Horoskop Štír červenec 2022

Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk vnese jasno do tématu financí, hodnot a úředních záležitostí. Půjčky, alimenty, hypotéka, společný majetek s další osobou, bankou či institucí.    Mars působí v tématech práva a úředních záležitostí.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. Horoskop Štír červenec 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Červenec se ponese ve znamení změn. Vlivem Uranu budete mít tendence se vydávat do prozatím neprozkoumaných vod a experimentovat. Horoskop Štír červenec 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

A jelikož vám to přinese ovoce, budete s tímto způsobem života pokračovat i v budoucnu.

Bohužel ve vztazích vám to moc díky tomuto postoji nebude klapat. Leda že by vaše drahá polovička sdílela stejné názory. Horoskop Štír červenec 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Štíři, horoskop předjímá čas, kdy bude záležet na plynulém toku Vaší vnitřní energie. Nicméně pokud se Vám podaří zkrotit a usměrnit ji, pak se můžete těšit na velkolepé dílo, které se Štírům v červenci 2022 podaří zbudovat.

Měsíční horoskop Štír červenec 2022

Nejen Bořek stavitel, ale i žena Štírka dokáže v práci a domácnosti zazářit.

Kariéra

Nicméně, v případě, že se bude chtít váš partner držet spíše u země, budete nesmiřitelní a stát si za svým, což by mohlo vynést na povrch nikdy nevyřčené myšlenky. Červenec vás bude vybízet k tomu, abyste si dali oddych od práce a vyrazili na nějakou zajímavou dovolenou.

Rodina

Relax u moře nebo v horách má na naši mysl blahodárný vliv. Navíc v přírodním prostředí načerpáte potřebnou inspiraci pro vaše další kariérní kroky.

Práce

Štíři, horoskop předjímá čas, kdy bude záležet na plynulém toku Vaší vnitřní energie. Nicméně pokud se Vám podaří zkrotit a usměrnit ji, pak se můžete těšit na velkolepé dílo, které se Štírům v červenci 2022 podaří zbudovat. Štíři, horoskop předjímá čas, kdy bude záležet na plynulém toku Vaší vnitřní energie.

Vztahy

Co takhle si pořádně promyslet ten projekt, kterým vám už tak dlouho běží hlavou? Štír by měl vědět, že s dostatečnou vůli jde dosáhnout prakticky čehokoliv.Může se stát, že v tomto období budete emocionálnější než obvykle.Na lidi ve vašem okolí budete působit velmi mile, obětavě a empaticky.Červenec se ponese ve znamení změn.

Peníze

Peníze budou stabilní a vy budete plodní a překonáte všechny překážky, dokonce i ztráty na konci měsíce skvěle zvládnete.

Astrologova rada

Zdá se, že máte docela málo finančních zásob a snažíte se nějak vyjít. Občas vás však přepadne velká chuť utrácet, nicméně si uvědomíte, že to není moc dobrý nápad. Avšak od 14. dubna vás ovládá lákavá myšlenka, díky které si chcete zariskovat a pokusit štěstí. Venuše je v nepříznivé opozici s vaším znamením a evidentně věříte, že můžete něco vyhrát. S největší pravděpodobností si zakoupíte dražší los, ale hvězdy vám v tomto období vskutku nepřejí. Následně se tedy tlučete do hlavy a vyhozených peněz hodně litujete. Avšak od 23. dubna se vám naskytnou dobré příležitosti, jak získat pár peněz navíc. Jedná se možná o nějaký jednorázový přivýdělek nebo si vzpomenete na své tajné úspory! Ať se tedy stane cokoliv, zřejmě vám to vytáhne trn z paty a jste moc rádi. Pochopíte, že vskutku nemá smysl investovat vysoké částky, zvlášť když to není potřeba. Peníze si tedy uložíte na bezpečné místo.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Štír září 2022

Velmi plodné období na práci a tvorbu, rodinné oslavy a návštěvy. Úplněk ve Vahách nastane …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *