Horoskop Ryby září 2022

Úplněk ve Vahách nastane 28/03/2022 . Úplněk vnese jasno do vlastnění a majetku, které sdílí s další osobou, bankou nebo společníkem, partnerem. Je nutné nastavit si pravidla. Hlídat si své závazky. Horoskop Ryby září 2022 – nejlepší astrologické předpovědi pro vás na tomto webu.

Finance

Tento měsíc s sebou pro většinu populace přináší záplavu povinností a tím pádem také depresí. Ryby budou v ideální pozici, aby s takovým stavem bojovali. Horoskop Ryby září 2022 – rozsáhlý horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu zde.

Milovat

Zkuste darovat sobě a rodině pár dní dovolené navíc a vynahradit si tak to, co jste přes léto nestihli.

V září také nastává čas připravovat zahradu na zimu. Pokud žádnou nevlastníte, přiložte ruku k dílu a pomozte přátelům nebo sousedům. Horoskop Ryby září 2022 – v tomto příspěvku zajímavý horoskop na různá témata.

Zdraví

Září 2022 bude pro Ryby měsícem, kdy duch zvítězí nad hmotou. Horoskop předznamenává ideální čas pro meditaci, rozjímání, ale i platonickou lásku nebo přátelství.

Měsíční horoskop Ryby září 2022

Pro okolí se Ryby stanou velmi přitažlivé, avšak v nitru si zachovávají chladný rozum. Inspirace pro měsíc říjen.

Kariéra

Určitě vám v nedohlednu pomoc oplatí a mimo to vám manuální práce pomůže si přetřídit myšlenky. V září v sobě budete neustále držet strach, že něco pokazíte.

Rodina

Dávejte si pozor, aby to neskončilo tak, že byste neudělali vůbec nic. I když je tempo nyní zvolněné, neznamená to, že byste měli stagnovat.

Práce

Září 2022 bude pro Ryby měsícem, kdy duch zvítězí nad hmotou. Horoskop předznamenává ideální čas pro meditaci, rozjímání, ale i platonickou lásku nebo přátelství. Září 2022 bude pro Ryby měsícem, kdy duch zvítězí nad hmotou.

Vztahy

Co takhle začít s nějakým klidným koníčkem, jako například vyšíváním, běháním nebo návštěvami kulturních představení? Ryby budou na tyto aktivity perfektně naladěny.V tomto období zřejmě nebudete schopni ubránit se nervozitě.Budete teď o něco pomalejší, nejistější a přesně takto budete působit i na ostatní jedince.Tento měsíc s sebou pro většinu populace přináší záplavu povinností a tím pádem také depresí.

Peníze

V zaměstnání budete trochu zbrklejší a chyby vás neminou. Dobré bude, že si je uvědomíte a budete mít snahu je napravit, což bude sympatické vašemu nadřízenému. Peněz sice nebudete mít nadbytek, ale také nebudete strádat. Možná si k vám někdo přijde finance vypůjčit, ale nedělejte to. Špatně byste je dostávali zpátky. Raději přemýšlejte, jak si odpočinout a zařiďte si vhodné ubytování na horách. Láska a přátelství Jeden protějšek na vás může oči nechat a říká vám jenom sladká slovíčka. Jste šťastní a zamilovaní. Jenže vystřízlivění přijde docela brzy, když zjistíte, že to všechno jsou jen slova, ale činy žádné. Peníze a práce Máte spoustu pracovních plánů, rozmyšlené do detailů. Jenže jste nějak unaveni a práce vám nejde tak rychle, jak jste doufali. To nevadí, zpomalte a ono to zase všechno půjde. Nebuďte na sebe přísní.

Astrologova rada

Jistý člen vaší rodiny úplně nerozumí vaším pocitům a odmítá vám naslouchat. Jedná se totiž o jinou krevní skupinu, než jste vy a jeho chování vás sem tam rozhodí. Nenechte se až tak ovládat emocemi, Ryby! Tento člověk si patrně své chyby neuvědomí a vy se tím zbytečně jen trápíte. Avšak od 23. dubna začnete házet tyto starosti za hlavu a konflikty přejdete. Neptun je v hezkém trigonu s vaším znamením a pokusíte se začít s tímto členem znovu. Jde vám to naprosto přirozeně a zdá se, že si i spolu pěkně popovídáte. Od 14. dubna je také přáno setkání s blízkými přáteli, kteří vám vnesou do domova příjemnou atmosféru. Jistě s nimi také můžete strávit víkend někde na wellness, kde si pořádně odpočinete. Uznáváte, že v tomto měsíci můžete udělat i něco pro sebe a vrhnete se na to. Vhodná je také péče o tělo nebo návštěva kosmetického salonu, kde si to bezesporu užijete.

Zkontrolujte také

Post Image

Horoskop Ryby červen 2022

Komunikace a řešení financí. Úplněk nastane 27/09/2022 Úplněk uzavře úřední záležitosti na téma majetku a …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *