Horoskop Štír 2023

Štír je velice ambiciózní znamení a rok 2023 pro něj bude znamenat primárně pracovní výzvy, kterých se s odvahou chytne. Pokud už delší dobu přemýšlí nad rozjetím nějakého svého projektu, tento rok by se pro něj v tomto ohledu mohl stát zlomovým. Dbejte však na zodpovědné hospodaření s penězi – přílišné utrácení by se vám mohlo vymstít. Horoskop Štír 2023 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Milovat

V oblasti vztahů hvězdy tento rok naznačují velkou změnu. Pokud už jste ve vážném vztahu, potom je možná ideální čas k vašemu zasnoubení. Ideální čas by k tomu nastal mezi polovinou dubna a prvním týdnem v květnu, kdy se Venuše nachází v Býku. Pokud na zásnuby nemáte pomyšlení, potom by to mohly být jiné velké otázky, které vás napadají. Je teď vhodný čas na dítě? Pokud jste svobodní, měli byste si najít vážný vztah? Pokud jste ve vztahu, není čas k jeho ukončení? Uvažujte nad těmito otázkami už od začátku roku. V listopadu vám Merkur v Kozorohu odhalí, jak s nimi naložit. Horoskop Štír 2023 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Zdraví

Věnujte tento rok extra soustředění svému zdravotnímu stavu. To zahrnuje oboje psychické a fyzické zdraví. Avšak vaše psychické zdraví bude potřebovat více pozorností během Merkuru v retrogradu. Před vámi je několik událostí, které vás budou unavovat a stresovat. Pro tohle období budete potřebovat najít něco, co vám pomůže se zrelaxovat a dobít.  Horoskop Štír 2023 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Kariéra

Tento rok budete nejvíce produktivní ve chvílích, kdy budete sami. Pokud je to možné, najděte si prostor, který vás bude izolovat. Pracovat s ostatními vás bude rozptylovat. Pokud to bude potřeba, nevyhýbejte se práci v týmu, avšak záměrně takové projekty nevyhledávejte. Od ledna do března a poté od poloviny července do listopadu se Jupiter bude nacházet ve Štíru (ne však v retrogradu). To vám poskytne nové pracovní příležitosti. Budete si moci vybrat, na čem byste chteli pracovat, sáhněte proto po něčem, co vás bude bavit. To vám poskytne možnost nalézt uspokojení v práci a zároveň se naučit něco nového. 

Roční horoskop Štír 2023

Přestaňte sami sebe odrazovat od řešení lásky a věřte, že některé věci jsou skryté – což může být zájem osudu.

Rodina

S vaší rodinou to nebylo nikdy lehké, ale je vám dána vzájemná láska a pomoc. Povahy blízkých jsou sice složité, ale stojí vám za to a vy jim také. Užijete spolu mnoho pěkných chvil a zapojíte i partnera.

Práce

Už od začátku nového roku budete hodně pracovat, což vám přinese i nové nabídky. Budete si muset pečlivě rozvrhnout čas, abyste zvládali vše, co vás baví a co potřebujete dokončit. Práce pro vás bude vášní i koníčkem. Na jaře vám však vaše vytížení v zaměstnání přinese hádky a nepříjemnosti, protože nebudete zvládat řešit nic jiného. Podzim ale bude ve znamení částečného zvolnění a dočkáte se i láskyplné podpory ze strany vašeho partnera. Pomůže vám překonat překážky a občas si i odpočinout.

Vztahy

Láska Štíra se v roce 2023 nevyhne brození se dávnými vzpomínkami i úžasné sci-fi romance zítřka. Čeká Vás období, kdy se střemhlav vrhnete do romantického snění napříč minulostí i budoucností. Tato náročná plavba protiproudem však může být docela vysilující a únavná. Horoskop proto slibuje skutečně „plnotučné“ 100% vzrušení, které Štíra nasytí, stejně jako láskyplné mateřské mléko dokáže uchlácholit a zahnat hlad u kojence. Buďte však připraveni zvednout kotvy. Můžete být stržení událostmi a city stejně jako byste se dostali do nenadálého víru . a Štíři patrně nechtějí v lásce utonout, nebo snad chtějí?

Peníze

Pozor na zbytečné výdaje. Horoskop pro Štíry tuší, že peníze (firemní výdaje) z Vás mohou padat jako podzimní listí z uschlého stromu. Štír bude mít chuť pustit penězům uzdu stejně jako třeba koňskému spřežení při dostizích. Jenže rok 2023 bude popoháněn plamenem změn v celém širém světě. A přinejmenším polovina toho, co investujete s vidinou dvojnásobného zhodnocení, naopak shoří jako papír v kamnech. Šetrnost, nikoli risk, pomůže kariéře Štíra.

Finance

Budete se držet starých jistot, ale mnohé pracovní okolnosti se změní. Někteří lidé vám dost polezou na nervy a vy jim asi taky. Vše je na vás, pokud chcete, setrvejte, ale nová šance také přijde.

Astrologova rada

Milí Štíři, rok 2023 se vás přichází zeptat – jak moc si ceníte stabilitu? Jste ochotni ji vyměnit za nové možnosti? Pokud ovšem odpovíte, že přednější jsou vám pevné body a jistoty, pak na vás hvězdy trošku škodolibě mrknou – a co takhle vyzkoušet to jinak? Zkrátka řečeno, čekají vás výzvy a úkol podívat se na věci trochu jinak. Nelpět na tom, že věci budou takové, jak jste si je naplánovali, ale raději se otevřít překvapením a novinkám. Jak už to bývá, mají vám co ukázat a naučit vás. Když se smíříte s tím, že klid zkrátka nebude, pak si můžete tuto planetární jízdu začít užívat!

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Štír červenec 2022

Úplněk ve Střelci nastane 26/10/2022. Úplněk vnese jasno do tématu financí, hodnot a úředních záležitostí. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *