Horoskop Štír duben 2023

Novoluní otevírá dveře k sexualitě a penězům. Vrací se jim někdo zajímavý do života. Mohou počít dítě, nebo najít partnera. Někteří Štíři mohou požádat o hypotéku či půjčku. Horoskop Štír duben 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Energie Štírů bude v dubnu na vysoké úrovni. Vliv na vás bude mít Mars, takže v jistých směrech budete mít sklony k žárlivosti, což by mohlo vést až k pomstychtivému chování. Horoskop Štír duben 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

V tomto směru nebudete ve své kůži, takže si své jednání dobře promyslete a uvědomte si, co ho motivuje.

Vzhledem k tomu, že vaše reakce na jakékoliv změny nebudou příliš pozitivní, uděláte nejlépe, když se jim pokusíte vyhnout. Zkuste si vybrat nějaký sport věnovat se mu. Horoskop Štír duben 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Štíři, podle symbolů ukrytých v dubnovém horoskopu se zdá, že Vaše znamení bude potřebovat nějakou fešáckou hůlku, kterou byste se mohli podepřít. V hlavě Vám totiž bude hučet jako ve včelím úlu.

Měsíční horoskop Štír duben 2023

Nehledejte v tom nic zlého, prostě jen čtvrtý měsíc roku 2023 Štíry prostě “posadí na zadek” jak se říká. Velmi pravděpodobně to bude mít na svědomí nějaká nečekaná zpráva či překvapení bližních.

Kariéra

Je to skvělý způsob, jak využít přebytek energie. Energie tohoto měsíce vás přiměje zajímat se o spoustu věcí, ať už se bude jednat o přípravu zeleninové polévky či kvantovou fyziku.

Rodina

Štír bude také chtít zkoušet nové věci, co se týče jeho vztahů, tudíž přijdou vhod nejrůznější výlety, nebo třeba experimentování v posteli se svou drahou polovičkou. Duben vám tak dá spoustu rozličných zkušeností, díky tomu objevíte to, co vás doopravdy baví.

Práce

Štíři, podle symbolů ukrytých v dubnovém horoskopu se zdá, že Vaše znamení bude potřebovat nějakou fešáckou hůlku, kterou byste se mohli podepřít. V hlavě Vám totiž bude hučet jako ve včelím úlu. Štíři, podle symbolů ukrytých v dubnovém horoskopu se zdá, že Vaše znamení bude potřebovat nějakou fešáckou hůlku, kterou byste se mohli podepřít.

Vztahy

V tomto období můžete očekávat velkou energii, a to jak v kariéře, tak ve vztazích.Konečně si začnete věřit, což se projeví hlavně navenek ve vašem vystupování ve společnosti a při jednání s ostatními jedinci.Zde je jednoznačně lepší zvolit asertivní přístup, avšak mohou se u vás objevit i problémy s kontrolováním temperametu.Energie Štírů bude v dubnu na vysoké úrovni.

Peníze

Váš protějšek nemá zrovna dobré období a snaží se vyvolávat konflikty. Nebude dobře, pokud na to přistoupíte. Raději jděte do přírody, sportujte nebo sázejte kytky. Nechoďte nepříjemnostem naproti.

Astrologova rada

Zjišťujete, že momentálně chcete prožívat vztahy s větší lehkostí a toužíte spíše objevovat. Neodmítáte tedy žádnou zábavu a i přestože že jste nedůvěřiví, nedělá vám nyní problém pustit si někoho blíže k tělu. Je však pravděpodobné, že se můžete od 14. května zamilovat do jisté osůbky. Jupiter je v příjemném trigonu s vaším znamením, tudíž jste v její přítomnosti radostní a všechny starosti odhazujete bokem. Opačná strana vám s radostí opětuje city, nebojte se je tedy více projevit! Zadaní však mohou počátkem tohoto měsíce zažívat jisté nedorozumění s protějškem. Z jeho reakcí jste tak trochu zklamaní a zraňuje vás jeho nepochopení. Nebojte se Štíři, vskutku to nemyslí nějak zle, jste zřejmě až moc vztahovační! Od 9. května se komunikace mezi vámi vyjasní a bouře mezi vámi se znatelně utiší. Naopak zjistíte, že drobná přeháňka vám byla ku prospěchu a vztah to oživilo.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Štír květen 2023

Štírům někdo něco zajímavého nabídne. Létají vzduchem velmi silné emoce. Mohou něco tajit, zatajovat, nebo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *