Horoskop Štír březen 2023

Novoluní otevírá cestu k novým vztahům. Kdo hledá pracovního, nebo životního partnera dostane příležitost. Vesmír přeje všem vztahům, smlouvám a dohodám, zejména o majetku a hodnotách.  Přichází nečekané rozhodnutí. Horoskop Štír březen 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Štíři budou v březnu pod vlivem Měsíce. Jejich emocionalita se znásobí a pokusí se vyhledávat lidi v jejichž společnosti se cítí bezpečně a uvolněně. Horoskop Štír březen 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

V případě, že nebude poblíž nikdo, kdo by vás vyslechl, uzavřete se do sebe a svému okolí se budete vyhýbat.

Vaše fyzické zdraví bude v tomto období velmi vázáno na to psychické a potlačený průchod vašich emocí by ho mohl dost ovlivnit. Odnesl by to pak váš krk a hlasivky. Horoskop Štír březen 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Podle horoskopu na březen 2023 budou Štíři fandit matematice. Ne snad proto, že byste chtěli řešit diferenciální rovnice, ale protože máte rádi peníze a víte, že Vám dávají svobodu.

Měsíční horoskop Štír březen 2023

Třetí měsíc roku 2023 nabízí možnost rozvinout talent Štíra a okoukat, jak to dělají ti úspěšní kolem Vás. Navíc možnosti, jak se v březnu dostat nečekaně k penězům, se před Štírem zjeví velmi realisticky, asi jako ve filmu s 3D brýlemi.

Kariéra

Zkuste se proto co nejvíce vyvarovat stresu a napětí. Březen bude obdobím velké transformace, a to hlavně v materiálním ohledu.

Rodina

Proč nekoupit ten nový byt, který máte už tak dlouho vyhlédnutý? Nebo to auto, kterým se chlubí váš soused a vy mu tiše závidíte? Horoskop naznačuje, že Štír, ať už se vrhne do téměř jakkoli investice, prakticky nemůže udělat chybu. Pokud však danou věc budete brát na dluh, ujistěte se, že společnost, u které se uvážete, je opravdu solidní.

Práce

Podle horoskopu na březen 2023 budou Štíři fandit matematice. Ne snad proto, že byste chtěli řešit diferenciální rovnice, ale protože máte rádi peníze a víte, že Vám dávají svobodu. Podle horoskopu na březen 2023 budou Štíři fandit matematice.

Vztahy

V tomto období můžete očekávat velkou energii, a to jak v kariéře, tak ve vztazích.Konečně si začnete věřit, což se projeví hlavně navenek ve vašem vystupování ve společnosti a při jednání s ostatními jedinci.Zde je jednoznačně lepší zvolit asertivní přístup, avšak mohou se u vás objevit i problémy s kontrolováním temperametu.Štíři budou v březnu pod vlivem Měsíce.

Peníze

Začátkem měsíce vám osud přeje a přízeň osudu se týká vašeho partnera. Dominantního muže, který vám nese plno lásky. Vy se však budete rozhodovat, co s tou láskou uděláte. Chcete se ve vztahu posunout, aby se vám splnil sen. Pak přijde akce. Možná stěhování nebo práce na vaší společné lásce a na konci měsíce už bude vše stabilní.

Astrologova rada

Nezadané Štíry může trochu trápit samota a také smutek. Možná propadáte depresivním stavům a myslíte si, že už snad nenajdete nikoho, kdo vám za to stojí. Nesmysl, nemáte důvod obávat se budoucnosti! Hlavu vzhůru, v tomto měsíci se totiž dočkáte vytouženého seznámení s velmi citlivou osobou. Nemusíte se bát, že vás využije a pak se od vás vzdálí! Tato osoba je schopná velkých citů a určitě nemá zájem vás zranit. Mars je od 23. dubna v překrásném trigonu s vaším znamením a máte velké příležitosti k seznámení. Naopak zadaní si moc parády neužijí a s protějškem si projdou trochu nepříjemným obdobím. Od 14. dubna se ve vašem vztahu řeší neshody kvůli financím a obrovským investicím. Váš protějšek nyní moc neušetří a vás tento přístup docela frustruje, protože se bojíte nedostatku. Patrně se s vámi o tom však nechce moc bavit a má na to svůj vlastní názor.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Štír červenec 2022

Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk vnese jasno do tématu financí, hodnot a úředních záležitostí. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *