudete mít možnost nic řešit a přijdou konflikty. Dostanete totiž další pracovní nabídku. Koncem měsíce na vše budete sami, ale pomůže vám nějaký muž.

Astrologova rada

Máte tendence se v jistých chvílích přeceňovat, ale nadřízený vás velmi rychle usadí. Po jeho proslovu jste docela nepříjemně naladěni a možná se vám jeho reakce dotýká. Od 19. dubna se také cítíte méně aktivní a špatně se vám hledá řešení pro různé úkoly. Zřejmě se moc dobře nesoustředíte a potřebujete si spíše oddechnout. Merkur je v nepříznivé opozici s vaším znamením a šéf po vás vyžaduje opravdu zvýšené tempo. Zpočátku si moc nevíte rady a zdá se, že vaše mysl už stagnuje. Avšak od 23. dubna se do toho opřete a uděláte si ve všem organizaci. I přestože se sem tam vloudí nějaká ta chybička, jste schopni se jí postavit čelem. Bravo Štíři, nadřízený vidí, že se vážně snažíte na sobě pracovat a má z vás velkou radost. Také s ním lépe vycházíte a všechny povinnosti si zodpovědně plníte. Dočkáte se tedy vytoužené pochvaly a také možná drobné odměny.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Štír červenec 2022

Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk vnese jasno do tématu financí, hodnot a úředních záležitostí. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *